Arkadaşlar Bir bakarmısınız Sİzce ben haklı değilmiyim...

Kız arkdasımın bır arkdası var ıste sevgılısı ıle sınemaya gıdeecklermıs cekındıgınden dolayı benim sevgılımıde cagırsmıs benmkıde bana dedı gıdmmı dıe bende tabı ızın vermedm tartsmaya basladık dedm ne ısın var sevgılılerın arasında el alemın cocugunun yanında felan buda bana dıor bana guvenmıyon hıc ben senden gıt demenı beklerdım felan dedım asla olmaz ımkansz bıse dedım sonra ben buna dedım ınsan der dedım gel beraber gıdelım der dedım buda bana dıyor senın gelmıyecegını bılıyorum onceden soylemıstın senın arkdas ortamına gırmem demıstın dedı onda haklı kızın arkdas ortamından nefret edıorum sonra özür diledi felan sızce ben haklı degılmıyım ?

0|0
30

En İyi Kız Görüşü

• Hayır haklı değilsin, kız arada kalmıs ne yapsın.. Kızlar rasında olur böyle ilişki daha oturmadıgında en yakın kız arkadası da cagırılır randevuya, yadırgayacak bir şey değil.. Arkadasının ihtiyacı olmasa gitmek istemezdi sevgilin izin vermemen cok sacma gitse ne olacak ki, nefret ediyorum arkadaslarından diyosun kız seni cagırsaydıda atar yapardın sen.. ben sevgilinin yerinde olsam çok kırılırdım, idare edilmesi zor birisin belkide kıza üzüldüm şu an ebnce git gönlünü al kalbi kırılmıstır

0|0
    0|0
    • Ama sımdı o cocukta arkdasını getırdı farz edelım sence hoş olurmu bu ortamları cok yasadım ben cocuk dıyecek kız arkdasının arkdasını bana ayarla felan bu ısler boyle ıste o yuzden ardım dedm gidersen gelrırım laf atarım o cocugun agzını burnunu kırrım dedım ben boyle sylere gelemem

• Bence uzatmayın bu işi inada binerse hiç iyi olmaz kızın gönlünü al barısın, onu sevdiğini hissettir o zaman kırıldıysa bile unutur, hem sen gönlünü alınca gitmese bile içinde kalmz belki

• Gönlünü almak kolay ya benimkinin arasam yeter ona :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• degilsin haklisin, degilsin cunku onceden gitmem demissin, haklisin eger kiz erkek arkadasindan cekiniyorsa niye o adamla beraber ve senin sevgilini niye cagiriyor, bir kereden bisey olmaz git :)

0|0
    0|0
    • Ya ben gidersem kavga ederim sinirli birisiyimdir o yüzden korkuyorum Kızada ayrılmak bıle olsa sonu izin vermicem bu kesın ınada bındı iş...

• Eyvallah dostum Gidene Yol her zman açık ;)

• ikinizde haklısınız.

0|0
    1|0
    • O yüzden Gitmesine izin vermiyorum :)

• allah allah seviyorsan gideceksin kardeşim o senin sevgilin oda insan abartma bu kadar uçar gider elinden tek göndermyosan gideceksinnn

• Yorumun için sağol.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...