Kolu façalı çocuk hakkın da ne düşünürsünüz :(

bi çocun kolun kesikler olduğunu gördünüz ( façalar ) ama kolları değil sadece tek kolun da,bu böyle bir çocuk görseniz ne düşünürsünüz ve bu çocuk adabına uygun bir biçim de size hoşlandığını söylese,düşünmeniziçin zaman da verse,ne düşünürsünüz

Çocukta bakımlı,yerine göre tiki,yerine göre klasik giyinen ama genel de spor giyinen biri , ben yakışıklıyım demicek kibirde mütevazi gideri olan,diksiyonu düzgün bir tip.Ne düşünürdünüz.

beyler sizde gördüğünüzde ki düşüncelerinizi söyleyebilirsiniz .

Orasın dan burasın dan zeka fışkıran arkadaşlar zahmet edip sensin lan

bu demeyin , he benim :)

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• her kes hayatında zor dönemler geçirir önemli olan bu kişi o denemi ne kadar geride bırakabilmiştir bu önemli eğer hala psikopatlık devam ediyosa uzak dururum.

0|2
    0|0
    • ön yargıyı öldüren cümlelerin sahibisin kutlarım .

• hepimizn ön yargıları kırması dileğiyle. teşekkür ederim

• rica ederim iyi günler .

Kızlar Ne Diyor 2

• herkesin zor dönemi olmuştur orayı kapatacak güzel bir dövme yaptır abartıya kaçmadan aynı sıkıntıyı bende cekiyorum,bende yaptırıcam cok zor bunlarla yasamak allah kahretmesin...

0|0
    0|0
    • ömür boyu cenabet gezmek istemiyorum :( senin belki görünmeyen yerde dir benim ki gözüyo , gören

koluna bak bide sana bak , seni tanımasam piskopat sancam diyo :(

• kardeş kim kandırmış seni bilmiyorum,bak şimdi dövme derinin altına yapılıyor biz abdest alırken derinin altını yıkamıyoruz bu yüzden abdest gecmiyor diye bir kavram yok,aç oku ben din adamlarından nihat hatipoğlundan dinledim.sadece günah vücudumuza zarar verdiğimiz için,bende dövme var,yine yaptrcam ayrıca öyle dolaşmaktansa benmde kolumda var yaptrmayı tercih ederim insanlar sorunca utancımdan yerin dibine giriyorum.

• benim inancım bu teşekkür ederim cevapların için sağol .

• Bir insanın kendine zarar vermesini gerektircek iç bir sebep olamaz diye düşünüyorum, hepimizin hayatı zor.. O kişi değişmiş olabilir ama bu yine de ondan uzak duracagım gercegini değiştirmez.. Uzak durmaya calısırım yanii..

0|0
    0|0
    • saygı duyuyorum fikrine ve zikrine teşekkürler .

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir gün okul bahçesinde yürüyordum hoca dedi çıkar kalem ;Belimden 7 65'i çıkardım

Hoca dedi çıkar defter ; Mahkeme kağıtlarını çıkardım.

Hoca dedi çıkar harita:İşte o zaman güzelim senin benim vücudumda bıraktığım 3-5 jilet yarası var ya onları çıkardım.Hoca dedi olum bunlar ne.Hocam 3-5 jilet yarası;Sanırsınız ki psikopatın allahı.Ama bilmezsiniz ki bunlar ela gözlü sevdiğimin hatırası .

Çal keke çal :D

0|0
    0|0
    • biz ayıklamaya çalışıyoz sen batağa sürüklüyon , çok argosun :D

Yükleniyor...