4 büyüklerde en sinirli futbolcular kimler arkadaşlar ve neden?

beğenmediğiniz hoşlanmadığınız futbolcular var mı? örnek verebilir misiniz?

0|0
8|20

En İyi Erkek Görüşü

• Emre Belezoğlu , Volkan Demirel , Engin Baytar , Sabri Sarıoğlu , Felipe Melo , Zokara , meireles

ama en ahlaksızı dersen Emre Belezoğlu hiç o adamı savunmayın her maçta o adam olayların içinde tesadüfle alakası yok illa ortalığı karıştırıcak

3|1
    1|3

Erkekler Ne Diyor 19

• Her maç ağza alınmayan küfürler saçan, rakiplerini tehdit edici tavırları ve sert hareketleri, Türk futboluna ''IRKÇILIK'' kavramını sokan Emre Belezoğlu tartışmasız açık ara önde bu konuda...

3|0
    0|0
    • katılıyorum sana onun tedaviye ihtiyacı var acilen ama karekter meselesi psikolojiyle alakalı değil

• Emre, Volkan, Engin, Toraman ilk aklıma gelen 4'lü.

ayrıca kimse yazmamış ama Bekir İrtegün de dahil edilebilir.

1|0
    1|0
  • hayko cepkin çok agresif

0|0
    0|0
  • kimler olduklarını bilen bilir çoğunlukta fb de takım oyunu bu olsa gerek

2|0
    0|1
  • emre engin baytar fernandes

0|0
    0|0
    • engin baytar diyenlere engin naptı hakemin yakasını tuttu meirles naptı cinsel organını tuttu bence engine laf yok daha çirkefleri var

• melo konusunda bişey demem hem ayrıca fatih terim maçta topu yere vurdu olay koptu gitti adam atılmayı haketmedi sahadan topu yere vurdu diye

• olayları direk gorme bosuna. ekrandan mı goruosun anlamaıdm. adam hemen her macta hareketlerine bak öyle konus. tarafsız bak biraz. takımın diye koruma kimseyi.

topa vurdu olay oldu ne demek ya oyle olsa o kadar mac ceza almaz merak etme

• volkan volkan volkan

2|0
    1|0
  • emre belezoğlu asla sevmemmmmmmmmm

2|0
    0|1
  • emre caner volkan

1|0
    0|0
  • Beşiktaş'ta Toraman ve Fernandes

Fenerde Emre ve Volkan

G.Sarayda Engin ve Melo

Bunların içinden Fernandes'i ayırabiliriz, o kendisine çok faul yapılıp hakemin ısrarla kart göstermediği pozisyonlarda falan sinirleniyor..Diğerleri çirkef kategorisinde.. :D

1|1
    1|2
  • :D bir kızın bu soruyu sorması.. Bu konuyla ilgilenmesi.. bir devenin buzdan ev yapmaya çalışması kadar garip geliyor.. aklımı falan karıştırıyor..

0|0
    0|0
    • soramazmıyım bu soruda ne var ki anlamadım gayet açık ve net beğenmediğiniz fufbolcu var mı diye sordum ne var bunda

• sorabilirsin. ben sadece kendimi ifade ettim :)

• Emre belezoğlu,Engin baytar,Mehmet topuz,Volkan Demirel,Serdar kesimal,Olcan adın,Volkan şen

1|1
    1|1
  • Emre Belözoğlu adamım benim. hem sinirli hem hırslı hem yenilgiyi kabul etmeyen bir oyuncu.

her takımda böyle hırslı sinirli takımı ateşleyen bir tane oyuncu olmalı

0|0
    3|6
    • kavga çıkaran futbol yerine boks yaptıran dimi çok yazık acıyorum sana

• zeki insanlar kendimi daha iyi hissettiriyor demiş yani:)

• evet aynen öyle çok centilmen dimi ama :)

• fenerliyim ama emrenin hareketleri çok çok kötü

2|1
    0|1
    • meloyu itmesi çirkeflikti volkanın saldırganlığı ne olursa olsun evinize gelen takıma böyle yapmamalılar arenada galatasarayla hiç bir münakaşa olmadı bence kadıköyde de olmamalıydı aziz şikeye karıştıktan sonra türkiye fener den nefret eder oldu bence haklı olarak herkez kollandı diyor kıskançlık haklı olarak gelişti...

• meirles kadar olamaz ama yalan mı

• ikisi de çirkef bence:) meirelesse ısınamadım bir türlü :) özelde daha detaylı konuşalım istersen bu konuyu

• Burak Yılmaz,engin baytar,zokora,melo

0|0
    0|0
  • engin melo Riera

0|2
    2|0
  • Engin Baytar.

0|2
    1|0
  • emre beleşoğlu volkan demirel caner erkin bunların futbol kariyerleri bitmeli

1|1
    1|1
  • Melo ve Eboué. İticilikte sınır tanımayanlar. Emre bile sempatik kalıyor bunların yanında

0|1
    1|0
  • emek hırsızı, engin, melo, rierra ve ebue nin bonservis evraklarını yakıp futbol hayatını bitireceksin

0|1
    2|2

Kızlar Ne Diyor 8

• birde barzo kılıklı bir kaleci var. onuda ekleyelim.

1|0
    0|0
  • ırkçı bir eleman varya, o

1|0
    0|1
  • Ibrahim Toraman,Sabri Sarıoğlu,Volkan Demirel.

Trabzonspor'da seçemedim:)

Ibrahim Toraman'ı ben gayet seviyorum ama çok agresif zaten herkes bilir.Sabri dedim çünkü geçenlerde olan Volkan'la olayı belli etti her şeyi.Volkan da öyle işte.Volkan'ı sevmem ama çok.

0|0
    0|1
  • Digerleri umrumda degil..

Emre ve Volkan dan nefret ettigim kadar kimseden nefret etmem.

1|0
    1|0
  • emre volkan caner mehmet topal

1|0
    0|1
    • merakımdan soruyorum mehmet topalı yanlışlıkla yazmadın değilmi?

• Emre belözoğlu,sabri sarıoğlu çünkü onların beyni annelerinin karnında kalmış..

0|0
    0|0
  • Emre,Caner.

0|0
    0|1
  • emre belesoğlu, volkan demirel,raul meireless,caner erkin

1|0
    1|1
Yükleniyor...