Gece yatmadan önce yemek zararlı mı?

Arkadaşlar fitness yapıyorum 1.83 boy 68 kilom var gece yatmadan yoğurtlu makarna yiyorum kilo almak için bir zararı olur mu?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Ne yaptın be kardeş bende spor yapıyorum gece gece sakın birşey yeme he çok mu acıktın meyve falan ye sporcular için protein içecekleri al spordan sonra iç çilekli falan ben onu içince açlığım gidiyor 😄😄

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben zorla yiyorum ya kilo almak için yoksa gün boyu aç kalabilirim 😅

• 2ay

Kilo almak isteyen bir tek seni gordum kim kilo almak ister 😄😄 ama gerçi fitness icin biraz kilo lazım sen de haklisin 😂

En İyi Erkek Görüşü

• amacın kilo almak ise doğru olanı yapıyorsun.. gece vücut enerjı yakmıyor zaten bazal metabolizman yani iç organların yasaması ıcın gerkelı olan enerjıyı yakıyor. bu nedenle senın yatmadan once yedıgın hersey yakıma ugramıyor ve fazlası yaga donusuyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• KİLO ALMAZSIN AMA REFLÜ (BÖYLE Mİ YAZILIYO BİLMİYORUM) OLABİLİRSİN. REFLÜ ŞUDUR; BÖYLE HER ZAMAN AĞZINA ASİT GELİR VE HERGÜN ASİT DÜZENLEYİCİ İÇMEK ZORUNDA OLUYOSUN. SOĞAN GİBİ BAZI MADDELERİDE YİYEMİYORSUN.

0|1
    0|0
    • 2ay

Gece yatarken yemek kilo aldırır onda sorunum yok zatende bir zararı olurmu onu bilmiyorum

• yee kardes kilo almalisin

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• hemde epeye zararlı sadece kilo açısından degil genel saglıgın açısından da zararlı

0|1
    0|0
  • kilo almana yarar

0|1
    0|0
  • Yedigin şeye baglı

0|1
    0|0
Yükleniyor...