Sizce squata devam etmeli miyim?

Kilom 52 boyum 163. Tam iki haftadır ısındıktan sonra resimdeki gibi gün gün çoğaltarak squat yapıyorum. Bugün bir sitede eğer fazla kilonuz varsa önce pilates vs ile verin, sonra squat yapın yoksa bacaklarınız kalınlaşır yazıyodu korktum. Sizce pilatese mi başlamayalım yoksa squata devam mi etmeliyim? Benim squatla amacım daha sıkı ve fit bir vücut.Sizce squata devam etmeli miyim?Sizce squata devam etmeli miyim?

0|0
9|33

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• vaktin varsa ikisinide yap yoksa sadece pilates yap bence. kızlar için çok faydalıdır pilates vücudundan dolaşım, sindirim, solunum sistemlerine kadar faydaları var

1|0
    0|0
  • Et belki ise yarar.

1|0
    0|0
  • Bacağının büyümesi için hipertrofi idmanı yapman lazım. O idmanıda yapmak için yüksek oranda karb. beslenmen falan lazım yoksa adı hipertrofi olmaz zaten. Orada denilen şey basit bir şey değil. Bacak kalınlaşmasından kastı kütle büyütmek işte. Sen bacağındaki kas oranını artırıp iyi çalıştığın zaman bacağın hem daha sıkı olur hemde daha incelir.

1|0
    0|0
  • fazla kilon yok gibi duruyor ama. squat yerine full body exercise falan dene. daha faydalı olur

1|0
    0|0
  • Squat candır

1|0
    0|0
  • Ağırlık kullanmazsan kalınlaşmaz.

1|0
    0|0
  • Olabilir

1|0
    0|0
  • Devam etmelisin squata kilon yok

1|0
    0|0
  • Senin yaptığının sadece dumbell curl yapmaktan çok farkı yok. Profesyonel yardım al veya daha iyi araştır. Şu halde başlama.

0|0
    0|0
    • 3ay

zaten profesyonel yardım aldım bana bir fitness koçu önerdi beni yakın zamanda da fitnessa başlıycam

• 3ay

Hoca ne diyorsa onu yap o zaman..

• sadece squat yapma. squat her derde devadır gerçi ama diğer bölgelerini de çalıştır. hem merak etme senin bacakların öyle matah bir şekilde kalınlaşmaz. çok uzun zaman sürer kalınlaşmaya başlaması için

0|0
    0|0
    • 3ay

zaten mekik yan mekik yoga ile falanda ilgileniyorum :) trşekkür ederim yorumunuz için

• 3ay

çok teşekkür ederim😊

• bise yo beybisi

0|0
    0|0
  • squatın etkisini görecek bir foto olsaydı ya

0|0
    0|0
  • saç uzat bosver squati

0|0
    0|0
  • Kaç tekrar yaptığına ve beslenmene bağlı

0|0
    0|0
  • sen bir kilo al ilk önce sonra squata başla derim

0|0
    0|0
  • evdeki squattan pek hayır geleceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Cidden okadar orataya cikacak bir malzeme yok ama sende

1|0
    0|0
    • 3ay

malzeme ortaya çıkartmak isteyen kim

• 3ay

Bilmem sonucta sonun icin yapiliyor paylastigin senin olmayan foto ve senin olan fotoda da gozukuyo zaten

• Resim net değil

0|0
    0|0
  • İdare edersin. Gerek yok bence

0|0
    0|0
  • Kilo al kilo

0|0
    0|0
  • Yardımcı olabilirim gel özele

0|0
    0|0
  • Resim detaylı değil

0|0
    0|0
  • aman bırakma nolur üzme bizi

1|0
    0|0

9 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Ağırlıksız squat yapmadığın sürece bacakların kalınlaşmaz, kalça büyümez sadece kalça şeklini düzeltir dikleştirir. Ağırlıksız yaptıktan sonra bıraktığında bacakların aynı şekilde kalınlaşmaz.

1|0
    0|0
  • yok öyle bir şey spor önce sıkılaştırır sonra uzun süre ağırlıkla vs devam edersen kalınlaşırsın ki erkkeler bile bunun için yıllar harcıyor zorlanıyor bir kaıdn için bu süre daha uzun

1|0
    0|0
  • Kilo verdin mi

1|0
    0|0
  • pilates sıkıcı ya hem bisiklet sür hem squat yap derim

1|0
    0|0
  • Gerek yok bence

0|0
    0|0
  • sporun sonu yok. elinden geldiği kadar et. jen selter bile hala devam ediyor.

0|0
    0|0
    • 3ay

ne güzel işte, sağlıklı yaşam istiyosan sporu bırakmayacaksın

• Göbek var sanki

0|0
    0|0
    • 3ay

biraz ayva göbek var da öyle pek belli olmaz hedefim göbeğimi de skılaştırmak

• malzeme yok sende

1|0
    0|0
    • 3ay

bu nasıl bir yorum? benim istediğim cevap bu değil gizli tutma hesabını da bir görelim sende çok mu var

• 3ay

illa fotoğraf at diyosun ama çok beklersin

• 3ay

gordm ztn foto

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...