1 aylık fitness çalışmam gelişme var mı sizce?

1 aylık fitness çalışmam gelişme var mı sizce? yorumlarınızı eksik etmeyin iyi kötü sorun yok.1 aylık fitness çalışmam gelişme var mı sizce??

1|0
11|13

En İyi Erkek Görüşü

• kardeşim yağ oranın benım tahmınım %20-25 civarı.. sen bu yağ oranını önce düşür.. tabi yağ oranını düşürürkende aynı zmanda kas kütleni yapılandırmaya bak.. sana tavsıyem bunun en ıyı yontemı şudur.. inetrnettende araştırabilirsin.. full body çalışma sistemini uygula.. yanı tüm vücut çalış ağır idmanlar çıkar hem yag yakarsın cok hızlı hemde kas kutlenı arttırırısın senın ıcın anahtar budur.. bu1..2cisi ise omuz çatıların güzel görunuyor yerınde olsam omuza daha fazla yüklernirim belde inceleği için iyi bir üçgen vücut orataya çıkar.. beslenme konusuna gırmıyorum o konuda bilgin vardır dıye dusunuyorum..

0|1
    0|0
    • 2ay

Teşekkürler dostum güzel yorumun için. bencede 20 25 civarı yağ oranım 20dk koşu yürüyüş karışık 20dk bisiklet antereman başlangıçı çalıştıgım program ise pazartesi gögüs- önkol karın çarşamba kanat arka kol karın cuma ise omuz bacak karın bu programın faydası olmaz mı peki?

• 2ay

program guzel bu şekılde devam edebılırsın ilerde platoya gırınce yanı gelışım durunca programını degıstır.. özellıkle kol için ayrı bır gun ayır hem önhemde arkayı aynı gun çalş super set dıyoruz daha faydalı olur.. beslenme ve dınlenmeye dkkat et

Kızlar Ne Diyor 11

• fişeqqqq

0|1
    0|0
  • karın çalışmaya daha ağırlık ver sıkılaşıp şekillenmesi açısından

0|1
    0|0
    • 2ay

Sıkılaştırma konusunda biraz sıkıntlıyım her antereman toplam 400 500 mekik hareketi yapıyorum önceki kilolu olduğum sarkıklık var 120 kilodan düşünce biraz zorluyor insani

• 2ay

Oo yinede çok iyi 400-500 böyle devam ettikçe bir müddet sonra toparlar vücut kendini bir ay çok az bir zaman zaten mucizeler beklemek saçma olur :)

• 2ay

1 ayda mucize beklemiyorumda 1 ayda olan etkisi çok hissediyorum ben pantolonlar bol geliyor ne biliyim kollar hacimli v. s yani 1 ayda olan etkiye odaklandım ben :D

• Devam koc 💪 var gelisme

0|2
    0|0
  • Göbek yapmışsın

0|1
    0|0
  • sekillenmeue baslamis guzel devam et

0|1
    0|0
  • kızlar için mi bu uğraş. d

0|1
    0|0
  • Tek sorun karın çalışmaman bence 😃

0|1
    0|0
    • 2ay

Karın çalışıyorum fakat 120kgden düştügüm için sarkıklık var biraz sıkılaştırmaya çalışıyorum olucak oda zamanla.

• 2ay

İnşallah

• Memeler büyümüş

0|1
    0|0
  • alttaki fotoda çadırı kurmuşun

1|2
    0|0
  • Öncekinde göbek belli olmuyor 😄

0|1
    0|0
  • gobek gitmis sanki

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• arnold gibi olmusun vay be

0|1
    0|0
  • Evet var değişme iyi yönde.

0|1
    0|0
  • yahu sitede kime baksam ya benle yaşıt ya da küçük hepsi benden büyük gözüküyor sıfat olarak

0|1
    0|0
  • kanka kusura bakma ama yok sddsdsds

0|2
    0|0
  • Evet var göbek yapmışın

0|1
    0|0
    • 2ay

Sağolasın gerçekler acı malesef :D

• 2ay

Sana tavsiyem programın hafiftir zatende bol bol kardiyo yap 2 3 ay sonra ağırlık basmaya geç ciddi anlamda 6 . ayda protein kullan az az günde 1 ölçek düzgün bir vucud olsun bu vucuda ağırlık basarsan direk çirkin kadın memesi gibi göğüs ve bıraktında sarkık bir vücütla karşı karşıya kalırsın kardeşim

• 2ay

2 sene kickboks yaptım 3 seneye yakında fitness yapıyorum vücüd yapıyorum bırakıyorum alt yapım var yani olaya hakimim 5 aydır yapmadım spor yeme içme dikkat etmediğim için tekrardan başladım öyle can sıkıntısına yorumladım bakayım ne durumdayım diye her gören kilo almıssın vucud yapmıssın diyolarda bir ortak nokta bulayım dedimde bulamadım :D

• İlla ki.

0|1
    0|0
  • evet. göğsünde kıl çıkmış

0|1
    0|0
  • göbeğin gelişmiş yakında bağımsızlığını ilan eder

0|1
    0|0
  • Medeni cesaretin artmış.

0|2
    0|0