Uzun oldu ama lutfen okuyun:(

Sevgilimden hoslanan bir kız vardı sil engelle onun niyeti baska dedim tartıstık hatta. kız surekli aramızı bozmaya calısıyodu. sildim dedi ama yalan soylemis kızı silmemis. ben bunu tesadufen ogrendim.sonra ekledim kızı konustum. bana neler soyledi beynimden vurulmusa dondum :( sevgilin bana yakın davrandı dedi cinsel icerikli konusmalar gecmis aralarında hatta cıkma teklif etti ben kabul etmeyince sana donmus tekrar dedi. gece yarılarına kadar konusuyoduk sana karsı bisey hissetmiyomus senle anlasamıyomus ben kabul etsem senden ayrılıcaktı o seni sevmiyo falan dedi. dogru soyledigine yemin etti. sonra ben ayrıldım sevgilimi aradım agzıma geleni saydım herseyi soyledim agladım sinirden. sonsuza kadar bitti dedim. arıyor surekli acmıyorum. o o...u 'ya mı inanıysn bana mı dedi artık kime inanıcagımı sasırdım eger yanlıs bisey yapmasaydı mesajlarını silmezdi. yalan soyledigini verdigi tepkilerden anlayabiliyorum. simdi arıyor acmıyorum mesaj atıyor yalvarıyor ben yanlıs bisey yapmadım yalan diyor nolur ayrılmayalım diyor 2 saattiir boyle mesajlar atıyor aglıyorum seni cok seviyorum nolur beni bırakma diyor seven insan beni aldatırmıydı sevgisine inanmıyorum artık :(((( 1 senedir birlikteydik benle evlilik hayalleri kuruyodu hatta hemen evlenelim diye ısrar ediyodu ama bana ne yasattı :(((

Güncellemeler:
acıdan ölsem de affetmicem hakettigini yasasın umrumda degil

0|0
1116

En İyi Erkek Görüşü

• Aldığın kararın arkasında dur... Ne tam güvenebilirsin, ne de şüpheyle yaşayabilirsin...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• işin gerçeğine bakarsan erkeklerin çoğu kızları 2 çeşit olarak görür.

- evlenilecek kızlar

- eğlenilecek kızlar

sevgilin seninle gerçektende evlenmek isteyebilir , seni gerçektende sevebilir ama bu senin dediğin o kızla görüşmez anlamına gelmiyor. Kızla belki zevkine konuşmaları olmuş olabilir ama biraz mantıklı düşün sadece... Kimi seviyor ve kime değer veriyor ?

Sen ondan şifresini istediysen ve oda vermediyse eğer buda bir haltlar karıştırdığını gösterir biraz... Kendine güveni olan birisi çekinmeden verirdi zaten şifresini.

0|0
    0|0
    • ben bunu haketmedim ama o kızı guldurdu mutlu etti acı ceken benim :(

• sevgilinde silmiş , kızda silmiş... Hadi sevgilinin haklı gerekçesi var konuşmayı silmek için ama kız neden hemen silmiş ki ? işte işin bu tarafı biraz saçma geliyor...

burası biraz uzadı mesaj atarsan sevinirim.

• tamam

• eylemleri ve söylemleriyle kendini belli eden erkektir. halk arasında argo tabirle yavşak yahut piç denilen erkeklerdir bunlar. bir dedikleri bir dediklerini tutmaz, sürekli karı peşindedirler, arkadaşlarını çok rahat bir şekilde satarlar, para için yapmayacakları hainlik yoktur. şekilden şekile bürünebilirler. her türlü pisliği yapabilirler.senin arkadaşında bunlardan biri

0|0
    0|0
  • gerçekten kusura bakmada şerefsizlik yapmış eğer öyleyse. ne olursa olsun kimse aldatılmayı hak etmez bnce

1|0
    0|0
  • Ben seninle bir ömür geçirmeyi düşünürken , sen sana geçirmek isteyenleri tercih ettin de ve sus.. Uzatma bunun affı olmaz tabi biraz da zamana bırakmalı gerçekten çok ama çok pisman oldugunu hissedersen ikinci bir şansı hakeder her insan ver ve bu sefer daha dikkatli ol emin ol bidaha aynı hatayı yapacak kadar salak olamaz..

0|0
    0|0
    • haklısın uzun sure muhatap bile olmicam insallah yokluguna alısırım da bir sans daha versem mi diye kafam karısmaz :(

• İnsallah. . .

• seni üzeni çüküne takmıcan yol vercen gidicek ağlama gözyaşlarına yazık seven ağlatmaz

1|0
    0|0
  • Bak eğer şimdi sen erkek arkadaşını kabul etsen bile aranızda güven sorunu olacak ve bu güven sorunu bir ilişkide ki en sağlam noktadır...

Sen bu kişiyle eğer devam edersen sonu olmayan bir yola girmiş olursun...

Yok eğer çok seviyorum aşığım vazgeçemem diyorsan öyleyse seni çok seven ve değer veren erkek arkadaşından mesaj dökümü iste bakalım getirebilecek mi ?

0|0
    0|0
    • sifreni ver mesajlarına bakıcam dedim mesajları sildigini soyledi. askımdan olsemde yutamam bu sozleri ben bitiricem kesin kararlıyım sadece cok canım yanıyo ve nasıl unutucam nasıl dayancm diye dusunuorum:(

• artık boyle seyler yasamak istemiyorum Allah hayırlı olanı nasip etsin :(

• Aminnn... :((

• Cevabını kendin vermişsin yazının başında. Kız sürekli aranızı bozmaya çalışıyormuş zaten. Eline yağlı ballı bir fırsat geçincede sallamışta sallamış ayrılın diye. Tabii kızın söylediklerinde azda olsa doğruluk payı var mıdır bilemeyeceğim ama bence sevgiline bir şans daha ver.

0|0
    0|0
    • cok sinirliyimşu anondan nefret ediyorm kızın soyledikleri midemi bulandırdı seni sevmiyor dedi o kadar acı cektim ki o an ama sevmese yalvarırmı

• yeterince dinledim zaten hep aynı seyleri soyluyor o kız o kadar inandırdı ki soylediklerine :( sevgilim ne dese yalan geliyor :(

• Pekii o zaman tamamen sildiysen unutma çalışmalarına başla derim.

• Herif bu kadınla konuşurke sen nerdeydin ?

Yargılamıyorum seni

Haklısın dağıt parçala

Sadece seni nasıl kandırdı veya bişey yokmuş gibi olduğuna inandırdı ?

0|0
    0|0
    • kız beni engellemisti hicbisey gormuyordum onun durumlarını begense yorum yapsa dahi haberim olmuyordu sonra kafama takıldı baska bir hesap actım durumunu begenmis o sekilde ogrendim

• Olaylara bak

Şükür ki Facebook vs kullanmıyorum.

• özet geçebilecek birileri varsa..

0|0
    0|0
  • Sevgisine inanma tabi sen sil desen zaten silerdi sevseydi eğer bu anlattıkların da cabası .

0|0
    0|0
  • ya ne askmıs desdan gıbı... okumadım kusura bakma ...erken olarak uzun süreli seyler sıkıyor bızı...ılkıdede boylesenız normaldır..

0|0
    0|0
  • ilişkilerde bir şeyin altını çok kurcalarsan boku çıkar kurcalamayınnnnnnnnnnnnnnn

0|0
    0|0
  • akıllı ol adam seni seviyor eğer diğeri ok dediğinde seni silecek olsaydı şu an sana yalvarmazdı

0|0
    0|0
    • bende teklif ettigine inanmıyorum ben ayrılık lafı etsem gozleri dolardı benden vazgecemezdi ama ya dogruysa nasıl yapabilir nasıl beni kaybetmeyi goze alabilir :( mesajları da silmis kızı haklı cıkarıyor

• ne yapmış yapmış mı kızı

• sadece o sekilde mi aldatılıyor bu da aldatma

• bence aç konuş bir şans ver. belkide sevgilin haklıdır. hiçbir erkek inanmadığı bir kıza evlenelim demez.

aşabilirsiniz bu sorunları.

0|0
    0|0
    • ben bugun bu duydugum sozleri nasıl yutucam bir kac saat once konustum surekli yalvarıyordu nerdeyse aglicaktı ben seni bırakırmıym hic diyor. gercekten beni kaybetmekten oyle korkardı ki ama o kıza teklif ettigine gore beni kaybetmeyi goze almıs.

• sen şimdiden kararını vermişsin sölicek birşeyim yok o zman hakkınızda hayırlısı demekten başka. bu kadar eminsen kendinden yanlış yapmış sana.

• amin

• eee soru yok, kizlar sormuyor...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Peki bu bahsettiği konuşmaları kız silmiş mi? Bunları sana göndersin ekran yakalaması yapıp. Bana bu çok saçma geldi çünkü zira kabul etmeyecekse o adamı onun cinsel içerikli mesajlarına rağmen kız kendisi neden silmemiş sevgilini peki? Erkek arkadaşının senin ısrarın üzerine o kızı silmemesi de kötü olmuş tabi. Bana sorarsan ikisini de salla gitsin bir kaç ay üzülürsün belki ama bir pislik için hayatının en güzel yıllarını harcıyor da olabilirsin. Bu saatten sonra asla güvenemeyeceksindir eminim. Sürekli bir iz bir kanıt arar halde olacaksın bu da mutluluk vermez ancak huzursuzluk boyutunda bağımlılık yapar sende.

0|0
    0|0
  • işte sen burda mantığını kullanıcaktın sevgiline hiç birşey çaktırmıycaktın . o kız seni tuzaga düşürmüş arkdşım. amacı sizi ayırmak. sen burda aptallık etmişsin onu amacına ulaştırmısısn. bu tür aldatma olaylarında mantıklı davranmak gerekir. ha sana göz göre göre boynuzlan demiyorum sakın yanlış anlama. yapman gereken neydi biliyomusun. kız sana öyle inatla şöyle dedi böyle dedi diyosa sen ona olabilir erkeğimdir elinin kiridir dicektin. bizzat sevgilini savunacaktın. hatta ben inanıyorum onun beni sevdiğine asla da bırakmam onu dicektin. güçlü kadın izlenimi vericektin. bu tür kızlar genelde saf olur hemen inanır amacına ulaşmıs seni inandırmıs. ama konu o değil doğruda söylese yanlışta söylese sen erkeği kollycaksın. bu durumda ki kızın planı sönsün. şimdi gelelim senin sevgiline. ona hiçbirşey çaktırmıycaktın hatta eskisinden daha iyi olma oyunu oyncaktın. tabiki içinde şüphe olacak her ne kadr gçlü görnmeye çalışsanda mutlaka şphe olack ama bunu erkeğe hissettrmyceksin. bir adım geri atıcaksın adımlarını ilişkini öyle yaşıycaksın. daha az deger vermeyi öğreneceksin. bişeyler değişecek. ama ilişki devam edicek. en azından ayrıldığında için fazla yanmıycak umarım beni anlıyosundur. bu tür aldtma olaylarına 3. kişiye asla inanmayın. doğruda söylese yalanda söylese sakın inanmayın. amaç ayırmaktır huzursuzluk çıkarmaktır. sen burda mantığınla hareekt ediceksin. unutma sevgilimdir erkeğimdir kendi işlerimden dolayı onunla pek ilgilenemedim saol ilgilendiğin için ben ona elini yıkamasını söylerim diceksin inatla bak onun suratı noluyodu ozman kendini kullanılmış hissedicekti. :) Bir dahakine akıllı ol mantıklı hareket et 3.kişiyi sevindirme :)

0|0
    0|0
  • Aldatmış seni . Sevgi sonsuz değil unut gitsin.

1|0
    0|0
  • Benimde 3 yıllık ilişkim oldu aynı senin durumuna düştüm ama benim ex bizim aramıza girmeye çalışan kuzeniyle konuşmuş. Çok olay oldu, sen bana İnan vs dedi ondan sonrada bir çok defa başka kızlarla konuştu. Yani başı geldiyse devamıda gelir canım.

0|0
    0|0
    • aynen oyle canım o yuzden bir sans daha vermek istemiyorum. cok canım yanıyo ama ondan nefret ediyorum. sen nasıl atlattın ben nasıl dayanıcam buna ne zaman gecicek :(

• unutmak icin elimden geleni yapıcam ama hemen silip atamıyorum zamanla alısıcam :(

• Sen onu affedicekmiş gibi bir his geldi içime ama genede hayırlısı..

• Sana bişey söyliyim mi o kız muhtemelen yalan söyluyordur. peki sen suana kadar sevgılının başka yalanlarını yakaladın mı ?

0|0
    0|0
    • evet ufak tefek yalanlarını yakaladım. her ikisi de yalan soyluyor. biri abartıyor biri eksik anlatıyor. kafam allak bullak.

• yeterince dinledim zaten hep aynı seyleri soyluyor inkar ediyor sen boyle soylemissin dogrumu diyorum konuyu degistiriyor hatasının farkında ozur diledi bidaha boyle seyler yasamicaksın seni eskisinden daha mutlu edicem ne olur beni bırakma falan diyor

• tamam o zaman yol ver gıtsın doğru olanı yapıyorsun Güven olmadan ilişki yürümez

• Erkektir yapar durumu geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Affet gıtsın yaptıysada pişman demekki :)

0|0
    0|0
    • yapan yine yapar :(

• affetmicem. sevgimin kıymetini bilemedi simdi hakettigini yasasın.

• profil remindekiler çok güzelmiş söylemezsem ölürdüm :)

• soru nerde -.- ?

0|0
    0|0
  • Ben olsam kıza inanmazdım, yıne de erkek arkadaşını dınle..

0|0
    0|0
  • Kendi ağzınla söyledinnn . Kız sürekli aramızı bozmaya çalışıyodu dedinnn. Neden inandınn ? Çocuk senden vazgeçmedenn konuşşş !

0|0
    0|0
    • neden mesajları sildi o zaman niye gormemi istemedi :(

• Yanlış anlaman korkmuştur ya da üzülmeni istemrmiştir. Yargısız infaz yapma . Önce dinlemesini bil .

• İnandimmi se nde benzeri basoma geldi kadindan daha tehlikelisi yok

1|0
    0|0
    • evet cok tehlikeli bir kız biliyorum. bizi kıskandıgını itiraf ediyo ama sevgiline sahip cıksaydın benim kadar o da suclu dedi :(

• Velevki cinsel icerikli konustu konussun kizim adamjn senle cinsel hayati yoksa onla eglenmistir sen saniyorsun sevglisi olanlar kimseyle yakinlasmiyormu takilmistir en kotu bu dikkat et kiza

Yükleniyor...