Emre Mor'un oyundan çıkarken verdiği tepki anormal değil mi?

Bizim oyuncularımız neden hemen havalarda geziyor, niye bu kadar çabuk şişiyorlar? Oyundan alındığı için tepki gösterdi ve Fatih hoca da soyunma odasına gönderdi bu hala kenarda oturmaya devam etti. Arkadaş sen daha kimsin de bu tavırlara giriyorsun?

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• bende sinir oldum :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar çocuk daha küçük ergen yani 18 yaşında daha çok yetenekli zamanla düzelir o hareketleri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Gotu pohlu çocukta tavır yapıyor he
    Hey yarabbim

0|0
    0|0
  • Kanka katılıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• çok gereksiz bir trip attı :S

0|0
    0|0
  • Oyuncu hırsı bu. Sahada istenileni az çok verip vermediğini kendisi göz önünde bulundurursak hırs ve azim diyebiliriz

0|0
    0|0
  • Offd bee olayları bir kerede iyi bilin.
    Oyundan alındığı için değil pas top alamadığı için hocaya serzenişte bulundu

0|0
    0|0
    • 2ay

Azıcık haber izleyin

• 2ay

Ayrıca pas alamadığını düşünen biri önce gerektiği zaman pas atmalı. 8 adamı geçmeye çalışmamalı

• 2ay

Orada haklısın kesinlikle

• Gayet normal adam boş topa bile baskı yapıyordu o kadar salağı oynatırken oyundan alınınca kızar elbet

0|0
    0|0
  • Bu çocukta bendekinden çok ego var valla ya bu gün kötüydü en iyisi OKAY dı bence bugün gençlerden maçında en iyisi topal ve volkan

0|0
    0|1
  • nedeni başarısızlığı kapatmak için çakma bir kahraman buldular emre mor diye çoçuk sanki messide kimse farketmemiş basın onun üstüne gidince fatih terim ve tayfasını unuttular

0|0
    0|0
  • Genç daha

0|0
    0|0
  • emre morun ya

0|0
    0|0
  • Ergenliğine vermek lazım.

0|0
    0|0
  • Sanirim terimin pili bitmis

0|0
    0|0
  • Fatih hoca Kimki gazman adam

0|0
    1|0
  • Ayıp ya.

0|0
    0|0
  • çocuğa pas vermiyolar ona sinir oldu

0|0
    0|0
  • bencilce oynuyor sert oyuna gelemiyor sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Bu salak yetenekli falan tamam ama çok abartıyorlar bir yerleri kalkacak böyle giderse

0|0
    0|0
  • Mübalağ yaparız herkese de ondan

0|0
    0|0
  • O psikolojiyi bilemezsin adam ruhunu koymuş adam gibi oynamaya çalışıyor. Aşağılamak istemiyorum da bizim temel sıkıntı kıskanmamız. Saçma sapan konuşup canını sıkıyorsunuz insanların. Napsın Arda gibi s*kine t*şağına takmasın mı

0|0
    0|0
  • Onu şişirenler düşünsün bunu

0|0
    0|0
Yükleniyor...