Tekrar reddedilir miyim tekrar konuşmaya çalışayım mı?

Baya uzun oldu ama bakarsanız sevinirim..

Bundan 1 yıl kadar sevgilim varken biriyle tanıştım. Tanıştığımda sevgilimle zaten sorunlarım vardı görüşlerimiz uyuşmuyordu vs. işte tanıştım bu kızla konuşmaya başladık acayip çok ortak yönümüz vardı çokta iyi anlaşıyorduk. Sevgilim olduğunuda biliyordu neyse işte sonra sevgilimden ayrıldım ve biz konuşmaya devam ediyorduk. Sürekli konuşuyorduk işte birbirimizle çok iyi anlaşıyorduk ilgi alanlarımız felan çok uyuşuyordu. Her neyse 3-4 ay konuştuk sanırım bu şekilde sonunda ben yüzünü bile görmediğim halde(resmini koymuyordu) hoşlanmaya başladım ama amacım kesinlikle flört etmek değildi hoşlanıyordum ve onunla bişeyler paylaşmak hoşuma gidiyordu. Ve birde hiç kimseyle çıkmamış olması çok hoşuma gitmişti. Neyse işte ben açıldım ve ona dedim ki "amacım flört değil sadece senden hoşlandığımı bil ve bu şekilde yine konuşmaya devam edelim" dedim ama cevap negatif oldu. Bu şekilde konuşamam dedi. Ama şöylede bişey var ki konuşurken arada bir bu kadın erkek konuları yani sevgililik evlilik konuları açılırdı o yönde çok konuşurduk bu konular açılmasın diye özellikle olumsuz bir tepkisi yoktu yani. Neyse işte açıldım olmaz dedi çok ısrar ettim ,o dediklerimi unut söylememişim gibi konuşalım sadece konuşalım dedim kabul etti ama bir müddet sonra onuda istemedi. Nedenini sorduğumda daha önce bir kaç kişi daha hoşlandığını söylemiş hatta birisi onun için baya bişeyler yapmış. Her neyse işte onları kabul etmedim senide kabul edemem dedi onlara haksızlık olurmuş. Bu şekilde devam ederiz iş ilerler ve sonra ayrılık durumu olursa geçmişimde kötü izler olmasını istemiyorum dedi. Ve en netice aşağı yukarı 1 seneye yakın oldu konuşmuyoruz. daha 2-3 ay oldu twitterini buldum oraya koymuş bir resmini daha yeni gördüm. Ve hergün istisnasız aklıma geliyor unutamıyorum. Ve bazen diyorum bir twitter hesabı açıp takip edeyim tekrar konuşmayı deneyeyim diye. Ama cesaretim yok. Ne yapacağım bilmiyorum. Size soruyorum aceba tekrar reddedilir miyim tekrar konuşmaya çalışayım mı? Umut var mı ki? Ve çok uzun yazı özür dilerim.

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Görüşleriniz eski sevgilinle uyuşmuyordu derken peki madem görüşleriniz uyuşmuyordu da niçin sevgili oldun ki? İnsan önce bir bakar ölçer biçer tartar ondan sonra sevgilisi olur digil mi ama? Bunun dışı bu kızınkisi de ayrı bir komediymiş. Sevgili olmayalım ama konuşalım ayağı nedir yahu yani adını koymadan erkeklerle konuşunca geçmişi lekesiz oluyorsa çok afedersin o zaman adını koymadan erkeklerle yatanın da geçmişi adını koyarak yatandan daha temiz mi oluyor? Saçmalığın daniskası geçiniz böyle saçma salak zırvalık samimiyetsiz insanları. Bir tane sevgilisi olur adam gibi sonra ayrılır başkasıyla da olabilir bu normalde ben adını koyamam leke olmasın geçmişimde diyerek erkeklerle konuşan kadar kimse lekeli olamaz şüphesiz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Özeti yok mu bunun gece gece kim okuyacak ki bunu :S

0|0
    0|0
  • 1. Her ne kadar iliskin kötü de gitse baska birisiyle kontakta girmen cok yanlis. Niyetim flirt etmek degil demissin ama okadar uzun konusmussunuz ve hoslandigini söylemissin bu ne oluyor peki?

2. Kizin bu fikirde olmasi cok dogru ve konusmanizi bitirmeniz dogru bir karar.

3. Hala berabersen sevgilinle tabikide konusmamalisin. Eline ne gecicek? Her iki kizi düsünmen lazim. Cünkü o kizla kontakta girdigin zaman ikisinide harciyosun.

4. Sevgilini seviyormusun? Cünkü bana öyle gelmiyor pek.

0|0
    0|0
    • Sevgilimle ayrılalı 1 senede fazla oldu.

• Sanırım öyle yapcam. Bir kez daha reddederse soğurum belki bilmiyorum. Reddetmezse ne mutlu bana.

• aynen öyle..

• bnce denemeden bılemezsın dene en azından

0|0
    0|0
  • Yazının yarısı ortak yönlerinizin olduğunu anlatıyor herneyse bence hiç bulaşma yoluna bak konuşacak kimse aramış ve konuşmuş seninle belki yalnızdı vs. büyütmeye gerek yok sanal olay sanalda kalsın.

0|0
    0|0
    • Sanalda kaldı zaten birşey yapamıyorumki..

• Pekii, çok yardımcı oldun gerçekten, vakit ayırdığın için çok teşekkür ederim..

• Ne demek sende sağol sen sen ol böyle birşey yapma sevgilin dediğin kişi en kötüsü olsa bile olmuyorsa ayrılırsın o şekilde adalet olmaz işin özeti empati yaparak bak olaylara doğru yolu bulursun inşallah hayırlı sabahlar

• saat olmuş gecenin 3ü hadi bunu yazanı anladık da okuyan çıkacak mı acaba !

0|0
    0|0
  • Güzel mi ?

0|0
    0|0
    • Kız mı?

• Eminim bazı arkadaşlarını daha önce konuşurken görmüştüm ordan tanıdım.

• Hımm. Bence yazma.

Erkekler Ne Diyor 1

• göster ama elletme babında bir kezbanus

0|0
    0|0
Yükleniyor...