Özellikle kızlar! Saçınızı nasıl yaparsınız?

Evet soru basit. Saçınıza önem verir misiniz? Veriyorsanız da nasıl yaparsınız? :) Yani topuz mu? at kuyruğu mu? Örme mi? Hatta afro bile olabilir :D Mikrofon sizde :)

0|0
20|1

En İyi Kız Görüşü

• Bu acikcasi ne yaptigima ve nereye gittigime bagli. Mesela sevgilimle buluscaksam hep salik birakirim düz yaparim ya da masayla hafif dalga yaparim, okula giderken yine salik ve düz yapiyorum, ise gidincede at kuyrugu yapiyorum discide calisiyorum mecbur bagliyorum :) topuzu pek yapmam, saclar hic yokmus gibi olunca kendimi hic kadinsi hissedemiyorum illaha salik ya da at kuyrugu olcak.. ama bazen okula giderkende tepede bügük bir topuz yaparim ama cok nadir :) ve kendi dogal sacim kivircik ama öyle böyle degil baya kivircik, ara sira da öyle salik kivircik birakiyorum

0|0
    0|0
    • Naptın sen bu kadar ya :D Ama okudum bak :D

• sagol :D ugrastigima degmis gecenin bir saatinde :D okadar düsündüm yazdim sende bir zahmet oku beyaaaaaa :D

Kızlar Ne Diyor 19

• Çok uğraşmam, açıktır hep..

0|1
    0|0
  • Saçlarımla çok uğraşıyorum 1 saatte düzleştiriyorum ya :)

0|0
    0|0
  • saçlarımı tepeden toplarım genelde ama çok bakarım kremlerimi, yağlarımı görsen bu kız deli mi dersin

0|0
    0|0
  • Genelde maşa yaparım

0|0
    0|0
  • evde hep toplu

dışarda düz salık severim

0|0
    0|0
  • evde genelde toplarım dışarı çıkarken dağınık bırakırım ya da bazen şekil verip toplarım

0|0
    0|0
  • Aynen bu halde şu an: link

0|0
    0|0
  • Yıka kurut sal gitsin

0|0
    0|0
  • farketmiyor ruh halime bağlı bazı günler açık bazı günler at kuyruğu bazen örme maşa vb... keyfim isterse

0|0
    0|0
  • Ya at kuruğu yaparım ya da maşa yapıp açık bırakırım. Bazen tam açık bırakmıyorum yarım topluyorum :)

0|0
    0|0
  • genelde at kuyruğu yaparım hem kolay oluyor

0|0
    0|0
  • Dağınık topuz, geyşa modeli işte. En çok sevdiğim. Sonra duz salık. Sonra düz at kuyruğu. Yazın pek salmam sıcakta bayar.

0|0
    0|0
  • yıkayıp çıkıyorum :)

0|0
    0|0
  • hepsini derim. degisiklik ve farklilik icin bir acarsin sacini bir toplarsin vs.

0|0
    0|0
  • Her zaman acik

0|0
    0|0
  • Acik ve düz.

0|0
    0|0
  • At kuyruğu,açık saç bu şekilde.Arada dağınık ördüğum de olur yandan : )

0|0
    0|0
  • Hiç bağlamiyorum hep açik

0|0
    0|0
  • genelde salık

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...