Bjkliler Ozan ile dalga geçiyor ama Cenk ile neden geçmiyorlar?

Euro 2016'da Ozan Cenkten daha gol attı Cenk forvet gol atamıyor pozisyona giremiyor.. Ama Ozan ile dalga geçiyorlar Cenk ile geçmiyorlar neden.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Ozanla dalga geçilmesinin nedeninin oyundan daha farklı nedenlere bağlı olduğunu siz de biliyorsunuz

1|0
    0|0
    • 3ay

Şişko ne alaka.

• 3ay

Twiiter hesabıkm yok ki... Balık hafızalı twitter hesabımı nerden ulucaksın olmayan şeyi.

• 3ay

YIL-DIM! :( Yahu senin twitter hesabinin olup olmamasından bana ne, ben senden mi bahsediyorum :( ozan diyorum hesabi vardi diyorum neden dalga geçildiğini anlardin ama kapatti diyorum :( bu son artik yazmayacagim :D

En İyi Erkek Görüşü

• Gene şu fanatik fenerli geldi
    Soyle diyeyim cenk gol atması için düzgün bir kadro olması lazım 6 orta saha koyuyor sayın teknik direktör takım ileri çıkamıyor atak yapamiyor haliyle cenke top gelmiyor onun suçu yok mudur elbet vardır ozan bambaşka her türlü dalga geçilir

0|3
    0|0
    • 3ay

2 maç oynayan Cenk 0 gol 30 dakika da Burak 1 gol... Buraga nasıl toğp geldi gol attı.

• 3ay

İşte Cenk atamıyor neden eleştirmiyorsunuz gol atanı eleştiriyorsunuz.

• 3ay

Ozan gol attiysa karambolde attı vsde attı cenki elestirmedigimizi nerden biliyorsun

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• Cenk , Ozandan 10 kat fazla gol attı bu iki oyuncunun golünü kıyaslamak futbol cahilliğidir
    Geçen sezon birçok aci veren gol şampiyonluga katkı sağladı
    Milli takıma bakarsan ozan onlarca gol atmış gibi abartma

0|0
    0|0
  • Ozan ın adı tosicin karısı ile çıktı yoksa oyunun ikini yönünü oynuyor bir forvette görüyorum bir defansta

0|0
    0|0
  • Şikeci Fenevvvvvvvv
    Dicki yedin fenevv

0|2
    0|0
  • Ozan golde saçını düzeltiyor cenk öyle yapmıyor

0|1
    0|0
  • cenk milli takımda boşuna yer kaplıyor, 10 kişi oynuyoruz hep

0|0
    0|2