Kendimi mutsuz hissediyorum :(

merhaba arkadslar.bu aralar kendimi çok mutsuz hissediyorum.kimseyi görmek istemiyorum dışarı falan bile çıkmıyorum.hiçbişey yapasım yok.yaşıyorum ama bir amacım yok gibi.nasıl kurtulabilirm bu durumdan:( yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum..

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• bunun adı depresyon kendin işin içinden çıkamazsan destek al derim

0|0
    0|0
  • inadına yeni işlerle ugras ve yeni kişilerle tanış.

suanda ne yapabılırsen mesela

örnek git su al gel kendıne. ya da ne bilim bişeylerle inadına ugras.

bu bende işe yarıyor

0|0
    0|0
  • bir hobi edin spor yap bir bir kursa yazıl resim yap. bir müzik aleti çal. felsefe kitaplarını oku çok işe yarar. ben kimim bunu neden yapıyorum .neden yaşıyoruz neden ölüyoruz.(bu hayatta herkes bir şey olmak için doğar)

0|0
    0|0
  • derdinizi bilmiyorum ama bence yeni başlangıçlara ihtiyacınız var.3 günlük dünya için kendinizi üzmeye değmez...

0|0
    0|0
  • sosyalleşmen gerek biraz gez eğlen mutlu olmaya çalış kendi içine kapanma sevgilide yap kendine gör bak hayat nasıl değişicek

0|0
    0|0
  • Çık dışarı gez dolaş kafanı dağıt. Bu evde oturupta geçecek bir şey değil . Çık gez dolaş kafan dağılsın. Veya en sevdiğin bir şeyi yap

0|0
    0|0
  • önce yapamaya bileceğin... ya da hedefine cok uzak ulan bir hedef belirle.sonra onu gerçekleştirmeye çalış...

0|0
    0|0
  • seni dinleyen biri mi yok? yoksa bul bir an önce. tek başına bunu atlatamazsın.

0|0
    0|0
    • var da sonuçta yine kendin değiştirebilirsn bişeyleri başkalarının yardımıda sınırlı

• Bende sanki içime bir öküz oturmuş deme.

0|0
    0|0
  • sana uğraş alanı bulayim

0|0
    1|0
  • Reglin yaklaşmış bence ondandır geçer 4 güne.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• canını sıkan bir durum var muhtemelen. biraz sosyallik iyi gelir. bir de ders-çalışma gibi şeylerin varsa 1-2 gün uzak kal iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Sevgilinden mi ayrıldın

0|0
    0|0
  • Neden acaba? :(

fazla kilon mu var ondan mı? :(

okulunu mu sevmiyorsun yoksa?

0|0
    0|0
    • yok ya fazla kilom yok :) piskolojk olarak öyleym

Yükleniyor...