futbolcu olmayi herseyden cok istiyorum buna inaniyorum ama ailem musaade etmiyor. sizce ne yapmaliyim?

merhabalar abilerim ablalarim en buyuk hayalim futbolcu olabilmek yasim su an buna uygun onu sormayin ancak ben bunu aileme ne kadar anlatmaya calissam bile ailem buna hep bos hayal olarak bakiyor. ben ise yapabilecegime inaniyorum. ailem bunu yaparsam ok, ayacagimi dusunuyor ben lnlara haftasonu arsenal futbol okuluna gitmemin okulumu etkilemeyecgini soylesemde bir turlu buna inandiramyorum onlari kemdimi baska meslekte hayal edemiyorum baska bir meslek secsem bile ileriki yillarda yine icimde bu istegin kabaracagini dusunyorum ama o zamanda yasim gecmis olacak kisacasi o zaman gercekten "hayal"olacak sizce ne yapmaliim bu hayalimi rafa kaldirmaya mi calismaliyim yoksa futbol okuluna gitmek icin diretmelimiyim?

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• hayallerinden kimse için vazgeçme. ailen için bile.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende bunu düşünüyorum ps4 ümü satıp spor salonu üyeliğimi devredersem arsenal futbol okulunun 4 ayşık ücreti çıkıyor çünkü ailem bunun hayal olduğunu düşünürken beni hayatta vermez oraya kendi paramla girmeliyim

En İyi Erkek Görüşü

• Vay be küçükken benim ailemde beni zorla futbolcu yapmaya çalışıyordu. sana şunu söyleyim futbol dersleri veya bir kulübün alt yapısına girersen mutlaka derslerin etkiliyor bir seçim yapmak zorunda kalıyorsun ve bu iş kumara dönüyor. bizim yapacak veya diyecek bişeyimiz yok aileni sen bizden daha iyi tanıyorsun inandır onlara eğer kendinde bir gelecek görüyorsan o geleceği onlara göster bir şekilde.

0|0
    0|0
    • 2ay

Keşke brnim ailemde senin ailenin eskiden yaptığı gibi yapsa ben kendimde gelecek görüyorum ama onları inandıramıyorum bir türlü

Kızlar Ne Diyor 1

• Diretmelisin emin ol spor olumlu yönde etkileyeveltir başarını.

0|0
    0|0
    • 2ay

Peki okuluma engel olmaz mı?

• 2ay

Sporun olumsuz bir etkisi olmaz hiç bir zaman

• 2ay

Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Ailene diğer meslekleri severek yapamayacağını söyle

0|0
    0|0
  • Ailene güzelce anlatmayı, onları ikna etmeye çalış, biraz gelişim gösterdikten sonra yanında olur herkes. Bir hayalin varsa onu korumalısın.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bunu çok denedim hatta bu konu için bağırış çağırış kavga ettiğimiz bile oldu ama nafile

• Geç kalmışsın be bro

0|0
    0|0
    • 2ay

Abi yaş rastgele işaretledim yaşım şu an futbol için uygun

• yeteneğini göster maçta izlesinler seni

0|0
    0|0
    • 2ay

Şimdi şöyle bir durum avar bu sene temel lise ve dersane araında kaldım eğer temell iseye gidersem kendi okulumdan ayrılacağım dersaneye gidersem kendi okulumda kalacağım kendi okulumda okul takımı kurdurtmak istiyordum arkadaşlarla toplanıp hocaya gidecektik en azından o şekilde futbola başlamak istiyordum ama bir yandanda eğitim var temel liseye gidersem okul takımı kurdurma şansım yok iki arada bir derede kaldım

• Okuldan hocam arasin

0|0
    0|0
  • Aileni ikna et

0|0
    0|0
    • 2ay

Edemiyorum işte sorun orada

• Riske girme bence. Yaşın kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...