Ektomorf vucudluyum?

Arkadaşlar Sporla ilgilenen bilir 3 çeşit vucud tipi vardır. Ektomorf Endomorf Mezomorf diye ben ektoyum ve 2 aydır bady yapıorum Ektolar ince ve uzun boya sahipler ince kas ve kemikleri olur cok zor kilo alırlar cok hızlı metobolizmalrı vardır ve ne biliyim Gayet iyi biliom 2 aylık badyle saglam vucud asla olmaz ama moralimi bozuluor salonda yasıtım endomorf ve mezomorf kaslı birilerini ne yapsam sizce asla pes etmemek en iyisi mi?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kolayı herkes yapar. Moral bozmak sadece senin azmini kırar. İzin verme buna. Geç olan vücut daha kalıcı ve sağlam olur ;) ben de senin gibiydim sonrasında çok sağlam kilo aldım vücut harbi sağlam şekil aldı. Sonrasında ayağım kırıldı ve omuzumda yarım yırtık oluştu vücudum yağlandı. Ancak şu an fitnessa başlasam kendimi toparlamam maksimum 3 ayımı alıyor. O yüzden pes etmek yok. Geç olsun sağlam olsun ;)

0|1
    0|0
  • bak şimdi bu sporda devamlılık süreklilik çok öenmli.. kimse vücut tipine göre antrenman beslenme şekli duzenlemıyor ve hiçbir hoca teknık adamda bunu önemsemiyor bu nedenle sana tavsıyem asla bırakma.. pes edersen ilerde çok pişman olursun her defasında dön başa yaparsın.. salona gıttıgın zaman senın yasadıgın pskolojıyı herkes yasıyor herkes bu yollrdan gecyor ama pes edenle etmeyen vardır.. eger edersen kaybedersin. anladınmı!!

0|0
    0|0
  • Bende ektomorfum bir çok kişinin istediği vücuda sahipim diyet yapmadığım halde yağlanmıyorum diğer vücut tiplerine göre kas kütlesini artırdıçada çok daha estetik duruyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...