Spor yapasim gelmiyor?

Genetiğin iyi değilse bir ise yaramıyor. Haksiz miyim? Boyum uzun değil. O kadar iyi vucut yaptim kimsenin umrunda değil. Bana saglik icin yap demeyin saglik icin yapcaksam bu kadar zorlamam kendimi. Boyu uzun olan biri geliyor 2 agirlik kaldirsa benden daha estetik g. ozukuyor. Haksiz miyim?

Güncellemeler:
3ay Soruyu yanlis amlamayin vucudum iyi hatta buraya resim koysam hocam var mi tavsiye ettiginiz bir sey derler ajahah :D benim demek istediğim estetik olayı uzunlarda hep daha estetik duruuyor

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Ben öyle düşünmüyorum boyu kısa olan bir erkekle boyu kısa ama fiziği mükemmel olan bir erkeği aynı tutamam sağlığı geç sağlık için o kadar ağırlığın altına yatılmaz bir bayan olarak 50 kilonun altına yatıyorum ki bunu sağlık için yapmam. Emin ol boyun kısalığıyla alakası yok 1.60 larda boyum kı salonda benden daha uzun boylu bacak boyu uzun kızlar var ama erkeklerin gözü onlara kaymaya biliyo çinkü vicutları düzensiz eğer vicudun düzenli olursa en ol boy halt etmiş olursun

0|0
    0|0
    • 3ay

Vücudum daa düzgün hatta cok iyi erkekler bile gelip ovuyor surekli tipim iyi karakterimde de sorun yok ama kizlae boya taintili olduğu icin malesef dediklerinne katilamiyorum

• 3ay

Bilmem ki ozelden bir sey sorabilir miyim ?

En İyi Erkek Görüşü

• bir yönden haklısın kardeşim evet ama bak bende spor yapıyorum ilk başta dediğin gibiydim inan bırakmayı çok düşündüm ama sağlıklı beslenme ve üzenli antremanla allah şükür istediğim gibi oluyorum yavaş yavaş bırakma devam et

0|0
    0|0
    • 3ay

Onu demiyorum bana hergun gelip 50 kisi nasil yapmam getektigini soruyor cogu salonda hocalik yapmama icin teklif veriyorlar ama uzun boylu biri geliyor sadece fit görünüyor genc kizlarin gonlunualip goturuyor

Kızlar Ne Diyor 3

• dostum illa kendini beğendirtmek için değil saglıklı olmak için spor yap

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya yüzlerce kilonun altina saglik icin mi yatilir sizce

• Spor yap ama çok kasma

0|0
    0|0
  • Saçma düşünüyorsun ama...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim bazılarının genetiği iyidir ama o kaldırır benchte 40 kilo sen kaldırırsın benchte 80 kilo kısacası zevk almaya bak. Bence bu daha zevkli.

0|0
    1|0
    • 3ay

Nesi zsvkli ben isiniyorum 60 kg ile o maksimum 60 kaldiriyor kizlar onun etrafinda

• 3ay

Evet dostum uzun boylularda daha estetik duruyor. Fakat sen kendine bakıcaksın tek rakibin kendin.

• 3ay

Ya guzel olmuyor ki ya biktim arrtik miletin cok genis duryosum yok oyle yk soyle biktim ya uzun olsam hepsi bana asik olacakti hepsi pesimde dolanacakti

• yap kardesım yap merak etme genetık fark etsene azım ustunden gelır

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya ne alaka boyla alakali diyorum ben yoksa simetrim duzgun endomorfum zaaten ama boy uzun degil

• 3ay

tamam da kare olana da gerek yok bellı duzgun bır fızıgın olur gene

• 3ay

Ya zaten o konuda problem yok hatta hocam turkiye saampiyonasina hazirlamak istedi beni ama ben bunun karisiliginda bir sey kazanmiyoesam negrrekvar bu kaadar calismama ben neden 30 30 60 kg ile biceps curl atiyorum 10 kg atsam yeter o zamn

• seni bir görseydik iyiydi

0|0
    0|0
    • 3ay

Googleye shaun t yaz hacmini daralt ahahahah

• 3ay

o kadar iyi vücüt yaptım yazmışsında dikkatimizi cekti acıkcası.. o yüzden görseydik yazdım boşver shaunu

• 3ay

Ben kendi fotolarimi hicbir zaman koymadim da ondan koymuyorum. Benim demek istedigim yanlis anlasilmis ben vucudum iyi mi kotu mu demiyorum ki. 182 190 arasi biri iki agirlik kaldırıyor herkes cok bwgeniyor kizlar falan ama ben ne kadar yapsam da onlar kadar begenilmiyor hatta gelip de yeter srtik daha cok genissin diyor kizlae sinir bozucuu

Yükleniyor...