İnternet ( fake ) arkadaşlık hakkında ne düşünüyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar. Bazen öyle zamanlarımız oluyor ki , sıkıntılarımızı düşüncelerimizi en yakınımızdaki insana bile aktaramıyoruz. Ya bizi anlamıyorlar , ya da biz anlatmaya değer bulmuyoruz. Çeşitli birçok nedenden dolayı içimize atmak zorunda kalıyoruz. Peki tanımadığınız bir insana anlatmak nasıl olurdu ? Hiç sizi tanımayan bilmeyen biri. Daha güzel olmaz mıydı ? Sizin hakkınızda bir fikri yok , bir tarafı yok, gayet objektif, çekinmeyi gerektirecek bir durum yok. Çoğu zaman bence ihtiyaç oluyor . Siz ne düşünüyorsunuz?

not: Bu statü altında isteyen derdini dökebilir :))

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• artık zaten insanlar çoğu zamanını bilgisayar başında geçirdiği için sanal arkadaşlıklarda kuruyor haliyle...herkes kendi derdinde artık hayat eskisi gibi kolay değil kimsenin kimseyle işi yok bazen en yakın sandığın arkadaşının ya da aile bireyinin bile seni anlamadığını veya güvenemeyeceğini görüyorsun ama insanın içini dökmeside bir ihtiyaç o yüzden hiç tanımadığı biriyle saatlerce konuşuyor bende yapıyorum ara sıra ve zaten beni hiç tanımıyor deyip dökülüyorum

0|0
    0|0
    • bunu bir kere ben de yaptım. Ama bir felaketle sonuçlandı. bir yıldan fazla konuştuk, her şeyi konuştuk, sonra beni tanıyan biri olduğunu öğrendim :(

• kötü olmuş :(

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...