Sevgilim artık ay dönümünü kutlamak istemiyor

Kutlamak derken yani gece saat 00:00 olduğunda Seni Seviyorum falan yazardık. Son 2 ayda unutmaya başladı. Ve geçen gün bana bunu kutlamanın saçma olduğunu ve bunu kutlayanların yeni ilişkilerde olduğunu söyledi. Ben de 2 senedir kutladın da şimdi mi aklına geldi saçma olduğu dedim, kavga ettik. Zaten bu bir kutlama değildi ki, alt tarafı hatırlayıp mesaj atmaktı !

Ve 2 gün önce sevgilim saat 12'de bana yazmadı. Unuttu. O kadar mutsuzum ki ne yapacağımı bilemiyorum. Oturdum ağladım resmen. Ben o saatin gelmesini heyecanla beklerken o bunu hatırlayıp bir mesaj bile atmadı. Ne yapmalıyım çok mutsuzum?

0|0
7|12

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten işin çok zor Allah yardım etsin.Ay dönümü ne ya regl olmanı falan mı kutluyordu onu anlamadım yalnız

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kavganın sebebine bak hey allahım ya nereye doğru gidiyoruz :D

1|0
    0|0
  • bu kızları nerde üretiyolar bilmiyorum aga. ay dönümü ne lan :D ruh hastası mısınız siz yaa :D

neler çekiyoz böylelerinden yaa.bende de vardı gece yatmadan mesaj at sabah yüzünü yıkamadan mesaj at bakkala gidince haber ver. naapıyosunuz kızım siz yaa :D

2|0
    0|0
  • Adam 2 sene çok iyi dayanmış. İnsanı ruh hastası edersiniz vallahi. Rahat olun yahu, gerek yok böyle şeylere.

2|0
    0|0
  • ayıp ediyor saniye dönümü kutlamalı

1|0
    0|0
  • sevgilin haklı.sen manyakmısın?

1|0
    0|0
  • ben benimkilere kurban olayım lan

0|0
    1|0
  • Düşman başına

1|0
    0|0
  • Benimkide bu gece 00.00 de mesaj atmış kutlamış ama ben uyuyakalmışşım kesin kızmıştır bende unuttum diye panikledim ama takvime bir baktım ki bu ay 31 ine kadarmış :D yani yarın gece kutlamalıydı boşluğuna gelmiş

0|0
    0|0
  • kjhgasdkjhagsdkjashdjhasgdjkhagkusdalskdjhaşskljd

0|0
    1|0
  • bende kızlardan çok çektim diyorum neleri varmış yarabbi

0|0
    1|0
  • Off offf, kızlar ve onların saçma düşünce yapıları... Çok saçma şeyler üretiyorsunuz ve bunları erkeklere alet ediyorsunuz. Yapmayınca da zırlıyorsunuz... Size kalsa ömür boyu bu saçmalığa devam etmesini de isterdiniz kesin...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Tatlim zaten iliskide degisiklikler yapmak gerek bence. Yani ay donumu belki ilk aylarda tatli olabilir bilmiyorum hic yapmadim ama hep ayni seye takili kalmak yerine farkli seylere baslayin artik. Sevgilin hakli yani dogum gununu unutsa okuzdur ama ay donumu bu her ay takip etmek sıkıcı gercekten ve buna ragmen senin icin 2 sene yapmis bence daha fazla zorlama yeni seylere bak :) ayni seylere takilip kaldikca ufak tefek seylerden kavga edip sadece yipratirsiniz kendinizi.

1|0
    0|0
  • Abi hasta misiniz :D. Ay donumu ne la. Bugun sevgilimin dogum gunu adama sabah kahvalti bile hazirlamadim. Operek bile uyandirmadim. Ders calisacagim diye. Siz hala ay donumu takilin hof. İki senedir ne cekmis ayrilsan da kurtulsa zavallim.

2|0
    1|1
  • çok sıkıcı. aşk belirtisini bunlarda araman daha da sıkıcı. 2yıl iyi sürdürmüşsünüz :D

0|0
    1|0
  • canım hani evlilikte cicim ayları varya sevgili döneminde de var o geçince erkeklerin gerçek yüzü ortaya çıkıyor işte o döneme girdiniz yapacak bişey yok buna alış.

1|0
    0|0
    • Haklısın ama öyle üzüldüm ki. Kendimi değersiz, unutulan biri gibi hissediyorum.

• O sadece yıl dönümü, doğum günü ve yılbaşı olduğu zaman kutlama taraftarı.

• yok başka mesela nasl desem çocukça mesjlasrmısınz ?

• bence dayak istiyorsun! ay dönümü ne yahu.. yıl dönümü bile aptalcayken.. ne bu regl gibi

1|0
    0|0
  • Ay donumu ney lahn shkjjgkk

1|0
    1|1
  • Seni çok iyi anlıyorum aynı şeyi bende yaşamıştım.. ama sonradan hatırladı hatta ben unuttuğum gün o hem hatırladı hem yurduma kargoyla hediyeler yolladı çok utanmıştıım nasıl unuturum diye

sonuçta o birkaç kez kutlamamıştıı bende bıldıgım halde kutlamamıstım bı baktıım hedıye geldı

hep boyle artık... değişir belki

dile getir bundan duydugun rahatsızlıgı... ben soyledım acıkladı durumu parası olmadıgı ıcın bırsey yapamadıgını sonradan durumunun ıyılestıgını soyledı bende durumu bıldıgım halde yınede kınadım sonucta sevgılısı ıcın ınsan 5 lıralık bır gul de alabılır onu da yapmamıstı

neyse kı sonradan hatasını telafı ettı

0|0
    2|0
Yükleniyor...