Kupa bayern munichin ne düşünüyorsunuz?

evet arkadaşlar 1 numaralı kupa bayern munichin görüşleriniz nelerdir?

Güncellemeler:
3 alman takımının katıldığı şampiyonlar ligi finalinde 2 alman takımı final oynuyor biri çıkıp demiyor ki o 1 alman takımını kim eledi diye :) :p

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• ne demek ıstedıgını anladım.. YASASIN CIMBOM. shalkyı eledıgımızı nasıl unutabılırız.. Helal olsun.. Fınal oynamış kadar olduk..

0|1
    0|0
  • zaten onların hakkıydı ama dortmund da dişe diş mücadele etti.

0|1
    0|0
  • ya ben borissia Dortmund almasından yanaydım. nedenı dersen munıch cok aldı. bıraz da almayan alsın..

0|0
    0|0
  • O kadar Dortmund'u tuttum olmadı... Ama güzel kaliteli bir maçtı...

0|0
    0|0
  • hakettiler

0|0
    0|0
  • Çok mutsuzum

0|0
    0|0
  • Hak etti ama Dortmunda çok üzüldüm.

0|0
    0|0
  • bizim türklerimiz kazansa daha iyi olurdu sanki dortmund yani,ama yinede tebrikler.

0|0
    0|0
  • İzleyeyim dedim. Çok sıkıldım. Tebrikler :)

0|0
    0|0
  • dortmund alsın isterdim! yazık oldu.

0|0
    0|0
  • Harika bir maç oldu.Bu maçı izledikten,bizimkilerin,futbol diye bizi kandırdıklarını hissettim.Gerçek futbol nasıl oynanır,ders verir gibiydi bu maç.

Bayern Munchen sonuna kadar hakketti kupayı.

B.Dortmund'da sonuna kadar final oynamayı hakketti.Dortmund dışında hiçbir takım Bayern'e bu kadar kafa tutup,başa baş oynayamazdı bence

0|2
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bayern Münich buraya kadar oynadığı futbolla, ve Dünyanın en iyi takımı olarak gösterilen Barcelona'yı ezerek zaten finali hak edip hak etmediği tartışmalarına son vermiştir. 91 puanla şampiyon olmasıda bunu kanıtlıyor. umarım Almanya kupasınıda kazanıp 3'te 3 nasıl yapılır herkese gösterirler. aynı şekilde Dortmund'da bir o kadar hak etmiştir finali. hemde mütevazi kadrosuna rağmen Real Madrid'e 4 tane atmak Dünyada çok klübün yapabileceği bir şey değil. son 3-4 yılın en güzel finaliydi bence, bu benim fikrim. çünkü maç bir o kalede bir bu kaledeydi. her 2 takımda çok motiveydi, genelde maçın temposunu yüksek tuttular karşılıklı iyi pozisyonlar yakaladılar. çok pozisyon olup az gol olması ise kalecilerin mükemmel performans göstermesindendi. her ne kadar dortmund iyi oynasada bayern münih, dortmund'un en kilit oyuncusu lewandowski'yi bir şekilde durdurmayı başardı. tam her şey eşitlenmişken, maç uzayacak derken genelde finallerin cenabet adamı olarak anılan Robben 2.yarıda ne yaparak çıktıysa 90.dakikada bütün dengeleri hatta kendi makus talihinide değiştirmiştir.

0|0
    0|0
  • Robben için ağır laflar hazırlamıştım o pozisyonu kaçırsaydı :) adam final maçlarına uğursuz geliyordu, bu maçla kırdı. 2010 dünya kupasındaki İsp. Hollanda final olsun, geçen yılki Chelsea Bayern finali olsun "finallerin uğursuz adamıydı" :)

Bayern sonuna kadar hak etti bu yıl.

0|1
    0|0
    • aynen ama Robben bence dünyanın gelmiş geçmiş en iyi 3 solaktan biri ...

• Dünyanın en önemli final maçında hemde 90.dakikada mükemmel bir golle kupayı aldırdı. Helal olsun belki istikrarlı değil, çünkü sık sakatlanıyor, oyun zekasıda çok yüksek değil ama... bu adamın Allah vergisi doğuştan yeteneği işte o C. Ronaldo'dan bile daha büyük. hatta Messi kadar iyi. bunu bu seneki Barcelona yarı final ve final maçlarında bütün Dünyaya gösterdi, bana göre sezonun en önemli oyuncusudur.

• 2010 yılından bu yana bu kupada final oynayan bir takım geçen sene çok hazin bir şekilde giden kupa ben almalarına sevindim fakat bir de olaya farklı bir açıdan bakarsak bence kazanan alman futbolu oldu beckenbauer,in başlattığı alman futbolunda sokak devrimi etkişsini gösterdi ve almanya bir dönem olduğu gibi yine avrupa futboluna damgasını vurdu fakat ben sadece jurgen klopp,a üzüldüm.

0|1
    0|0
  • hak etti adamlar

0|0
    0|0
  • dortmund istediğimiz performansı ssergilemedi

0|0
    0|0
  • Çok duygulandım ağlamak üzereyimm

0|0
    0|1
  • tecrübe kazandı. Dortmund un almasını çok istedim ama olmadı..

mükemmel bir maçtı

0|0
    0|0
  • dortmundu tutuyordum la ben

0|0
    0|0
  • Ilkay atti, cok mutlu oldum :)

0|0
    0|0
  • sonuna kadar hakettiler

0|0
    0|0
  • iddaa tuttu :) diyeceklerim bu kadar.

0|0
    0|0
  • Kalp krizi geçiriyordum nerdeyse.

Akıl almaz miktarda para bastım Bayerne ve dakika +85 oldu dedim gitti maç tüm umutlar kesilmişken bir gol geldi üfff...

Para basıncada ayrı bir zevki oluyooo.

0|0
    0|0
  • Hakeden kazandı

0|0
    0|0
  • Tebrikler munih e. Robben ve Ribery çok iyi oynadı. Ilk yarı daha zevkliydi sanki. Dortmund'u destekliyodum bide. Ulan Dortmund iki dakka daha dayanamadın dimi :) Ayrıca çok keyifli bir mac oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...