GS ve Bjk yi kullanarak prim yapan bu sahış hakkinda ne düşünüyorsunuz? Soru kalkmasin diye yuzu karaladim?

GS ve Bjk yi kullanarak prim yapan bu sahış hakkinda ne düşünüyorsunuz ?Soru kalkmasin diye yuzu karaladim ?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• bir . galatasarayli olabilir. kupaya sarilmis. belli. vodafone arenada yeni acilmis orda maca gitmis foto. cekilmis bu. gayet. normal. bu kadar. fanatik olmana gerek yok redimler gayet. normal. bende fsnatik. galatasaray liyim. amz vodafobe. arenayi. gidip gezmek isterim. bunuda belirtirim ama bir gsli olarak gezdim gordum diye

1|0
    0|0
    • 3ay

Gs ye gönül vermis birinin bu hareketleri yapması normal değil

• 3ay

ben. fanatik. galatasarayliyim. kombinem vardi 2. sene oncesine kadar. hep. maclara giderim. evde. 100 uzerinde gs urunu. var. dunya kadar. para. akitan birisiyim. ama. bjk nin yeni stadi. na gitsem orda foto cekilir. hatta 5 hafta. bjk gs macina. bile. gitmeyi. dusunuyoru. tabi bilet. bulursam o stada gitsem foto cekilirim yanikiz demekki. fanatik degil olayi. bu kadar uzatmaya gerek yok

En İyi Kız Görüşü

• Ne var yani, bir Galatasaraylı olarak Beşiktaşın yeni stadını merak edip gitmiştir oraya.
    Geçen sezon Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde tt arenada enaz 20 tane Beşiktaş taraftarı gördüm, üstelik bazıları Beşiktaş forması giymişlerdi. Hep beraber oturup izledik, hiçbir Galatasaraylı taraftar birşey demedi, karışmadı onlara

3|3
    0|0
    • 3ay

ya olur mu öyle aa bunlar bu kafayla gitsinler sonra hala deplasman yasağı olsun futbol barış için dostluk için var diyoruz gelmiş gs taraftarına yakıştıramadım illa elinde bıcak sopa olacak ki yakıştıracak

• 3ay

tamam canım sen haklısın iyi günler

• 3ay

@LoTR1903 iyi Akşamlar 😉

Erkekler Ne Diyor 8

• zeki olduğunu düşünüyorum

2|0
    0|0
  • prim denemez bence buna vodofone arenada maç izlemek istemek gayet normal futbol sonuçta izlediği şey bir renge sevdalı diye diğerlerine düşman olacak değiliz herhalde değil mi?

1|0
    0|0
    • 3ay

Primin babasi

• 3ay

alkışlayın şunu laf soktu :)
      ergen ergen kelimeler sen bu kızı kıskanmışsın bence :D

• 3ay

Hayir laf sokmadim
      Sen laf sokuldu anliyorsan diyeceğim birsey yok

• Prim yapıp ne yapıyor ki? Para mı kazanıyor?

1|0
    0|0
  • Nasıl prim yapabilir ki

0|0
    0|0
  • Fenerden uzak dursun ne yapıyorsa yapsın beni bağlamaz primciler sahtekar olur hep.

1|0
    0|0
    • 3ay

Yakında fenerin stadindada görürüz

• Yuxunu sansurlemissin de Kızın kullanıcı adını sansurlemeyi unutmussun

1|0
    0|0
  • sen buraya koymuyana kadar tanımıyordum

1|0
    0|0
  • gideri var hatunun yapsın sorun olmaz :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hem Beşiktaşı hemde Galatasarayı seviyor demek, abartıcak birşey değil ya, olabilir.
    Zaten insanların kutuplaşmasına, kesin sınırlarla ayrılıp, düşman olmalarına karşıyım ben

3|0
    0|0
  • Ünlü mü?

1|0
    0|0
    • 3ay

Hayır Gs taraftarı olarak biliniyor

• 3ay

Tanıyo musun?

• 3ay

Evet.

Yükleniyor...