Düşük ağırlık fazla tekrar?

Öncelikle bütün herkese merhabalar.6 Aydır vücut geliştirme ile uğraşıyorum gittiğim salon pazar ve pazartesi kapalı olduğu için evde 6kg dumbell ile çalışmayı planlıyorum artık 2 gün üst üste gitmeyince vücut bir kendini salıyor gibi oluyor. Şimdi asıl sıkıntı şu ki evde sadece 6kg dumbell var normalde ben bu ağırlıkların çok üstünde çalışıyorum sadece formu korumak için bir gün bunlarla evde çalışmak zorundayım. düşük ağırlık fazla tekrar ile çalışırsam vücutda herhangi bir gerileme olur mu acaba?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• boşuna çalışırsın... ıkı gun çalşmayınca sönuyor sanıyorsun ancak sönme fılan yok ortada sonmede sarkmada ınsanların uydurdugu seyler.. gercek olan durum ıse sadece pump etkısı azalıyor bukadar.. var olan kas sonmez erımez.. sımdı sen hergun antrenman yapyorsun bırde ıkı gun dambıllarla çalışırsan kasların nezman dınelnıcek? ayrıca kas gelişimi yuksek agırlık dusuk tekrarla olur.. boşuna kaslarını yorma dınlendırmelısın onları yoksa var olan kaslarınıda kaybedersin.

0|1
    0|0
    • 3ay

zaten haftada 4 gün gidiyorum normalde spora ama iki gün üst üste gitmemek kötü oluyor. Aynen dediğin gibi pump etkisi azalıyor sanırım ondan ben öyle hissediyorum.

• 3ay

aynen o yuzden moralını bozma hıcbırzaman

Kızlar Ne Diyor 1

• düşük ağırlık fazla tekrar zayıflamada iyi oluyor diye biliyom ama

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• 2 gunde vucud kendini salmaz. Psikolojiktir ki dogru calisma sekli her bolgenin en az 24 saat dinlenmesidir. dusuk agirlik fazla tekrar definasyon yapar. Sıkılasir yani hat felan ole iste

0|0
    0|0
    • 3ay

öylemi. ben hacimsel çalışıyorum o zaman şınav felan çekeyim kendi ağrılığım ile en iyisi.

• 3ay

sinavda tek bir bolgeye vurmuyo yani oda pek faydali olmaz. Sen hareketleri yavas yapmayi dene dambillarla. Agir cekim ise yarar

Yükleniyor...