Kaşların göze yakın olması.

evet benim kaşlarım gözlerime çok yakın. kızlar sizce böyle olan erkekler iticimidir?

Güncellemeler:
not: kaslarim birlesik felan diyil normal ve goze cok yakin

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Eğer yakınca çok kötü duranları toparla ama sakın aldırma kaşlarını. Ayrıca bu btip erkekler itici mi şöyle kızlar çekicimi sorularını hiç sevmiyorum biraz insanlığa önem verilmeli artık. Milletteki bune tip arzusu anlamadım ki.

0|0
    0|0
  • yaaa bir kisiyi gorup butun herkesi ayni kefeye koyar bizim milletimiz cok severiz bunu, yok be kardesim niye oyle dursun

0|0
    0|0
    • tesekkurler sevindirdiniz :)

• ya birlesik olsa ne olur takma sen Allah vergisi sonucta, iyi aksamlar sana

• sizede efendim... sizin kimi durust inlar kaldiysa hoşdur bize soru sormak sizede iyi akşamlar...

• aynaya bak hiç estetikten anlamıyo musun? çok fazla olanları alırsın abartmadan. bakışların güzelleşir ama sakın kaşlarını kesme ya da alma nonoş gibi gözüküyonuz sonra.

0|0
    0|0
  • Kaşların şekline bağlı , yüz hatlarına bağlı . Çirkin durmayadabilir , duradabilir dediğim gibi tipine bağlı .

0|0
    0|0
  • Martı dedikleri kaş türü mü oluyor o ? Tipine bağlı, yakışıyor da olabilir.

0|0
    0|0
  • bilmem .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer bu sorunun cevabı çoğunlukla evet olursa kendimi iticilerin başı ilan edeceğim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...