Şenol Güneş'in açıklamasını gördünüz mü?

"Elimde Neuer ya da Muslera vardı da oynatmadım mı? Kaldı ki Tolga, Muslera kadar iyi."

http://www.sporx.com/senol-gunes-tolga-muslera-kadar-iyi-kalecidir-SXHBQ566777SXQ

Sanki önce gerçek düşüncesini söylemiş de sonra Tolga'ya ayıp oldu ya diyerek düzeltmiş gibi olmamış mı? :D

Eğer gerçekten böyle düşünüyorsa garip :D

Şenol Güneş'in açıklamasını gördünüz mü?

Güncellemeler:
3ay Güncel
3ay Günaydın.

0|0
4|24

En İyi Kız Görüşü

• Babam trafikte böyle U dönüşü yapamıyor be, helal olsun :D

0|4
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Dünyanın en kisa fikrasi olarak yerini aldı.

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 23

• Elindeki oyuncuya destek vermek arkasında durmak için açıklama yapmıştır. Başlıkta da dediği gibi sözleri çok çarpıtılıyor. Yazılı değil de video olarak bunu dediğini gösteren bir paylaşım var mı acaba gören duyan?

Ne Tolga ne de ligdeki başka bir oyuncu Muslera kadar iyi değil , adam sora dan bir takıma basari kazandıracak kadar iyi

0|2
    1|4
  • Aynen kardeşim bende okuyup okumaz böyle düşündüm. ne kalecimiz varmış ulan neuer ile kıyaslanıyor rakiplerin bile dilinden düşmüyor helal olsun muslera

0|2
    0|0
  • Tolga iyi bir kaleci daha fazla emek harcamalı attalığı süreç hiçte kolay değil başarılarının devamı en azından Milli takım için dahada çok hayırlı olması dileğiyle

0|1
    0|0
  • Arkadaşlar bizim spor medyası boş işlerle uğraşmaktan gerçek haberleri yapmıyor, Şenol Güneş Bursaspordayken Fransa Milli takımının kalecisi olan Sebastian Frey'i oynatmamıştı Bursa Yerel Gazeteleri Frey ile röportaj yaptılar aranızda bir sorun mu var diye sordular, Şenol Güneş bugüne kadar kalede hep yerliler ile çalıştım bundan sonra da DEĞİŞMEZ demiş

0|2
    0|0
  • Guya kalecisini koruyor. Yemişim tolgayı, amatörde oynatmam ben onu

0|4
    0|2
  • İlk önce elimde Neuer Muslera vardıda benmi oynatmadım sonra Tolga Muslera kadar iyi kaleci enteresan açıklamalar.

0|1
    0|3
  • Tolga'yı , Musleranın yanına yaklaştırmaması lazımdı :S

0|1
    0|0
  • Bunu diyip hala Tolga'yı oynatmak..

0|1
    0|0
  • gayet güzel bir açıklama aslında elindeki futbolcuyu kötülemek yakışmaz lakin tolganında potansiyelinin o olduğunu belirtmek istemiş umarım fabri canımız cigerimiz olur. D

0|1
    0|0
  • Şenol Güneş'i kimse anlamıyor çünkü sizler rakibi rakip olarak değil, düşman olarak görüyorsunuz ve orda kim varsa kötülerim diyorsunuz... Fatih Terim'i övdünüz, övdünüz affedersiniz gt olup kaldınız. Ama hâlâ Fatih Hoca'da Fatih Hoca diyorsunuz. Neden? Çünkü o Galatasaray'da hocalık yaptı ya, adamdır o. Kusura bakmayın ama hepinizin, futbol anlayışını, mantığını, beynini seveyim. Şenol Hoca'nın futbol anlayışını en ünlü isimler bile anlayamıyor ve Şenol Hoca'ya özeniyor. Siz kıskanın ve çatlayın.

1|0
    0|1
    • 3ay

Hocam Akpli misin ya? Bu kadar saçma insanlar genelde Beşiktaş'ın içinden çıkmazda merak ettim.

• 3ay

Aleviler akepeli olmaz abi

• 3ay

Tüh akpli gibiydin ama tutmamış. Alevileri de severim aslında da işte her yerden çıkabiliyor senin gibi tipler -.-
      Bu arada ben Fatih Terim'i hiç sevmem. Onu belirteyim de öyle engelleyim. Direk sataşma amaçlı bir yorum yaptığın için, gereksiz atışmaya giremeyeceğim tanımadığım biriyle.

• Bizim insanımız biraz mal olduğu için haberi anlamıyor adam muslera kadar iyi diyor daha iyi demiyor ve bence de haklı tolga kesinlikle iyi bir kaleci hatalı gol yemeyen kaleci var mı dünyada Türkiye liginin en iyi kalecisi denilen muslera geçen sezon kaç gol yedi adam kariyer rekorunu kırdı ama kimse kötü kaleci demedi tolga 2 gol yedi yerden yere vuruldu keşki futbolu sadece bilenler konuşsa..

0|2
    0|0
  • Şenol Güneş 'in her zamanki saçma açıklamalarından biri işte 😂

0|2
    0|1
  • olur olur düzelir takılmayın :D

0|1
    0|0
  • Gormus olduk

0|1
    0|0
  • kale korkutuyor onu :D

0|1
    0|2
  • Dünyanın en komik fukarası olur

0|1
    0|0
  • Ne demesini bekliyorsun kolga kova bir bok olmazmi desin adam kaptan

0|1
    0|0
  • adam biraz haklı napsın tolgayla olmuyor kaleci istiyorlar oynamayan ucuz bitane alıp geliyolar

0|1
    0|0
  • Tinerspor işte.. Ne beklersin😒

0|1
    0|3
  • sizene lan kendi takımınızla ilgilenin kıskanmayın elinize vercez bu senede

0|2
    0|0
  • adam muslera kadar iyi diyor daha iyi demiyor

0|1
    0|0
  • Bu Şenol iyice saçmalamaya başladi once birşey söylüyor sonra geri adim atiyor

0|3
    0|3
  • futbol cahilliği bu tolgayı Muslerayla aynı görmek :D
    Muslera gibi bir kalecisinin olmasını emin ol çok çok isterdi ama öyle demek zorundaya ondan diyor :D

0|2
    0|2
Yükleniyor...