Ortada dolaşan ve asla yanaşmamanız gereken erkek tipleri var. Onlar kim sizce??

Yaz tatilinde güzel bir tatil beldesinde kafa dinleyeceksiniz, ailenizle zaman geçireceksiniz veya arkadaşlarınızla kız kıza gezeceksiniz. Aman dikkat! Ortada dolaşan ve asla yanaşmamanız gereken erkek tipleri var. Onlar kim sizce?

3 kişiden oluşan erkek grubu!

Bunlar 2 kişiyse problem yaratmazlar ama 1'i daha katılınca grup barda sizi tavlama işine dönüşür.

Sahilde gitarıyla romantik ortam yaratmaya çalışan erkekler!

Cool takılmaya çalışsalar da ilginizi çekmek için, kıştan repertuar hazırlarlar.

Vücut yapmış ya da sporla uğraşan erkekler!

Bunlar kendilerini ele vermez, geri planda tutar ama renkli bikiniler içindeki düzgün fiziklere bayılırlar.

Beyaz pantolonun kendilerini karizmatik gösterdiğine inanan erkekler!

Yazın üstüne farklı farklı tişörtlerle giydiklerinde bütün gözleri üzerlerinde sanırlar.

Elinde topuyla sahilde voleybol oynayan erkek grubu!

Nedense bir şekilde toplarını tam dibinize atıp, almaya geldiklerinde ya ''kusura bakmayın'' ya da teşekkür ederiz'' diyerek muhabbet kurmaya çalışırlar, sonraki aşama da oyuna davet olur.

Sabahın erken saatlerinde kumsalın orta noktasında yerini kapmış, avlara hazır erkekler...

pekii ya dikkat edilecek bayanlar kimler?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbiri

0|0
    0|0
    • nasıl yani ?

• Sanırım çevrende pek ayrılık yok.bizim için sıradanlaşmış bu durumlar:Dtabi bilemem bunun nasıl birşey oldugunu.sıkıldıgım bu saçma şeyleri dile getirmek bak gene sıkıldım

• hakılsın konuyu kapatıyorum ve baska bır sohbette gorusmek dılegıyle candybia

Kızlar Ne Diyor 3

• :) onlar kendini belli eder ciddi duruştan uzak kişilerdir .

0|0
    0|0
  • emolarr iğrenç yaratıklar

0|0
    0|0
  • sürekli dikizleyen kadınlar..

1|0
    0|0
    • kadınlarda dıkızlıyormu ?

• valla benim ilgimi çektiyse yaparım :D

• ama bu rahatsız edıcı olmaz sanırım bır erkek ıcın hatta hosuna bıle gıdebılır

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...