Kapat

Siz bu durumda ne yaparsınız?

Diyelimki çok mükümmel biriyle sevgilisiniz ,her şey süper adam gibi adam ,kusursuz ,evlilik düşünüyorsunuz ..ama daha sora onun aids hastalığının olduğunu öğrendiniz ne yaparsınız?Ayrılırmısınız?

Güncellemeler:
aids-e yalnızca cinsel yollamı bulaşıyorlar...? başka yollarlada bulaşıyor

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Aids sadece iliskiden gelmez. Aids de hastalik ve tedavisi kesin varsa ayrilimamali ama yoksa sevgili yerine iki arkadas kalma karari almak yaninda olmak onu dinlemek en mantikl isi gibi

1|0
    0|0
    • hele şükür 1 kişi çıktı sadece ilişkiden bulaşmaz diyen biri

• evet hiçbir bilgileri yok bide beni salak yerine koyuyorlar

• Takma yargilamak empati kurmaktan kolaydir... sen o kisiye inaniyorsan güveniyorsan sorun etme denileni aileninde düsüncesi önemli tabi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• O kadar mükemmel biri olsaydı aids olmazdı... Ayrıca öleceği kesin olan birine sadece elimden geldiğince destek olurdum... Ayrılmazdım ama evlenmezdim de...

0|0
    0|0
    • Sen de bunu yedin mi?

• dişçiden bulaşa bilir olamazmı..cinsel yolla bulaşması yüksek ihtimal ama her yönden düşünmük lazım

• Ona sordun mu?

• öncelikle nasıl bu hastalıga kapıldıgını ögren.eger baska kadınlardan kapmıssa Allah yardımcısı olsun baksın işine.fakat böyle birsey yoksa tedavi sürecinde yanında ol

1|0
    0|0
  • tabıkı bıle bıle lades yanı dunyada kadın ya da erkek yok degıl ya baska bır hastalık olsa tamamda aıds yanı...

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar giderdim iyi günde olacağıma kötü gününde yanında olur ona destek verirdim çünkü herkes iyi gününde yanında olur

0|0
    0|0
  • ölene kadar sev işte niye ayrılasın ki ölünce unutmaya çalış falan filan işte ama yaşa hayatını sevmene bak yarı yolda bırakma

0|0
    0|0
  • aids cinsel ilişki yoluyla bulaşmışsa bye bye

0|0
    0|0
  • Çok film izliyosun , hayatında böyle birşey olmuş olamaz demi ?

0|0
    0|0
  • kandan ve cinsel yoldan bulaşıyor..

0|0
    0|0
  • ben ayrılmam.bende aids olurum.onunla beraber ölürüm.nasıl olsa ölmiyecekmiyim..

0|0
    0|0
  • uzak dur derim.neden baştan söylemiyoki?

hem aıds olmasa bakalım sizi sevecekmiydiki ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uzak dur derim

0|0
    0|0
  • çok düzgün bir adama aids nerden bulaşmış pardon ?

0|1
    5|0
Yükleniyor...