Siz bu durumda ne yaparsınız?

Diyelimki çok mükümmel biriyle sevgilisiniz ,her şey süper adam gibi adam ,kusursuz ,evlilik düşünüyorsunuz ..ama daha sora onun aids hastalığının olduğunu öğrendiniz ne yaparsınız?Ayrılırmısınız?

Güncellemeler:
aids-e yalnızca cinsel yollamı bulaşıyorlar...? başka yollarlada bulaşıyor

0|0
3|10

En İyi Kız Görüşü

• Aids sadece iliskiden gelmez. Aids de hastalik ve tedavisi kesin varsa ayrilimamali ama yoksa sevgili yerine iki arkadas kalma karari almak yaninda olmak onu dinlemek en mantikl isi gibi

1|0
    0|0
    • hele şükür 1 kişi çıktı sadece ilişkiden bulaşmaz diyen biri

• evet hiçbir bilgileri yok bide beni salak yerine koyuyorlar

• Takma yargilamak empati kurmaktan kolaydir... sen o kisiye inaniyorsan güveniyorsan sorun etme denileni aileninde düsüncesi önemli tabi

Erkekler Ne Diyor 10

• O kadar mükemmel biri olsaydı aids olmazdı... Ayrıca öleceği kesin olan birine sadece elimden geldiğince destek olurdum... Ayrılmazdım ama evlenmezdim de...

0|0
    0|0
    • Sen de bunu yedin mi?

• dişçiden bulaşa bilir olamazmı..cinsel yolla bulaşması yüksek ihtimal ama her yönden düşünmük lazım

• Ona sordun mu?

• öncelikle nasıl bu hastalıga kapıldıgını ögren.eger baska kadınlardan kapmıssa Allah yardımcısı olsun baksın işine.fakat böyle birsey yoksa tedavi sürecinde yanında ol

1|0
    0|0
  • tabıkı bıle bıle lades yanı dunyada kadın ya da erkek yok degıl ya baska bır hastalık olsa tamamda aıds yanı...

0|0
    0|0
  • Sonuna kadar giderdim iyi günde olacağıma kötü gününde yanında olur ona destek verirdim çünkü herkes iyi gününde yanında olur

0|0
    0|0
  • ölene kadar sev işte niye ayrılasın ki ölünce unutmaya çalış falan filan işte ama yaşa hayatını sevmene bak yarı yolda bırakma

0|0
    0|0
  • aids cinsel ilişki yoluyla bulaşmışsa bye bye

0|0
    0|0
  • Çok film izliyosun , hayatında böyle birşey olmuş olamaz demi ?

0|0
    0|0
  • kandan ve cinsel yoldan bulaşıyor..

0|0
    0|0
  • ben ayrılmam.bende aids olurum.onunla beraber ölürüm.nasıl olsa ölmiyecekmiyim..

0|0
    0|0
  • uzak dur derim.neden baştan söylemiyoki?

hem aıds olmasa bakalım sizi sevecekmiydiki ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uzak dur derim

0|0
    0|0
  • çok düzgün bir adama aids nerden bulaşmış pardon ?

0|1
    5|0
    • yalnızca cinsel yolla bulaşmıyorki,

• sen hiç bir şey bilmiyorsun cicim..güzellik salonlarından bile bulaşıyor heberin yok

Yükleniyor...