LülaaaaydıN ✋🙈😁😄🍓🌹 Bugun geleneksel diyete başlama günü. var mı diyete başlayan😆🎈🏋🏃?

LülaaaaydıN ✋🙈😁😄🍓🌹 Bugun geleneksel diyete başlama günü.  var mı diyete başlayan😆🎈🏋🏃?
var mı aramızda bugün diyete başlayan? Koca yaz bitti , hala bu pazartesi başlarım nasil olsa kısa zamandada veririm diyenler.. iddialı kızlar erkekler. 😉?
Fit olmak her zaman iyidir...🏋🏋🎈🌹
Söylediklerinizi uygulamaya geçmek için ne kadarda harika bir gün degilmi? 😆 Bgün olmaz haftaya, aman simdi yorgunum, kim yürüycek. Bitmeyen bahanelerinizden sıkılmadinız mi😇🙈? Ben boyle mutluyum derken yolda görduğün birinin fizigine imreniyorsan bence çoktan başlama vaktin gelmiş geçiyor bile.☺Spor ihtiyaç degil bir yaşam biçimidir. Guzel bir fizige , akıllari bastan alan bir bedene sahip olursun o ayri , fakat onemli olan spor esnasinda toksinleri atip terlemek. Rahatlamak, stres atip sorunlardan uzaklaşmak ve vücuda direnc saglamak.💪💪💁Ben spor yaparken her zaman siyah giyinirim, Ölen yağlarımin cenazesi icin.⚰🙅🖒 Bugün yürümeye spor yapmaya karar verdiysen bilki bu yolda yalnız degilsin. Ben tüm gücüm enerjim ve bilgimle sizlere ışık olurum. 💥💫Sonbaharın yüzünü gösterdiği bugünlerde mis gibi çicek kokularını icimize cekerken🌺🌲🌻, en rahat spor ayakkabıların, 👟en hafif kıyafetlerin eşliğinde,👕👖 elinde bir yarımlık suyla,🍶 sahilde 🏃, ormanda 🌿🌳🌴veya koşu yolunda🚲 güzel bir ter atalımmı? Hava mis misss. ☺güzel detokslar ve harika yağ yakan besinlerle beslenin bugün..🚀💪💪saglikla neseyle kalin😘😘✋✋ #Gününsözüde bu olsun➡Beklersen sadece sana geleni alirsın, ama eğer gidersen istediğin herşeyi...🐢🐢🐢 #Gününmotivasyonu ➡Sadece 3 dakika ayirip evdeyseniz pencerenizi , ofisteyseniz kapiya cikip, dısardaysaniz ani durdurup gözlerinizi kapatin pleasee.. Ve oksijeni icinize oyle bir çekinki tüm cigerlerinize oksijen gittigini hissedin. Ve oan icinizden sahip oldugunuz herşeye yurekten şukredip tesekkur edin. Iyi hissedeceginize adim gibi eminim. Yazmayi seviyorum. kizmayin bana. mutlu bir gun olsn.✋💋💕💚

2|3
17|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Günaydınnnnnnn 😉😉😉
    Diyet sevmiyorum ben şimdi o pastalardan o keklerden o Börekler den nasıl uzak durayim şunu yazarken bile strese girdim 😂😂😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 16

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...