Sevgilinizle ne kadar sıklıkla konuşup görüşürsnz?

Çok sıklıkla görüşmek arayı bozar mı?Ya da az görüşmek arayı açar mı?*Tecrübelerinizi öğrenmek istyrm*

0|0
4|14

En İyi Kız Görüşü

• her gün saatlerce görüşmek ve herşeyi yaşamak monotonlaştırır üstelik hadi sunu da yapalim diyeceginiz birşey kalmaz. (Cinsellikden bahsetmiyorum) Evlilik düşünüyorsan hele.. iki üç güne bir görüşülebilir ya da1 hafta arayla ama sadece özleyecek kadar arayı açmasına izin vermeden telefonla konusmalar ve mesajlaşmalar minimumda tutularak ilişkiyi tadını kaçırmadan son gaz yaşamalısnız.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Herşeyin aşırısı zararlıdır... Çiftlerin bireysel olarak kendilerinin olduğu gibi, partnerlerinin de bir hayatı olduğunu unutmamaları gerekir... Herkesin ailesi, sorumlulukları, hayat koşturmacası arasında birbirine anlayışlı davranan çiftler ancak gerçek anlamda mutluluğu yakalayabilirler...

1|0
    0|0
    • Katılıyrm anlayış hoşgörü çok önemli önce insan vicdnna danışmalı

• Çiftlerin sanki bütün hayat ikisi arasında yaşananlardan ibaretmiş gibi davranması kadar insanı zorlayan ve mutsuz eden çok az şey vardır hayatta sanırım...

• aman diyeyim cok fazla konusma..ayrılmamın en büyük nedeni bu.artık konusacak birsey kalmıyor bir saat askım seni seviyorum bende seni askım gibi muhabbetle geciyor.bir yerden sonra iş cıgrından cıkıyor.fakat ben onla gezerim de tozarım da eglenmeyi severim diyorsan tabikide sevgilimle dolasmayı tercih ederim.anlayıs meselesi.ama telde cok konusma bu yeter

1|0
    0|0
  • kişilik meselesi.. ben günün her saati mesajlaşan arkadaşlarımdan nerdeyse tiksiniyorum.. o ne abi adam bizim yanımızda bile telefona gömülüyo.. ayrıca samimi bulmuyorum..

görüşme açısından da ara çok açılmazsa pek sorun olacağını sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Hergün olmaz helede hergün saatlerce tel ile sonrada yüzyüze... sıkar ve konuşacak birşey kalmaz saçmalamaya başlarsınız. baktın muhabbet monotona gidiyor birşey uydur teli kapa ya da buluşmaya gitme daha iyi olacaktır. ;)

1|0
    0|0
  • Haftada bir konusmayı telde 2 günde bir veya hergün de mesajlasma veya nette konusmayı 2 hafta veya 1.5 haftada bir görüşmek isterim. daha asagısı ve yukarısı iyi dgl asagısı sıkar yukarısı özletir.

1|0
    0|0
  • sık görüşmenin hiç bir zararı olmaz ..görüşme esnasında sıksık tartısmalar bunalmalar yasanmıyorsa tabıkı...yasanıyorsa bu ilişki cok tuzlu ve biberli oluyor demekdir sıklıgı seyreltmeli..bence.

1|0
    0|0
  • herşeyi tadında bırakmak..

1|0
    0|0
  • Sevgilim yok.

1|0
    0|0
  • 16 saattir aralıksız konuşuyorum beynim uyuştu

1|0
    0|0
  • her an görüşmek istiyorum ama olmuyor işte arayı soğutmamak için uğraşırım zırt pırt ararım

1|0
    0|0
  • hacı profilinde ki o yazıyı nerden kopyalayıp yapıştırdın

biraz saçmalamış kim yazdıysa

1|0
    0|0
  • hiç görüşmem

1|0
    0|0
  • Çok görüşmek olmaz az görüşmekte soğukluk getirir o yüzden dikkatlı olacaksın .

Eğer sık görüşüyorsan 2-3 gün görüş ondan sonra düzel mesela ya da 2-3 gün uzaklaş kaybol sonra görük . Eğer aşırıya kaçarsan ilişkiniz için iyi olmaz .

1|0
    0|0
  • Yaşamın ilginç yanlarından birisi de, en iyinin dışında bir şey kabul etmeyenlere genellikle en iyisini vermesidir.

(W. Somerst Maugham)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• BUNLARIN HEPSİ BİRBİRİNİ SEVEN KİŞİLERİN ARASINDAKİ BAĞA GÖRE DEĞİŞİR EĞER ÇOK SEVİYORLARSA SIKLIKLA GÖRÜŞÜRLER GÖRDÜKÇE GÖRME İSTEĞİ OLUR , AZ GÖRÜŞSEDE SIKINTI OLMAZ ÖZLEM ARALARINDAKİ SEVGİYİ ARTIRIR, AMMA VE LAKİN BAĞ KUVVETLİ DEĞİLSE SIK GÖRÜŞTÜKÇE SIKILIRLAR UZAKTA OLDUKLARINDADA ARAYA MESAFELER GİRE DAHA DOĞRUSU BAHANE OLUR

1|0
    0|0
  • her hafta buluşuruz genelde onun dışında telefonda görüşürüz konuşuruz, mesajlaşıyoruz ama çok sık değil sıkıyor çünkü hele ki uzun bir ilişki ise

1|0
    0|0
  • Gün içinde çok konuşuyoruz bir sorun yok hatta daha iyi oluyor. mesaj değil konusma.

1|0
    0|0
Yükleniyor...