Akşam oynanacak olan Hırvatistan-Türkiye maçı sonrasında alınabilecek kötü sonuçlar halinde desteğe devam edilmeli mi?

Akşam oynanacak olan Hırvatistan-Türkiye maçı sonrasında alınabilecek kötü sonuclar halinde desteğe devam edilmeli mi? Neden Evet desteklenmeli ya da desteklenmemeli?

• Grupta ki ilk maç moral bozmaya gerek yok
    0%(0)60%(6)Oy Ver60%(6)
  • Desteğe devam edilmemeli derhal F. Terim gitmeli
    0%(0)40%(4)Oy Ver40%(4)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Hırvatistan-Türkiye maçı sonrasında alınabilecek kötü sonuçlar halinde desteğe devam edilmeli mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün bile bile yenilmeye gidiyorlar.

0|1
    0|0
    • dedigin doğru ama rakipte iyi takım euro2016 izledik gerçi eksikleride var ama yinede ümütsizim ama şunun cevabını bir türlü alamıyorum burdan kim gelsin hepsi sonuçta bir yerlerde takım çalştırıyor

• Bunu neden yapmıyorlar sence? Çünkü geleceğe yatırım olan her şeyden kaçınıyorlar geleceğe yatırım yapmak demek kaynaklarından tüketim olması demek bu da şu anlama geliyor sıcak para çıkacağı için cukkalar azalıyor.

• doğru

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yensekte yenilsekte egosunu da alıp gitmeli

Adamcilik yaparak değil performansa bakarak, biraz da futbol taktik teknik bilgisi biri geçmeli

0|0
    0|3
  • Kötü bir sonuç anormal olarak karsilanmamali.

0|1
    0|0
    • iyi başlangıç yapmak sanırım hepimizin isteyeceği bir şey ama sana katılıyorum kötü bir başlangıçta ah ah vah vah yapmaya gerek yok o açıdan katılıyorum sana

• Top yuvarlaktir diyelim belki ozanin günü olur :)

• o gol ü diyorsun :D

• Desteğe devam edilmemeli derhal F. Terim gitmeli

0|0
    0|0
    • daha en başta mı bu olmalı

• Kadroya destel edilmeli ama fatih yavşağı derhal gönderilmeli

0|0
    0|0
    • kim gelmeli

• Sergilemeleri lazım ama bizim ülkemizde o biraz zor

• boşta teknik adam lazım ki göreve gelsin boşta adam yok ya da yabancı getireceksin , artık görevde kalmalı mı kalmamalı tartışması euro 2016 karara bağlanıp o zaman çözüme kavuşturulmalıydı bu saatten sonra halen tartışmamız beğenmesekte eksiklerinide görsek fayda sağlamaz sanki takımı kötü etkiler anca

• Grupta ki ilk maç moral bozmaya gerek yok

0|1
    0|0
    • zor rakip sonuçta ve grupta ilk 2 ye oynayacağını beklediğimiz bir rakip sencede moral bozmaya gerek yok

Yükleniyor...