Akşam oynanacak olan Hırvatistan-Türkiye maçı sonrasında alınabilecek kötü sonuçlar halinde desteğe devam edilmeli mi?

Akşam oynanacak olan Hırvatistan-Türkiye maçı sonrasında alınabilecek kötü sonuclar halinde desteğe devam edilmeli mi? Neden Evet desteklenmeli ya da desteklenmemeli?

• Grupta ki ilk maç moral bozmaya gerek yok
    0% (0)60% (6)60% (6)Oy Ver
  • Desteğe devam edilmemeli derhal F. Terim gitmeli
    0% (0)40% (4)40% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
3ay Hırvatistan-Türkiye maçı sonrasında alınabilecek kötü sonuçlar halinde desteğe devam edilmeli mi?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün bile bile yenilmeye gidiyorlar.

0|1
    0|0
    • 3ay

dedigin doğru ama rakipte iyi takım euro2016 izledik gerçi eksikleride var ama yinede ümütsizim ama şunun cevabını bir türlü alamıyorum burdan kim gelsin hepsi sonuçta bir yerlerde takım çalştırıyor

• 3ay

Bunu neden yapmıyorlar sence? Çünkü geleceğe yatırım olan her şeyden kaçınıyorlar geleceğe yatırım yapmak demek kaynaklarından tüketim olması demek bu da şu anlama geliyor sıcak para çıkacağı için cukkalar azalıyor.

• 3ay

doğru

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Yensekte yenilsekte egosunu da alıp gitmeli

Adamcilik yaparak değil performansa bakarak, biraz da futbol taktik teknik bilgisi biri geçmeli

0|0
    0|3
  • Kötü bir sonuç anormal olarak karsilanmamali.

0|1
    0|0
    • 3ay

iyi başlangıç yapmak sanırım hepimizin isteyeceği bir şey ama sana katılıyorum kötü bir başlangıçta ah ah vah vah yapmaya gerek yok o açıdan katılıyorum sana

• 3ay

Top yuvarlaktir diyelim belki ozanin günü olur :)

• 3ay

o gol ü diyorsun :D

• Desteğe devam edilmemeli derhal F. Terim gitmeli

0|0
    0|0
    • 3ay

daha en başta mı bu olmalı

• Kadroya destel edilmeli ama fatih yavşağı derhal gönderilmeli

0|0
    0|0
    • 3ay

kim gelmeli

• 3ay

Sergilemeleri lazım ama bizim ülkemizde o biraz zor

• 3ay

boşta teknik adam lazım ki göreve gelsin boşta adam yok ya da yabancı getireceksin , artık görevde kalmalı mı kalmamalı tartışması euro 2016 karara bağlanıp o zaman çözüme kavuşturulmalıydı bu saatten sonra halen tartışmamız beğenmesekte eksiklerinide görsek fayda sağlamaz sanki takımı kötü etkiler anca

• Grupta ki ilk maç moral bozmaya gerek yok

0|1
    0|0
    • 3ay

zor rakip sonuçta ve grupta ilk 2 ye oynayacağını beklediğimiz bir rakip sencede moral bozmaya gerek yok

Yükleniyor...