Ks'de yorumlarını beğendiğiniz biraz da hoşlandığınız kız/erkek üye kim ?

Kizlarsoruyor.com'da yorumlarını beğendiğiniz birazda ondan hoşlandığınız kız/ erkek üye kim? Herkes baş harfini söylesin olaya gizem katalım .Benim dikkatimi çeken üye''b'' ile başlıyor .

hadi bakalım

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Biliyorumki bu yorumumu sevmeyeceksiniz.Neden böyle sorular soruluyor?Bence böyle sorular insanı buruk birakabiliyor.Ya isimleri yazılmayan diğer üyler? Ya arıyorlarsa kendi adlarını?Neden hepimiz bu küçük sitede birlik değiliz? Neden illaki biri özel olmali?Neden biri diğerinden özel olması gerek? Neden eşit değiliz? Neden hepimiz '' en '' degiliz?Ben bu sitede tam 1 sene önce üye oldum.Hiç bir zaman yorum yazarken ayrım yapmadım.Herkese yazdım.Level 1 den al gizlilerden al, modlardan al, erkek kız ayrımı yapmadan hep yazdım.Bazı üyelere yorum yazmiyorum çünki benim yorumlarımı sevmediklerini ve bana kıl olduklarını bildiğim için onlardan uzak duruyorum.İstiyorsanız eksileye bilirsiniz ama benim için hepiniz ensiniz.Hepiniz değerlisiniz.Hakkınızda hayırlısı olsun :)

2|4
    1|1
    • Sen başkalarının adını vermediğin için olabilir. Aslında bu tarz sorular yağcılığa çok elverişli:)

• Neden verim? Neden birini yağlıcam diye başka bir insanın gönlü buruk olsun? Neden bir yerlere gitmek istenilince birisinin ellerine basmalıyız? Ne fark eder ben burada popüler olsam ve olmasam.Bir saniyede sonra yönetim benim hesabımı silerse kim beni hatırlayacak? Hiç kimse.Budur işte hayat.Bir gün varsın ve ertesi gün yoksun.Sorularını ve yorumlarını beğendim üyeler var.İyi ki varlar :).Hepsine başarılar dilerim.Hepinize başarılar dilerim.

Kızlar Ne Diyor 13

• Benim ilgimi çeken bissürü üye var; baş harflerinden bir isim oluşturayım bari

1|0
    0|0
  • ne yalan söyleyeyim sem kullanıcısının yazdıkları güldürüyor.bir de ottomanın soruları.

0|1
    2|0
  • bas harfini söylemeye gerek yok direkt ismini söyleyeyim :)

hoslanmiyorum ama erkek üye var thetoro

bide ottomanwarriors falan :)

2|2
    1|0
  • hayır yok

0|0
    0|0
  • kendi kendine atarlanıp laf soktuğunu sanıp engelleyenleri seviyorum

0|0
    2|0
  • pist. afro.

0|0
    1|0
  • hoşlandığım yok dıkkatımı çeken var baş harfını hatrlamıyorum :P

0|0
    1|0
  • yazıyorum

a-b-c-d-e-f-g-h-ı-i-j-k-l-m-n-o-ö-p-r-s-ş-t-u-v-y-z-x-q

0|1
    1|0
  • Hiç kimse.

0|0
    1|0
  • ottoman warriors,atropates(bıyıkları beni çıldırtıyo)

0|0
    0|0
  • c :) <<3

0|0
    1|0
  • ottomanW. dan hoşlanıyorum ve takipcisiyim

1|1
    2|0
  • ottoman warrios hastasıyım sanırım hoşlanıyorumda ondan <3 :)

1|2
    2|0

Erkekler Ne Diyor 8

• biri j yazarsa o benim benden başka j ile başlayan nick pek görmedim asdskhjsdas

neyse benim yorumlarını beğendiğim kişinin baş harfi n

1|0
    1|0
  • Yorumlarını beğendiğim üyeler:

gamamustafa

Bad-girL

wrongdoer

kermitt

-UniX-

Soviet

Kücükcadi

Falan falan falan. Aslında daha var da nickname aklımda değil :S

1|1
    1|0
  • Bu soruyu acaba site yönetimimi soruyor her hafta sabit iki sefer soruyor ya kimseyi sevmiyorum bir kişi dısındaaaaa oda kendini biliyor zaten

0|1
    1|2
  • bi kişide bizim adımızı versin :(

0|0
    0|0
  • direk isim vereyim nickfuckiri ve olmayabilirin yorumlarını beğeniyorum bir kaçtane daha var ama

0|1
    1|0
  • Kızlardan aklıma gelen "araknafobia"

erkeklerde ise yorumlarını beğendiklerim biraz daha fazla.

1|0
    0|0
  • Hoşuma giden biri var adı Gizli soyadı Kullanıcı

0|0
    1|0
  • v ile başlıyor

0|0
    1|0
Yükleniyor...