Hayatınızda en çok heyecanlandığınız anı hatırlıyor musunuz?

Hayatınızda en çok heyecanlandığınız anı hatırlıyor musunuz?

Sebebi neydi?

0|0
9|8

En İyi Erkek Görüşü

• bir rezidansın en alt katında arkadaşlarımla kaykay yaparken maketini gördük 10 bin liryaymış çok fenaydı. arkadaşın teki maketi kırdı param parça etiler güvenliğin teki bağırmaya başlamıştı hırsızlar var diye hızılıca o kaçmaya başladık birisini yakalamıştı arabalar 70 .100 km giderken hiç takmadan o heycanla karışıya geçtik . polisler gelidi bir çocğu kelepçelediler 3kişi kaldık ne yapıcağmızı bilemedik çocu bir şekilde kurtaralım derken bizide kovalamaya başladılar yokuştan kaptırdık arkadan polisler geliyo dehşeti . baya bir hızlı gidiyoduk ayrıldık ara sokaklara girdik ve herkez ayrı binalara girdi orda 1 saat korkuyla bekledik . ve izimizi kaybetrdik...o an hayatın ne kadar değerli olduğnu anladım.:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hoşlandığım insana bakarken dönüp bana baktığı zamanlar, çapkın gülümsemeler.. Yanaklarım mı kızardı ne ?

1|0
    0|0
  • Direksiyon sınavımda.

0|0
    0|0
  • tabisi ilk aşkımın elimi tuttuğu sırada ve sinemadaydık ama şu an ondan nefret ediyorum. hatırladığım kadarıyla tabi

0|0
    0|0
    • baya olmussundur unutman normal ama heyecanın tadı hala damagında

• sevgilimle ilk defa öpüşürken çok heycanlanmıştım

0|0
    0|0
  • Hız rekorumu kırmaya çalıştığımda

0|0
    0|0
  • Rüyamda görmüştüm bir keresinde onu, arkamdan sessizce yaklaşıp saçlarımı toplayıp ensemdem başlayıp dudağıma doğru öpmeye başlamıştı, rüyada olsa hayatımda o andan daha fazla heyecanlandığım anımı hatırlamıyorum. haftalarca etkisinden kurtulamamış, midemde kelebeklerle dolaşmıştım :/

0|0
    0|0
    • normalde tanıdıgın bırımıydı ruyandakı kısı oldukca heyecan verıcı bır ruyaymıs

• evet sevdiğim kişiydi.

• cok var yaaa

0|0
    0|0
  • evet hatırlıyorum nişanlımla ilk tanıştığım zamanlarda saatlerce beni izlerdi :) benimde kalbim çok hızlı atardı :)

0|0
    0|0
    • o heyecan zamanla kayboluyor

• evet çünkü hayat monotonlaşıyo. ama o an hiç unutulmuyo:)

• onu gorunce hep heycanlaniyodum zaten ,baska bisiyei hatrlamiyorum .en buyuk askim heycanimdi zaten o

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hatırlamıyorum .

0|0
    0|0
  • tescil ettirdiğim ilk ticari markamı teslim almaya gittim.Avukatın eliden markamı aldığımda kalbim duruyor gibi oldum heyecandan.

0|0
    0|0
  • 6 yaşındaydım komşunun kızıyla doktorculuk oynuyorduk elim kızın kukusundaydı annem bastı bizi..

0|0
    2|0
  • Sevgilimden ayrıldıktan sonra onu görünce bir başka oluyorum nedense... anlatılmaz bir duygu ve bir heyecan :((

0|0
    0|0
  • Çocukken babam bilgisayar almışdı ona bakmayı cok istemiştim annemde yemegini ye yemegini ye o gun kabak yemeğinden nefret ettim iğrendim diyebilirim

0|0
    0|0
  • dayak yemeden hemen önce(kavga öncesi) kalbim çıkcak sandım :D

0|0
    0|0
  • ilk cinsel ilişkim acayip heyecanlanmıştım tir tir titriyordum, ama şimdi kaşarlandım artık :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...