Erkek arkadaşımın yaptıkları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün ayrılmak istediğini söyledi neden olarak da önümüzde 5 yılın olduğunu ve uzaktan ilişkinin yıprattığını söyledi. git gide tartışmalarımız saygı sınırını aşıyormuş ama yan yanayken hiç kavga etmedik şuanda 2 haftada bir görüşüyoruz. sizce hayatında başka biri olabilir mi? daha 2 hafta önce yanındaydım. 1 hafta önce annemin doğum gününü neden unuttuğunu ayıp ettiğini söyledikten sonra bir soğuk olmaya başladı ve bugün bitirdi. ben onun annesine hediye de almıştım kutlamıştım da. bunu demenin nesi kötü? üstelik ailemle de tanıştı.

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Bence boşvermelisin o kafasında bitirmiş gibi geldi bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kadınların yaptığı en büyük hata; "nasıl unutursun" şeklindeki sorgulamaları... Bunun doğum günü, evlilik yıldönümü veya trafik haftası olmasının bir önemi yok.

Bazı erkekler sizin için "ÖZEL" olan günleri önemsedikleri halde unutabilirler. Zira sizden önce o tarihlerin hayatlarında hiçbir anlamı olmadığından, hafıza o günleri kaydetmiyor maalesef... Hele ki bu 20'li yaşlardan sonra çok ama çok zor...

Her konuda iyi anlaştığınız bir sizin için özel anlama sahip günleri hatırlıyor ve küçük jestler yapıyorsa kendinizi "ŞANSLI" adledebilirsiniz... Ancak, bu günleri hatırlamayan, fakat sizi önemseyen biriyle beraberseniz kendinizi "ŞANSIZ" olarak nitelendirmeyin...

İlişkinizi 4 yılda bir gelen 29 Şubat gibi bir güne bağlamayın. Hiç kimse hangi yıl Şubat'ın 29 çekeceğini takip etmez çünkü...

0|0
    0|0
    • ama şu var annemle çok sıkı sıkılardı konuşurlardı falan ben bide dedim hediye almıştım anneme ya olmadı gibisinden laf attım hala demedi yani aaa unuttum ya çok ayıp oldu diye. annemde üzüldü yani.

• o beni ezdi zaten.

• Tamam işte sen de onu ez, bitirin ilişkiyi ikiniz de kurtulun...

• Kendince bitirmiş, biri olabilir veya olmayabilir ama artık o yok.

0|0
    0|0
  • benim dediğim olacak demenin başka bir versiyonu senin yaptığın bence erkek arkadaşın haklı tartışmalarınızdanda geleceği tahmin etmek hiçde zor olmamalı...

0|0
    0|0
    • yan yanayken hiç tartışmıyorsak gelecek belli olmalı evet. onun yaptığı ikiyüzlülük oluyor. bana diyor son 4 aydır böyleydim daha 2 hafta yanındaydım en ufak soğukluk yoktu. o zaman niye göstermiyor tavırlarını da uzaktayken yapıyor yani.

• keşke öpüşmeseymiş. :)

• yolluk almış mazur gör ;)

• Adan sen uzaktasın seninle rahat sevişemiyorum.hergün sevişmek istediğim birini bulmak istiyorum demek istemiş olabilir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• annenin doğum gününü hatırlamak zorunda değil sen söyleyip ara kutla bilmiyomuş gibi falan deseydin keşke. gerçi tek sebep bu değildir eminim.

0|0
    0|0
    • değil evet taşıran bu diyeyim. uzaktayken doğru dürüst arayıp sormuyor o yüzden bende ilgi bekleyen biriyim tartışmalarımız hep bu yüzdendi.

• kızlar bu tip şeylerde daha ince düşünürler, ama erkekler genelde unuturlar. bazı insanlar sevgilisinin doğum gününü bile hatırlamıyor ki bırak annesininikini hatırlasın.

0|0
    0|0
  • Canı sıkılmıştır onun gerçekten bak ya da başkası vardır ama bu düşük bir ihtimal bana göre biraz zaman vermelisin belki döner dönmezsede boşver oakaybetti..

0|0
    0|0
    • açıkçası bana da yalnız kalmak istiyor gibi geliyor ama emin değilim.

• biri olabilir

0|0
    0|0
  • annenin dogum gününü karıstırmamalıydın

0|0
    0|0
  • bence sen hatalısın annen ne alaka

0|0
    0|0
  • İnsanluk hali unutmus olabilir ustelik annenin yani seninde degil abartmissin bence .

0|0
    0|0
Yükleniyor...