Dambıl kaldırmak kilo verdirirmi?

Merhaba, Yaşım 18, boyum 180, kilom 60. Evde 5 er kiloluk dambıllarla çalışmak istiyorum yanında şınavı mekiği vs ile Bunları yaparken kilo verirmiyim? Zaten yaşıma ve boyuma göre zayıfım dahada kilo vermek istemiyorum. Eğer bunları yaparsam 60 ın altına inermiyim?

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

• düzgün beslenirsen vermezsin

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardesim sen mekikle sinava ara ver onlar genellikle karin calistirdigi icin zayiflatir kilo almak istiorsan da her gun balik ye. istersen git ton baligi al gun de bir 80 gram ye hatta gece ye onun yanin da cici bebe al sute karistir ye ben 10 gun de 4 kilo aldim :) sporla ugrasiorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 60 kilo 1.80 boya zaten zayıfsın erkeklerde iyi durmuyor o kadar zayıflık ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeşim sen spora başlamadan önce kilo alman gerek 78 kiloya kadar çıkmanı öneririm boyuna göre çok zayıfsın benim boyum 181 cm yaşım 17 kilom 81 bende senin gibi forumlara konu açardım falan vb. baya uğraştım kilo ve spor için sonra kafama taktım her şey kafada biter.. :)

0|0
    0|0
  • hiçbir işe yaramaz ne kiloalırsın ne verirsin nede kas yaparsın

0|0
    0|0
  • Ağırlıkla zayıflama var yani verirsin yanında birde kardiyo yaparsan kilo verdirmeye daha fazla yardımcı olur.

0|0
    0|0
  • sanchez beslenmene göre değişir bu aldığın kalori önemli olan dambillarla kilo da alabilirsin kiloda verebilirsin. bu sporda onemli olan beslenme ufacik bir arastirmayla bunu sende bulabilirsin internette

0|0
    0|0
  • Yavrucum senin 60 degil 70 olman lazım ne kilo vermesinden bahsediyorsun.

0|0
    0|0
    • 3ay

Bende zaten kilo vermek istiyorum demiyorum aksine çalışırsam kilo verirmiyim onu soruyorum

• 3ay

alıyım valla 70 civarı olmak istiyorum

• 3ay

70 kiloya ulaşınca en kısa zamanda boksa başlamanı tavsiye ediyorum. Hayatında başarılar dostum.

• dumbella kilo verilmez cardio yapabilirsin evde

0|0
    0|0
Yükleniyor...