En iyi transfer ve transfer yapan takım sizce hangisi?

Tarafsız olmaya çalışın

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka sorumu ya Besiktas tabi baska birsey diyen acik yalancidir

0|2
    0|0
    • 3ay

Usta gsde fena değildi sanki

• 3ay

Usta bunu diyen harbiden futboladan net anlamiyodur. tamam fena degildi ama bir Besiktasin transferlerine bak. Benfica taraftarinin arkasindan agladigi talisca, 24 yasinda yarma aboubakar, en büyük rakibin sag ve sol beki ve niceleri. Belki toplam 3 milyon bonservis ödemisizdir. Ulan gs sirf orta sinif erene 4 verdi haha

Kızlar Ne Diyor 4

• BEŞİKTAŞ JK tabiki de ameke nolabilirdi

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Hepsi

0|0
    0|0
  • Galatasaray tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Galatasaray gibi

0|2
    0|1
  • Transfer döneminin son 1 haftasına kadar Beşiktaş geçen seneye gore güç kaybetmiş görünüyordu ama son 1 hafta ile birlikte en iyi transfer yapan takim oldu adeta

0|0
    0|0
  • kiralıklar dahilse Talisca ve yerinde transferlerle bjk, not Fenerliyim

0|1
    0|0
  • en ıyı transfer talısca. en ıyı transferı sanırım bjk yaptı fenerde fena transferler yapmadı ama beklerı kaybetmesı kotu oldu. ofansıf orta sahada yok takımda. bjkde de stoperler vasat. gs dan yıne cacık olmaz

0|1
    0|0
    • 3ay

Bence en iyi transfer caner mesela

• Tarafsız olamıyorum ama gene de fiyat/performans açısından en karlısı Beşiktaş

0|1
    0|0
  • bu sene galatasaray yaptı çok alternatifli bir kadro oluşturduk sakatlık durumunda yerine oynayacak olan oyuncular en az ilk 11 deki adamlar kadar kaliteli geçen sene böyle değildi ve bu yüzden çok puan kaybettik

0|0
    0|0
  • Konya spor.

0|0
    0|0
  • Hepsi de iyi transferler yapti ancak gs bir adim önde

0|0
    0|0
  • Koyu bir Beşiktaş taraftarıyım dün stadta Taliscayı izledim teknik ve fizik olarak mükemmel en iyisi o takım olarak ise gs de iyi transferler yaptı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Besiktas

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
Yükleniyor...