Yürüyüş veya spor yapanlar?

Özellikle yürüyüş yapanlar bakarsa sevinirim. Aranızda günde 3 saat kadar yürüyüş yapıp kilo veren var mı yani diyetle birlikte 15 - 30 günde kilolu bir insan kaç kilo verir çok mu gider kilo ( diyetten kastım neredeyse tek öğün bilerek yapmıyorum kendimi zorlasam da yiyemiyorum hastayım şu aralar )

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• Burada çok fazla ayda 5 kilo verdim, yok 2 haftada 3 kilo verdim ifadeleri görüyorum. Bunlar doğru şeyler değil. Normali haftada 200-400 gram civarında vermektir ki bu hesapla yılda da yaklaşık 20-25 kilogram verilebilir. Bu en sağlıklı yoldur. Ben günde tek öğün yerim, ölüm diyeti yaparım, 700-800 kalori ile günü geçiririm diyorsanız çok daha kısa sürelerde o kilolar gider ama iyi bir şey değil.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yuruyus yapmiyorum fakat spor yapiyorum zayifim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 2 haftada 11 kilo verdim diyet + cardio ile. Günlük 4 saat kardiyo yapıyordum. Haftada 6 gün.

0|0
    0|0
  • Yürümek aslında kilo verdirmez vücudu düzene sokar. 3 saatlik yürüyüş yerine yarım saat koşu düzenli şekilde size kilo verdirecektir.

0|0
    0|0
  • Tempolu yürüyüş ve istikrar önemli. 3 saate gerek yok 1 saat bile yeter.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• günde 10/km kadar temponu azaltıp çoğaltarak yürürsen kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • Zaten o kadar yürüyüş çok zararlı 30 dk 1 saat yürüsen bile günde kilo vermene yardımcı olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...