Hayatınız boyunca güzelliği dillere destan çok güzel bir kız gördünüz mü?

180 boy sarı saçlı mavi gözlü beyaz tenli bir rus kızı yok arkadaş böyle bir güzellik bakmaya doyamıyordum insanın aklını başından alıcak bir güzellik sizin var mı böle gördüğünüz güzeller tipini tarif eder misiniz?

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Helen. İlyada destanına konu olmuştur

kendi gördüğüm de Marmaris de bir rus du. 5 sene falan geçti ama hala o hatunu betimleyecek kelimelere sahip değilim :D ondan tarif edemem :D

0|0
    0|0
    • teşekkürrlr aga :) seni çok iyi anlıyorum :) yaşadığımızı yaşamadan insanların bizi anlaması zor :D

• rica ederim aga:) aynen aga fikirlerine katılıyorum rusların güzelliği dillere destan kimse bana başka güzelden söz etmesin gördüklerim yetiyor:)

Kızlar Ne Diyor 8

• gordum bizim okulda vardi boyu cok uzun degildi ama barbie bebek neymis yaninda okuldaki butun herkes istinasiz herkes bakardi kiza, mavi gozler, yuvarlak bir yuz duz uzun pasparlak saclar kemiksiz bir burun kaslar kiprikler mashallahi vardi fizigi de ayrica guzeldi ama oyle kavak gibi boyuda yoktu mankenler adriana lima dahil yaninda halt etmis diyebilrim oyle kusursuz bir cilt kendimde dahil hic bir kizda yokkkkkkk

0|0
    0|0
  • var birtane cok begeniyorum ama boyu uzun deyil bana göre ama cok güzel kusursuz bir güzelliye sahip sari sacli mavi gözlü cok güzel birsey ben bakinca kiskaniyorum valla

0|0
    0|0
  • Kız değil de oğlan gördüm :D

0|0
    0|0
  • Gördüm müdürün kızi 1,80 boy ,cildi bebek gibiydi

ona bakmaya doyamıyordum

15 yaşında cok zengin biriyle evlendirdiler

0|0
    0|0
  • Seni gördüm.

0|1
    0|0
  • türk gördüm ve tepkim şu oldu "sen gerçek misin" sadece güldüüü. tarif edilmez görmen lazım

0|0
    0|0
  • Siz zaten rus dyosunz karinz da sizi iyi cileden cikariyor haklı kadinlar

0|0
    0|0
  • of biktim su rus hayranligindan. yeter

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bükreş metrosunda gördüm. Sırça gibi kadındı, dokunsan tuzla buz olacaktı.

0|0
    0|0
  • 180 boy sarı saçlı mavi gözlü beyaz tenli bir rus kızı yok arkadaş böyle bir güzellik bakmaya doyamıyordum insanın aklını başından alıcak bir güzellik

0|0
    0|0

• ederim

0|0
    0|0
  • güzelliği dillere destan çok güzel bir kız gördüm

0|0
    0|0
  • yvonne strahovski tam senin tarfi ettiğin tip

0|0
    0|1
  • yok Görmedim :D