Aklımı mı Yitiriyorum ?

Saçımı,sakalımı,tırnağımı uzatıp dolmuşa binip bana pis pis bakan kadınlarla kavga etmek istiyorum. Beni laflarıyla ya da düşünceleriyle küçük düşürmeye çalışan ve küçümseyen insanları kesmek. Böyle dışarda gördüğünüzde size tip tip bakan ya da ukala oldugu belli olan insanları param parça diri diri derilerini yüzmek istiyorum. Arkadaşlarımdan beni başka insanlar yerine satran insanla asmak istiyorum. Polislerin sokakta korkup ceza yazamadıkları fakat siz efendi oldugunuz halde bağıran çekiştiren o polisin karısını çocuklarını gözünün ölünde yakmak istiyorum. Otobüslerde cahil muavinleri boğmak istiyorum. İnsanlara falan zara vermek istiyorum. Bilmiyorum 5 sene sonra silah almayı düşünüyorum. Yanımda bulunsun. Ne bileyim bazen sinir oldugum birini kesip yemek istiyorum.

İnanın normalde çok eğlenceli hayvan sever biriyim. Tanısanız kendinizden süphelenirsiniz benden yine şüphelenmessiniz ama aklımdan geçiyor. 2-3 senedir aklımdan şunu nasıl keserim bunu nasıo doğrarım diye kafamdan düşünüp seneryo yazıyorum ama aklımdan. Mesela profilime girseniz böyle yorum konu bulamazssınız. Çünkü bu arada oluyor bazen durduk yere silah bomba alıp milleti kesip biçmek vurmal geliyor ve düşünüyorum ne zevkli ve rahatlatıcı bir şey olur diye.

Gerçek hayatta sevmediğim,hoşuma gitmeyen, bana kötü dünen kavgalı oldugum ve kin duydugum biri ölse inanın üzelmem ve gülerim.Daha yazarım ama mıbildeyim. Gerçek düşüncelerim bu.

Korkuyorum cinnet geçirip bir yeri taramaktan falan. Gerçi hapis olmasa yaparım ama hapis var.

Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında

Güncellemeler:
Kimse ciddiye almıyor. Sinirlenme değil gözüm dönüyor sizin gibi 5 dk düşünme değil nöbet nöber oluyor ve çabuk sinirleniyorum

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• ya okadarda kotu degilim, olmesine sevinemem bir insanin. ama vurmak vs isterim

0|0
    0|0
    • O değil kesip yemek istediğim oluyor fırına katıp ya da kafasını duvara vurup çimkite çimkite kanlarını görmek ve ne oldu ne oldu demek istiyorum

• tümorle bunun ne alakası var ki?

Psikoloji dir.

Her yerde soyutlamak istiyorum olmuyo kendimi. Sadece bulunacagım bir dünya olacak hayvanlarla dost olacagım. Kimsenin kimseye lafı sözü olmayacagı bir dünya tek insan ben olmak istiyorum

• O bendede oluyor bazen gitnek istiyorum. Belki insanlarin seni anlamadigini dusundugun icindir

Kızlar Ne Diyor 5

• sapiksin kardesim kabullen ve tedavi ol.

1|1
    0|1
  • insanlar ölünce ben de seviniyorum. hatta bazen cinayet haberleri hoşuma gidiyor. insanların yine insanlara kötülük yapıyor olması beni mutlu ediyor. fakat bu dini tercihimden dolayı. hayvana kötülük yapıldı mı yelkenlerim suya iniyor. o an ben kötülük yapmak istiyorum.. çünkü insan aşağılık ve yanlış yaratılmış bir varlıktır..

0|0
    0|0
  • Ben de o öldürmek istediğin tip insanlardan nefret ediyorum.Ve maalesef çoğu insan öyle.Arada oluyor bana da.Sadece insanları değil binaları da yıkmak falan.Tüm insanları değil ama çoğu insanı.

0|0
    0|0
    • Nöbet nöbetse, bu kadar çok sinirleniyorsan ve bu sık oluyorsa doktora git bence

• tohtora git evladim tohtora ;)

0|0
    0|0
  • Aynen bende dusunurum boyle bunu keserım falan dıye onu doğrarım diye :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• hiç BOKS yapmayı denedin mi? Bence bir spor salonuna git ve boks dersleri al, hatta lisans alıp bu sporu HOBİ olarak yap. İnan çok rahatlayacaksın.

0|0
    0|0
  • Bende Uzun Saçlı,Küpeli,Dövmeli,Uzun Tırnaklı (gitar sebebiyetli) Ve Yüzük Takan Bir İnsanım Seni Anlıyorum Ve Şunu Söylüyorum " Sktr Et" Bu Kadar Ben Öyle Yapıyorum Ve Sorun Yaşamıyorum

0|0
    0|0
  • Bence dayak yesen de rahatlayabilirsin. İlla başkalarına zarar verip rahatlıyacan diye bişey yok ? Hiç düşündün mü dayak yemeyi felan böyle kalabalık bir gruba sataşıp ?

0|0
    0|0
  • O degilde yorumlardada senin gibi dusunuyor cogu. Ulan bu millet hep deliymiş yahu

0|0
    0|0
  • mektebe git

0|0
    0|0
    • Konuşmuş olmak için konuşma. Konuşuyorsun ama boş konuşuyorsun.

• yoksa beni öldürmeyi mi düşünüyorsun :) abi hiç kusura bakma asissti yaparsan golü atarım.. bu durumu bu kadar önemsesen psikolga gidersin artisliğe gerek yok

• Tükürür geçerim

• ALLAH BELAMI VERSINKI RUH IKIZIMI BULDUM YAA , SANA KATILAN BIR BEN VARIM DUSUNCELER RUH HALI FALAN HEP AYNI OHA :)) FACE VARMI MSJ AT BI EKLE BENI

0|0
    0|0
  • sakin ol şampiyon.

0|0
    0|0
Yükleniyor...