Antipati duyduğunuz takıma hangi şarkıyla gönderme yapardınız? az önce yerel radyo dinlerken konuşuldu...

galatasaraylılar f.bahçelilere mustafa sandalın ağlama şarkısını fenerbahçe g.saraya ankaranın bağları büklüm yolları nezaman sarhoş oldunda kaldıramıyon bunları şarkısyla atıf yaptı az önce alper potuk için bu şarkı çalınmış link

Güncellemeler:
hangi takımlısınız?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• galatasaraylıyım her anlamda

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 8

• bununla link

0|0
    0|0
  • yapın yapın bu göndermeleri lig başlayınca görürüm ben sizi.Türk futbolunda neden şiddeti bitiremiyoruz dersiniz yine entel entel

0|1
    0|0
  • link :D :D

0|0
    0|0
  • en güzeli mor formalılara söylenen bir mahsun mor menekşe ağlıyormu ne. şarkısıydı çok süper

link

0|1
    0|0
  • mesut özil ronaldosuyla ileride karin benzama sol kanatta di mariayla acımayın cimbomboma

0|0
    0|0
  • göztepeliyim link

0|0
    0|0
  • portakal soyulur mu tadına doyulur mu?

cincon sana 1 koysak fizzandan duyulur mu ?

0|1
    0|0
  • cinconluyum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence de fenerbahçe iyi bir gönderme yapmış "Vay be ben neymişim" şarkısıyla.

Alper'e ana avrat sövüp transferi için yırtınan bir takım. Vay be, fenerbahçe neymiş !

Diğer yandan ben Galatasaraylıyım diye açıklama yapıp fazla para verildi diye annesine küfür eden takıma transfer olan bir karaktersiz. Vay be, Alper neymiş !

0|0
    0|0
  • bende ağlama şarkısına yaparım,çok güzel lan o,abdi ipekçide söyleyince daha güzel oluyor hatta!:)

0|0
    0|0
  • beşiktaşlıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...