Neden bütün gelinlik dükkanları 2.kattadır?

Hiç dikkat ettiniz mi bilmem ama bütün gelinlik dükkanları girişin bi üstündedir..

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• - genelde gelinlik mağazaları aynı zamanda gelinliğin üretildiği atölyedir ve geniş bir alana ihtiyaç duyar. bu nedenle daha az kirayla daha çok yeri edinebileceği katları tercih ediyor olabilir.

- gelinlik deneyen kadın öyle herkesin kendine göz atmasından hoşlanmaz, çünkü ne olsa bu özel bir deneyimdir onun için. bu yüzden müşterilerini alakasız gözlerden korumak istiyor olabilirler.

- her ne hikmetse gelinlik mağazaları genelde birbirine çok yakın konuşlanır; gözü gelinliklerde olanlar da bunu bildiğinden, sadece aşağılara değil yukarılara da başını kaldırıp aranır. bu gerçeği biliyorken ayak üstü katların kirasını ödemek ticari müsriflik olarak görülebilir.

- gelinlik dediğin şey pek bir kocaman olabiliyor; alt katların vitrin alanı teşhir için yeterli bulunmuyor olabilir.

ancak yine de az da olsa giriş katta yer alan pek çok mağaza da mevcut; genelinin ikinci katta olduğu gerçeğini değiştirmese de olağan mağaza katlarında satış yapanları da mevcut:))

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• birinci katlar işyeridir genelde yani önce aşağıya bak kadınsın ayaklarının üstünde dur sonra yukarı tırmanırsın demek istiyo olabilirler:)

2|0
    0|0
  • alt katta daha çok gunluk kıyafet oluyordur belki :)

0|1
    0|0
  • Bilmem ben 1. katta da cok gordum..

0|0
    0|0
  • Yoo ben gelinlik mağazası işletmiştim ve gelinlik mağazası tek katlıydı...

0|0
    0|0
  • Gelinliği giymeden biraz spor yapıp fazla yağlardan kurtulalım diye :D

0|0
    0|0
  • Hiiiç dikkat etmedim..

0|0
    0|0
  • zamin katta var

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ilk katta da olabiliyor :) ama çok işlek mağazaların olduğu caddelerde 2. katta olması gayet doğal... peki sen asıl malum mağazaların neden hep 4.-5. katlarda olduğunu düşünüyorsun? kadıköye geldiğimde şöyle bir apartman görmüştüm ana caddelerden birisinde, en üstte sex shop tabelası, altında jinekolog, onun alt katında avukat, bir alt katta gelinlik mağazası ve en alt katta da bebek giysileri satan yer vardı... artık alakasını sen kur

0|0
    0|0
  • sebebini bir bilsem ama ben birinci katta da gördüm

0|0
    0|0
  • çünkü üst katlar genelde yoldan geçenlerin daha çok dikkatini çekiyor ondan yürüyenler için değil arabadakiler için

0|0
    0|0
  • girdinmi çıkma diye sanırım ((:

0|0
    0|0
Yükleniyor...