Ben ne yapıcam sımdı?

Bizim okulda bir çocuk var aynı sınıfta değiliz o yüzden konusmuslugumuz pek yok hatta neredeyse hic yok. iste biz bu çocukla hep bakısıyoduk okulda dans derslerı var aynı gruptayız derste fılan sureklı benı kestıgını hissediyordum, anlıyodum bariz bakıyodu yanı sadece son ıkı haftadan berı hıc bakmadı fılan. Bu arada benim bir ikizim var ama aynı okulda değiliz. iste dünde gösteri zamanıydı son provamızı yaparken o cocugun yanındakı başka bı çocuk senın ıkızın vardı dimi? diye sordu bana. bende evet dedim sonra kafamı cevirdim. sonra arkamdan o sürekli bakıştığımız cocugun "ıyyy bunun ikizi olmasın ya cok cirkin bu" dediğini duydum hemen basımı cevirdim ne diyosun sen ya dedim cocukda dediki "diyorum ki insanın ikizi olması ne kotu bı sey" yanı anlıycagınız bayaa kıvırdı salak. ben sımdı ne yapıcam bir sürü kişinin içinde soyledı bunu rezil oldum yani. ne yapmalıyım bu çocuğa? hiç konuşmuyoruz buarada

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ciddiye alma şöyle insanları. Kendisi ne dediğini anlamamıştır zaten,rezil olduğun falan yok. rahat ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• yapacak bişey yok artık sen yaşamasan daha iyi bence intihar et git biryerden at hatta fare ilacı iç yok yok bileklerini kes bence daha dramatik olur kızım sen harbi malsın böylelerini bilmemki ne yapacaksın başka bir bok bilmiyormusunuz adam gibi derslerine çalışta ekmek sahibi ol onun bunun piçinden sanane kıçını kaldırıyorsun mal

0|0
    0|0
  • amaç ne rezil oldun rezil mi edicen? ben ne yapmak istediğini anlamadım

0|0
    0|0
  • sen konuşmalısın merhaba falan die başlayabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Boşver umursama ya .

0|0
    0|0