Spor salonuna giderek KİLO ALMAK?

Spor Salonuna giderek kilo almak mümkün müdür sizce? Erkek arkadaşım MacFit'e yazıldı da kilo almak için. Ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben 8 yildir yapiyorum yani bu is de professionelim spor yaptikca kalori harciycak ve daha cok calori kazanmak istiycek ve cok besin tuketcek kilo alir ama belli olmaz vucudu fit lesir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet

1|0
    0|0
  • Mümkün. Denendi onaylandı -

1|0
    0|0
  • Kilo aldırıcı protein tozları var onları araştır

1|0
    0|0
  • Bende yazilicam bu ay spor salonuna kilo vermek icin oldugu almak icin de gidilir

0|0
    0|0
  • Elbette faydası olur

0|0
    0|0
  • spor düzenli olarak yapılırsa iştah açar kilo aldırır ve aynı zamanda vücudu şekillendirir. ayrıca kilo almak için besinler yani tozlar da mevcut. bu tozlar, spor düzenli yapıldığı durumda gayet yararlıdır

0|0
    0|0
    • 3ay

O besin tozlar zararlı değil mi aslında?

• 3ay

Hayır bu tamamen yalan. çevremde ve ben de dahil kullanan bir çok insan var. özellikle protein tozu lazım olan bir şey. insan vücudu sporla belli bir yere kadar büyüyor. yani bir yerde vücut diyor ki aldığın besinler yeterli değil ne ton balığının ne tavuğun proteini az geliyor ve bu durumda devreye ek besinler giriyor. ya bilindik bir markadan alındığı sürece protein tozunun hiçbir zararı yok. Tabi ki SPORU devam ettirmek şartıyla

• bende yazıldım aynı niyetle :) alınıyor :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• evet mümkün kas yaparak alırsın hacim kazanırsın

0|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Kas zaten agirlik. Sayi olarak zaten Kas yapacagi icin artacak kilosu. Ama ya%si düsecek😁

0|0
    0|0
    • 3ay

Vücudunda pek yağ olduğunu sanmıyorum 😂

• 3ay

Olsa da minimum seviyedir sanırım aşırı zayıf çünkü

• 3ay

Dedigim gibi Kas yapacagi icin alacak kilo😂 bodybuilding yapanlar 90kg+ 😁

Yükleniyor...