Hiçbir sebep yokken sizden uzaklaşıyor. Başınıza böyle bir şey gelseydi napardınız? nasıl hissederdiniz?

bi kadınla/erkekle tanışıyorsunuz. çok iyi anlaşıyorsunuz.geziyorsunuz yiyorsunuz içiyorsunuz sevişiyorsunuz sinemaya gidiyorsunuz müzik dinliyorsunuz yemek yapıyorsunuz birlikte harika vakit geçiriyorsunuz. ama 2 hafta sonra ortada hiçbir sebep yokken sizden uzaklaşıyor

aradığınızda cevap vermiyor ya da çok soğuk konuşuyo..size karşı buz gibi davranıyor. sizi görmezden geliyor. napardınız? ne hissederdiniz?

ama deli gibi aşık olduğunuzu farzedin lütfen..

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bazen şöyle bir şey oluyor: link

Sonra, herkes yoluna..

Kendi hayatına..

Fakat, daha sonra ''düzenli ilişki'' dediğin kof şeylerde asla bulamıyorsun bu kadar kesin samimiyeti ve tazeliği.

Güzel şeyler çabuk mu bitiyor, ne..

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Dürüst olmak gerekirse, kullanmış sizi. İki hafta çok iyi zaman geçirmiş, sonrasında iki ihtimal var. 1. Sizinle olan ilişkisini daha ileriye taşımak istememiş işlerin daha ciddiye dönebileceğini düşünerek sizden uzaklaşmış (Sağlam teorim: bilemedin zaten bir sevgilisi vardı, balonu patlamadan yaşadıklarıyla yetinmek zorunda olduğunu hissedip yumuşak bir geçişle olayı noktalamak istedi) 2. muhtemelen tanrıdan dileği siz diil, isteyipte henüz ulaşamadığı bir başka kadın..

0|0
    0|0
  • seni kullandı ve sen ona daha yakınlaşınca bu işin sonu nikah masasına veya kötüye gider(aşkın gözü kördür) diye düşündü ve bitirmek istedi aşık olmasaydın seni bırakmazdı sanırım tabii bu benim fikrim kesin değil yağni

0|2
    0|0
  • Biri beni uyandırsın.

0|0
    0|0
  • çantada keklik olmanın zararları

0|0
    0|0
    • sitenin formatını çok yanlış anlamışsın sen. yorum yap demedim soruma cevap ver

• yoo öyle bişey demedim diyo ya huahahahuha.hani insanlar sormaya çekindikleri şeyleri bir arkadaşımın başına geldi diye sorarlar ya onu kastettim.Allahım yazdığım şeyi açıklma gereği duyuyorum öff

• tamam işte bende öyle değil diyorum çünkü çekindiğim bişey yok :(

• bir daha onu hiç arama bak göreceksin geri dmöncek o zaman sen onu kullan

0|0
    0|0
  • rüyadan uyandığımı anlarım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bak güzelim kenara atılmış bir ezik edasıyla millete sarmışsın ama işin gerçeği bu adam seni taksaydı zaten şuan burada yazıyor olmazdın anlatabildim mi

0|0
    0|0
  • seninle eğlenip bir tarafa atmış seni

0|1
    0|0
    • benim hangi taraf olduğumu nerden biliyosun. eğlenip bir tarafa atmış kişi ben olamaz mıyım

• tarafla bir alakası yok her iki cinste yapabiilir

• yıpımız mı dıdık ırıspı

• benim başıma gelmişti, hayatımın en büyük hatası olarak görüyorum onu, onunda başına aynısı gelsin diye ahım var, niye diye kendini suçlama ,aynı hatayı yapma yeter,

0|0
    0|0
  • Çok kötü hissederdim tabiki,ama sevişme kısmı hiçbir zaman olmayacağı için,beraber sinemaya gittiğim biri böyle yaparsa en fazla aşk acısı çekerim,kendimi dağlara taşlara vuracak değilim.Millete de rahat batıyor...Bulmuş aşkı,soğuk davranıyor,lükse girer bu!

0|0
    0|0
Yükleniyor...