Gündemden düşmeyen olay; Fenerbahçeli Ozan Tufan'ın Beşiktaşlı Tosiç'in eşinin Instagram fotoğrafını beğenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugra
Son günlerde gündemden düşmeyen olay; Fenerbahçeli Ozan Tufan'ın Beşiktaşlı Tosiç'in eşinin Instagram fotoğrafını beğenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? sizce bu olabilecek bir şey mi yoksa yanlış mı?
Gündemden düşmeyen olay; Fenerbahçeli Ozan Tufan'ın Beşiktaşlı Tosiç'in eşinin Instagram fotoğrafını beğenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?