Gündemden düşmeyen olay; Fenerbahçeli Ozan Tufan'ın Beşiktaşlı Tosiç'in eşinin Instagram fotoğrafını beğenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son günlerde gündemden düşmeyen olay; Fenerbahçeli Ozan Tufan'ın Beşiktaşlı Tosiç'in eşinin Instagram fotoğrafını beğenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? sizce bu olabilecek bir şey mi yoksa yanlış mı?

0|0
80|131

En İyi Kız Görüşü

• Ben yanlış bişey görmüyorum. Sonuçta orası fotoğraf paylaşım platformu. Beğeniden rahatsız olunacaksa paylaşılmasaydı. Kim bilir kimler beğendi ancak sadece ozan ı mi dert ettiler?

3|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim milletimiz Nasıl insanlar oldu böyle, nerede şeref namus ve onur. Bugün buna alkış tutanlar daha önce Sneijderin karısına striptizci diyenlerdi

Ana bacı eş namustur bizde , avrupai kimin eli kimin eşinde belli olmayan durumları alkışlamak bize yakışmaz
    Bunu bir de pembe hesap paylaşmış yazık
    Fake like yaparak piyasa yapanlar var ve onlara inananlar var
    Atiba ve q7 hesapları da wiel ve seminerin karisini like lamış , alkışlayalım hadi

http://i.hizliresim.com/PQQLA8.jpg

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 79

• Bu ozan canısı da kendini ne sanıyorsa Allahın kro kılıklısı. Bunlar da popüler oluyor ya ne diyim ben ya 😂

0|1
    0|1
  • Emre mor'da Hırvat-Türkiye maçı sonrası Modric'le selfie çekinmişti, suç mu yani. Kendisinin Fenerbahçe de oynaması başka takımdan hiçkimseyle görüşmemesi, konuşmaması anlamına mı geliyor. Biraz objektif olmamız görüşündeyim

0|2
    0|0
  • Bu durumu Tosic bu kadar takmamistir. Abuk subuk meseleleri haber yapmayalım lütfen

1|5
    0|0
  • Bkunu çıkardılar. Fenerbahçeli değilim ama Ozan Tufan yaşına göre gayet başarılı bir futbolcu. Öyle olmasa ilk 11de olmazdı herhalde öyle değilmi? Konuya gelirsek fotoğrafı kaç milyon insan beğeniyor Ozan beğenincemi laf oluyor? Beşiktaşlıların A milli takım forması giyen futbolcumuzu değilde elin sırp karısını savunması tam bir rezillik. Türksünüz siz mk kendinize gelin. Elin sırp karısı bize koydu sanki.

0|1
    0|0
  • abi beğensin ne olacak be allah allah siz tanımadığınız kişilerin fotoğraflarını beğeniyor sunuz bir şey olmuyor ünlüler yapınca mi olay çıkıyo anlamıyorum sizde insansıniz onlarda yani her kes istediğini beğenebilir kimse de karisamaz karışacak olucaksa da Ozan Tufan ile Tosiç in arasında ki mevzulara burnunu sokanlardan nefret ediyorum sizede abi kim kimi beğeniyor sa siz ilk önce kendi begendiklerinize bakın ondan sonra başkalarını eleştirin

0|1
    0|0
    • 2ay

görüşünü beğenmedim çünkü kitleler tarafından takip edilen kamuoyunun göz önünde olan gündem oluşturabilen potansiyele sahip bir insanın evli bir bayana sarkıntılık derecesinde ilgide bulunması bencepek normal değil. Tanımadığım insan görsellerini ve ya yazılarını bile beğenmeyen bir insan olarak ki beğenebilirimde bu normal bir durum günümüz toplumunda asla sorun olmaz çünkü ben Lemi Galip ve ben topluma mâl olmuş birisi değilim o böyle değil. Toparlayamadım ama sen anlamışsındır umarım

• 2ay

@LemiGalip_ beşiktaşlımısın

• 2ay

Ankaragücü

• Olabilir

0|0
    0|0
  • kadini takinti yaptigi icin itici duruyor.

0|0
    0|0
  • Ortada kaldım valla bilemedim 😑

0|0
    0|0
  • stalklarken beğenmiştir 😛

0|0
    0|0
  • Ne var bunda mk

1|2
    0|0
  • Resmi koydu ise oraya isteyen beğenebilir

0|0
    0|0
  • abtal misiniz ag ahahha

0|1
    0|0
    • 2ay

Abtal diye bir kelimeTDK'da mevcut değil sen nerenden uydurdun onu? Abdal diyorsan Bilge anlamında o.. Hay konuşacağın Türkçeye senin...

• 2ay

dkdjskdiskixjdud ank ahahhahahaha

• Zaaten twitterdada kariyla ilgili seyler yaziyodu. Tosicin artik buna dur demesi lazim ama diyeceginide sanmam 😄😄 Fenerbahce nelerle ugrasiyo

0|1
    0|0
  • Kadın da cidden taş gibi ama ne yapsın.

0|0
    0|0
  • Arkadas olabilirmiler nie millet bu kadar kötü düsünüyo ki

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama iyice suyunu cıkardılar yani ozan yerden ekmek öpüp kaldırsa şovcu kücük bir kızla fotoğraf çekinse sapım diyecek hale geldiler abarttılar

1|0
    0|0
  • 🙄ozan bir ayı olsa da instagram fotoğrafı herkese açık beğenir yani

0|0
    0|0
  • Ahaha ülke konusuna bak dün hamile kibariye bugün abazaan ozan 😂😂 mukemmel

0|0
    0|1
  • beğensin nolcak bu arada jelena sadece fizik güzelliği var yüzü o kadarda güzel değil :D gerçi fiziğinden yüzüne bakan pek yokdur sanırım

0|0
    0|0
  • alan memnun veren memnun

0|0
    0|0
  • kadın orasını burasını açıp resim koymaktan çekinmiyosa herkes beğenebilir. Rahatsız olan o şekilde resim çekip instg a atmaz zaten. Kaldı ki esi madem rahatsız olacak sahip çıksın eşine kardeşim. ..

0|0
    0|0
  • Naptın yani görmüş beğenmiş kaldı ki bu kadar gündeme oturmanın ne anlamı var iki takım arasında kan davası başlatmayın 😝😝

0|0
    0|0
  • Şu adamın üstüne bu kadar gitmeyin ya valla çok üzülüyorum

0|1
    0|0
  • Bence çok normal kimse kimsenin hayatına ve ilkelerine karisamazz😂

0|0
    0|0
  • Normal

0|0
    0|0
  • gizli saklı bir ey değil niye anormal olsun

0|1
    0|0
  • Alt tarafı fotoğrafını beğenmiş işte abartılacak ne var

0|0
    0|0
  • Olabilir bence, böyle şeyleri takan biri olsaydı öyle kıyafetler giymezdi😂

0|0
    0|0
  • basit

0|0
    0|0
  • ayıp etmiş :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    49

Erkekler Ne Diyor 130

• O kadın, adı Jalena bilmem ne olan, büyük ihtimalle okuyup okuyup gülüyordur buna.

Ozan Tufan'ın bu şekilde gündeme gelme sebebi o fotoğrafı beğenmesi değil.

17 yaşındayken 'Tosiç'in karısı ne lan öylee beee' diye tweetler atmışlığı yüzünden Twitter'ı kapattıktan sonra bunu yapması.

Zaten bu sebepten dalga geçiliyordu kendisiyle yıllardır, bu hareketi de infial oldu. Eminim aklınca cesur görünmek için yapmıştır.

Tosiç'deki karı da hakkaten taşoz yalnız, aşır plastik falan ama gideri var yani.

0|0
    1|0
  • Yaa olayın aslı Ozan canı sıkılmış bir gün evde pc başında otururken intööörnette üleyn demiş bu futbolcu kariları nasıl hepsine bir bakayım demiş. O na bak buna bak derken birde ne görsüüün. Abooooovvvv... İşte sonuç böyle bir açıklama...
    Bizim için önemi varmı? Hayır yok. Çok da umurumuzda mı? Çok da fifing bana ne ne yaparsa yapsın ahahahaha...

0|0
    0|0
  • O p. c kurusuna milli takımdan beri ayarım Fatih Terim'in de kafasına s.. yum herkesi almadı gitti o dürzüyü milli takıma aldı.

0|0
    0|0
  • Herkesin onu begendigi açık begenme sayısından
    bir futbolcunun begenmesi neden olay oldu anlamıyorum
    biz ülkece böyle saçmalıkları çok seviyoruz

0|0
    0|0
  • Sosyal medya bence gazladı Ozan Tufan'ı oda dayanamadı en sonunda trollük yaparken beğendi. Ama sert taşa çarptı sanırım :S

0|0
    0|0
  • Niye
    Ümit besen eski sevgilisiyle düet yapınca sorun olmuyoru
    Ozan foto beğendi diyemi sorun olcak :)

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak Ozan'ın yaptığına anlam veremedim. Herif Ergen Abaza gibi Tosic'in Karısına asılıyor.. Tamam beğenebilirsin ama bunu böyle abartarak milletin gözüne vura vura yapılır mı Bazı şeylerin ironisini yapmak lazım. Birisi karısına böyle bir ilgi gosterse acaba ne yapardı?

0|1
    0|0
  • Tayyip le el sıkışması da manidar

1|0
    0|0
  • Tosicte esine boyle fotograf paylasmasina izin vermesin. Fenerli olmamama ragmen besiktaslilarin tavirlari insana komik geliyor. Yok derbide ozani doveceklermis. Sahaya dalmayi felan iyi bilirler ama eski cagda degiliz. Kimse fotograf begendi diye birini dovemez. Dovebiliyorlarsa buyursunlar.

0|0
    0|0
  • Anasının a. m. ı arkadaş. Harbi gündemde bu mu var? Vay arkadaş ya milletin işi gücü kalmamış kim kimin karısını beğeniyor kim kimi gondikliyor kim nerde düşüp kalkıyor olmuş. Yuh be!

0|0
    0|0
  • güzel bir şey begenilir bunun altında kötü bir niyet aramak yanlış

0|0
    0|0
  • azan tufan

1|2
    0|0
  • Brad pitt beğense sorun yok ama ozan beğenince sorun oluyor. Bu ozanın şimdiye kadar kazandığı ön yargılardan dolayı haber niteliğinde

0|0
    0|0
  • ozan inceden yürüyor =))

1|0
    0|0
  • Doğrumu bilmiyorum ama Ozan'ın üstüne çok oynuyorlar. Sabri gibi t. şak konusu yapmaya çalışıyorlar. Yazık halbu ki çok yetenekli bir çocuk. Umarım sonu kötü olmaz

0|0
    0|0
  • yani bence sakıncası yok ama söz konusu ozansa beni baya gülme krizine sokuyor
    güzel goygoy konusu oldu bence

0|0
    0|0
  • Ozanın çükü yok mu oda zengin abazan bir çocuk , tosiçin karısı gerçekten hoş bir hatun milyonların hayalini süslüyor aşmıştır pek takıldığını sanmıyorum. Ozan'a kadar kimler neleri denemek istemiştir.

0|0
    0|0
  • Benim anlamadığım son bir kaç senedir neden bu futbolcuların karıları kızları ile ilgilenildiği. Biri nasılım bölümünde futbolcuların sevgililerini kıskanır eleştirir benziyozmu der biri haber yapar tuhafız

0|0
    0|0
    • 2ay

Alayı da işinde gücünde insanlar. Hele Sneijder ve eşinin üzerine inanılmaz gidiyordu bir ara medya, yok üçlü yapalım dedi, yok karısını aldattı diye.

Halbu ki takip falan ediyorum, gayet kendi hallerinde insanlar, Yolanthe Cabau kurduğu vakıfla 4000 tane kızı Tayland vesaire ülkede fuhuştan kurtarır, okutmak için yardım eder, hiçbirinin dikkatini çekmez, ama 'Yenge fena yakalandı, bilmem neresi göründü' diye haber yaparlar.

Medya değil çöplük diyecem de, toplumdan kaynaklanıyor bu tavırları.

• Olabilecek birşey , kadın atarken suç değilse çocuk beğendiğinde de suç olmamalı..
    Yanlış anlaşılmasın yobaz değilim ama çocuğa fazla yükleniyorlar bence..

0|0
    0|0
  • Neden yanlış olsun? Eğer fotoğrafın yabancılar tarafından beğenilmesini istemiyorsa gizlesin profilini

0|0
    0|0
  • normal

0|0
    0|0
  • Begenir begenir adam yani ben beğenince sorun olmuyor ozan tufan begenincemi sorun oluyor aradaki fark ne

0|1
    0|0
  • Sosyal medyada çirkin yorumlar ve capsler paylaşıldı. Bunlar hiç hoş olmayan şeylerdi. Fotoğraf beğenmesinde yanlış olan bir şey yok. Fakat çok büyüttüler.

0|0
    0|0
  • Oldu ve hesabını kapattı küçük ergen 😄

0|0
    0|0
  • Fenerbahce adamin karisini; şey beğenir işte. İşte kanıt. adsdf

0|0
    0|0
  • Tosicin hanımı bunları atarken utanmıyorda ozan bunları beğenirken niye utansın.
    Zaten bizim medyalarda olay arıyordu küçük birşeyi abarttılar

2|0
    0|0
  • Gündeme ayak uyduruyor işte
    Boşuna dememişler ;
    Türk'den a.. ı uzak tutcan diye

0|0
    0|0
  • Türk zihniyeti ile düşündüğümüz için bize farklı geliyor; eminim ki Tosiç gülüp geçmiştir bu olaya yoksa neden o kadını prono yıldızı gibi paylaşım yapmasına izin versin ki.

0|0
    0|1
  • Gündemden düşmeyen bir şey mi bu? ülke dingonun ahırı zaten.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    100

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...