Son 24 saat ömrünüz kalsa nasıl değerlendirirsiniz?

Öncelikle ölümün zamanını sadece Allah bilir. Diyelim ki ölüm zamanınız size bildirildi. Ve son 24 saat ömrünüz var. Nasıl değerlendirirsiniz ?

Güncellemeler:
Şu an 24 saat bile garantimiz yokken.Her an ölüm gelmeye hazırken bizdeki bu rahatlık düşündürücü çok vahim malesef :( Allah hayırlı imanlı ölüm nasip etsin ınş.Amin

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• namaz kılarım; korkudan 24 saati de yaşayamam zati.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• kalbini kirdigim arkasindan konusdugum herkez´den helalik dilerdim

0|1
    0|0
  • Yiyebildiğim kadar yemek yerdim hahahah :D :D

0|0
    0|0
  • ilk işim olarak ailemle konuşup 10 saat öncesinden falan vedalaşırım sonra da helallik alırım milletten daha sonra da sevdiğim çocuğa gidip açılırım ve onu 1 kere de olsa öperim :)

0|0
    0|0
  • Rutin işleri etrafıma 24 saat sonra ölücem desem kimse inanmaz haliyle mallıklaeım normal karşılanmaz

0|0
    0|0
  • Sevgilimi tutar tamam be veriyom işteee hadi gel yatağa derdim

0|0
    0|0
  • bol bol namaz kılarım allaha tövbe ederim...

0|0
    0|0
  • herkezden helallik isterim. buz dolaptaki cikotalari son kez hepsini yerim

0|0
    0|0
  • muzik dinlerdim, ve hayal ederdim gecmisimi

0|0
    0|0
  • Özellikle birsey yapmam zaten 24 saate ne sıgdırabilirim ki? Normal gunluk rutinime devam ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Çıplak gezerim.

0|0
    0|0
  • bol bol sevişirim :DD şaka bir yana sevdiklerimle vakit geçiririm son namazımı kıalrım ve o kızı bulurdum hemen.

0|0
    0|0
  • hemen KS yönetimine ulaşıp bana kıyak geçin son 24 saatim.guru hatta moderatör yapın derim.ama sonuçların karışma ihtimali de var.onlarda ölmedin dön bakalım 1.seviyeye derlermi acaba :))

0|0
    0|0
  • insanların öldüğünü anlamak için nabızlarına değil onurlu bir şekilde dimdik durup durmadıklarına baklamılıyız... shaksper.

0|0
    0|0
  • 100 farklı kıza teklif eder parti düzenle içebildiğim kadar içer günümü gün ederdim

0|0
    0|0
  • dışarı çıkar önüme gelene pandik atar kaçarım

0|0
    0|0
  • Aptal aptal oturup ölümü beklerdim.

0|0
    0|0
  • sevgılımle gecırırdım:D

0|0
    0|0
  • 8 kadınla grup yaparım :D