Iç çamaşırı giymeyen erkek hakkında ne düşünürsünüz?

erkek arkadaşım hiç iç çamaşırı giymediğini söyledi ben çok şaşırdım, çocukluğundan beri öyleymiş, siz ne düşünürdünüz böyle biri için, ya da bana niye anlattı ki bunu,

0|0
3|19

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• çok saçma birşey pantolon giyince sürter organ hassas olduğu için acır :S o çocuğun organı yok galiba la :D

0|1
    0|0
  • olalblr şaşırmmak lazım...

0|0
    0|0
  • iç çamaşırsız gezersem dışarda 30 cmlik bir çıkıntı dikkat çekebilir çamaşır gizleme görevi görüyor hele birde eşofman ya da şortsa yandın

0|0
    0|1
  • İğrenç ıykk.

0|0
    0|0
  • cevabı yazmışsın.her buluşmada içinde birşey olmadığı aklına gelecek ve gözün istemesende sürekli takılacak.taktik güzelmiş :D

0|0
    0|0
  • dalga geçmiş seninle ya da başka birşey ima etmeye çalışmış olabilir.Birşeyi belirtme çabası içinde olabilir.

0|0
    0|0
  • rahatsızlık veriyodur sanırım

neden anlattıgını bilemicem o anki konuşma konunuzun ne oldugunu bilmedigim için

0|0
    0|0
  • bakımsız :)

0|0
    0|0
  • ilginç bir tip

0|0
    0|0
  • rahatsızlık veriyo olabilir ya da sana bişey anlatmaya çalışıyodur.

0|0
    0|0
  • iç çamaşı neden giymez ilginç bir kişilik olduğunu düşünürdüm nudist mi ne :))

0|0
    0|0
  • yeni mallar geldi üç alana bir beleş

0|0
    0|0
  • sorsana ya bir ara pişik olmuyomuymuş:)

0|0
    0|0
  • özgür insan olduğunu düşünürüm :) bende yazları pek gimem :) oranında oksijene ihtiyacı var

0|0
    0|0
  • hmm azgın bakire, sanırım birazda içine kapanık ve utangaç biri, bunu söylemeden önce veya söyledikten sonra duraksadıysa veya bakışları duruşu değiştiyse ellemeni bekliyor olabilir :D

0|0
    0|0
    • adam 32 yaşına bu yaşa kadar böyle gelmiş, benlik bir durumu olduğunu sanmıyorum

• kaç diyorsun yani

• ne kadar çok sorgularsan o kadar çok üstüne düşersin..

bazı şeyleri düşünmeden uygulamak lazım, dünyayı yeniden keşfetmenin mantığı yok

• Iyy cok sacma oyle sey olmaz ki oranin serin durmasi gerek ve bunu da terleyerek saglar. Teri emecek disa aktaracak pamuklu ic camasiri giymek gerekir. Pis olur yoksa.

1|0
    0|0
  • Adam mercimeği fırına vermek istiyor anla işte. :)

0|0
    0|0
  • bende giymem kışın bile , hava alsın diye giymem ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• seni tahrik etmek istiyor demek ki :D

1|0
    0|0
  • Yalan söylüyordur dokunup denemeni bekliyordur var mı yok mu diye.

0|0
    0|0
    • yok da söyle bir sorun var adamın içinde hiçbişey olmadğı geliyor benim sürekli aklıma

• bir gün fermuarı sıkışırsa görür

0|0
    0|0
Yükleniyor...