Tanışmak için doğru bir teklif mi?

arkadaşlar şimdi bir kız var ve biz onla arkadaşız işte geçen konsere götürecektim iptal oldu (şansa bak, bütün planlar iptal oldu)

şimdi ben bu kıza seni seviyorum gibisinden birşey söyleyeceğim kızı gerçekten seviyorum.. (neyse burda keseyim roman olmasın :)

sihirli sözcüğüm:

ya senden bir konuda yardım isteyeceğim ama gülme lütfen

-?

ben şimdi bir kızdan çok hoşlanıyorum ama nasıl söyleyeceğimi bilemiyorum aslında pek anlamam böyle şeylerden ilk defa böyle bir delilik yapacağım, soracak başka bir kız arkadaşım olmadığı için doğal olarak aklıma ilk sen geldin bana ne tavsiye edersin...

olaylar bundan sonra değişir... eğer utanırsa zaten gözlerime baktığı anda lafı patlatırım :) öyle bişey olmazsada:

xxx aslında seni ilk gördüğüm andan beri hoşlanıyorum, sadece bakışların, gülümsemen bile konuşmalarımı değiştiriyor.

sende benim hislerime tercüman olursan gerçekten çok mutlu olurum

bugünüm, yarınım, belki ilerde hayatımın anlamı, herşeyden önce sevdiğim olurmusun?

(not: aslında ben biraz içine kapanık birisiyim, neden derseniz hayatım boyunca benim tek arkadaşım hep bilgisayar olmuştur " "ha sosyal ortamım olmadımı oldu tabi kızlı erkekli konserlere partilere diskoya gitmediğim yer kalmamıştır" " yani anlatmak istediğim ben sürekli bilgisayar başında para kazanan birisiyim bundan dolayı biraz içime kapanığımdır hani int. fenomeni derler ya öylede değil aslında her neyse siz siz olun ilerde çocuğunuz olursa bilgisayara bağımlılığını sınırlayın gerçekten butür insanların "kendimden ve meslektaşlarımda gördüğüm kadarıyla" kafa yapıları çok farklı çoğu kişiyle çoğu görüşle uyumlu olamıyorlar neyse çok uzadı asıl konunun cevabını alalım lütfen şimdiden herkese teşekkürler)

Güncellemeler:
cevap verecek kimse yokmu?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• destan yazmışın roman değil

0|0
    0|0
    • halbuki kısa kesmiştim :D

demek yazsam kimse okumayacak ama düşünsenize şöyle bir okusanız normal konuşma hızınıza tekabül ediyor

Erkekler Ne Diyor 1

• işi çok uzatmışsın

direk kıza sevdiğini söyle

oyunlar bazen ters tepebilir

0|0
    0|0
    • pat diye yapıştırmak istemiyorum ya ben sevmem öyle konuya girmeden dalmayı :/

• ağzım iyi laf yapar :)

neyse uzatma diyosun yani?

• karşındaki sonunda

bir ömür geçireceğin bir kişiyse

oyun oynamamak gerekir

Yükleniyor...