Göbeğim neyden olabilir?

Göbeğim neyden olabilir ?

Karın bölgemde fazlalık var. 1.5 aydır spor yapıyorum ve bu fazlalığı biraz bile azaltamadım. Kas olarak biraz da olsa gelişme var. Karın bölgemi kastığımda şişlik yerini kasa bırakıyor fakat normal duruş pozisyonumda bir şişlik var. Vücudum su topluyor olabilir mi? Kreatin kullanıyorum. Resimler de burda zaten, yorumlarınızı bekliyorum.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Fotoğraflarda ki o kas yığını olan insanlar gibi olmak için, steroid kullanmak gerekli, bu da insanın ömrünü kısaltan bir ilaç, zararı fazlasıyla var, doğal yönden yapacaksan bunu uzun yıllar yapman gerekli, 1.5 ay spor konusun da hiç bir şey, tam gelişme dönemine geçmeyi düşünüyorsan, 2 yılı bulacak bu, pes etmemen ve azimli olursan bu da. Yağ oranında fazlalık varsa bu başına gelenin sebebi olabilir

0|1
    0|0
    • 3ay

O kas yığını insanlar gibi olmak istemem açıkçası, estetik olduklarını da düşünmüyorum zaten. Sadece fit olmak, sıkılaşmak niyetim. Tabii ki 1.5 aylık bir süreç hiç birşey değil ama başlangıç. Yağ oranımda fazlalık olabilir, haklısın. Bilgilerin için teşekkür ederim :)

• 3ay

Rica ederim, ne demek :)

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 6

• Hocam kreatin su tutar. 1. Fotoğrafta az da olda lordoz var gibime geldi. karın kasların belli oluyor derin sulu şuanda. Yağ oranın da alt karın için yüksek. Uyku düzeni sağla devam et bence.

0|0
    0|0
    • 3ay

Yağ oranı kaynaklı mı yoksa su kaynaklı mıdır acaba? bir de lordoz ne ola ki :)

• 3ay

Güzel yorumların için teşekkür ederim -,- Bu lordoz konusu da içime dert oldu bak araştırdım azcık insan bir 'acaba?' diyor. bir doktora görünsem mi ne?

• 3ay

Hocam antrönörüne sor bel çukurlaşması mı var diye anlar. Olmazsa uzaktan normal duruş resim ekle bakarız☺️

• Şeker, tuz, beyaz ekmekten vazgeçmen gerekiyor

0|1
    0|0
  • Üst taraf iyi de alt tarafı pek calistirmamissin

0|1
    0|0
    • 3ay

Nasıl geliştirebiliceğim hakkında bir fikir verebilir misin, hangi egzersizleri uygulayabilirim mesela?

• 3ay

Bende çok fazla bilmiyorum ama yere uzanıp ayaklarını 90 derece yukarı kaldırıp indirebilirsin alt karın kaslarını çalıştırır

• 3ay

Ulan spor yapıcaz diye garip garip şekillere girdik iyice :D

• mekik cek bira icme 😄

0|1
    0|0
  • bisiklet sür

0|1
    0|0
  • Az ye sorun olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...