Benim Gibi Olan Var Mı ?

Uyku Düzenim sabah 08-00 öğlen 12.00

Yemek = 1 öğün o da uyanınca kahvaltı ( Ayağa kalktıkça atıştırmaca )

kalktıktan sonra tuvalete gidiyorum elimi yüzümü yıkamıyorum bile kalkınca bastıgım bilgisayarımın açılması tuvalete gidip gelmemle gerçekleştiği için mutlu oluyorum...

elime bilgisayarı alıyorum o sırada 1 tane keyif sigarası yakıyorum (nikotin şart )daha sonra masa üstündeki google choromeden mynet.com ve facebook daha sonra kizlarsoruyor da mesaj gelmiş mi yorum yapılmış mı diye bekliyorum ve belirli soru saatlerim var burada aksama doru 1 soru gece 1 soru sabaha karsı 1 soru soruyorum neyse kaldıgımız yerden devam edelim aksam üstüne dogru yaklaşırken tüm siteleri kapatıp bilgisayarda pes oynuyorum sıkılıyorum half life botlu oynuyorum daha sonra tekrar heycan yapıp interneti açıp facebook mynet ve ks'yi açıyorum öyle zaman geçiyor ( SIrf zaman geçsin diye yaşıyorum galiba ben ) iş yok okul yok ..

her gün 3 kıza yazıyorum hangisi tutarsa ama bulusmaya gitmiyorum gitsemde sürekli aynı elbiseler 2 yıldır aynı ayakkabıyı giyen biriyim 1 yıldır sevgilim yok ama arada takıldıgım oluyo parasızlıktan ayrılmak zorunda kalıyorum .. anlayacagınız a sosyal ama kendi dünyamda sosyal bir hayatım var ... çok üşengeçim kalkıp kumandayı alamıyorum masanın üzerinden her gün bol bol sigara tüketip heycan arıyorum internette karı koca gibiyiz artık sesim güzel şarkı söylüyorum .. gitar ögrenmek istiyorum ismekte kayıtları bekledim kayıt günü geldi üşengeçlikten kayıt yaptırmadım yarın giderim yarın giderim diyip çok uzattım farkındayım

Hayalimi söylemek istiyorum bir gün benim gibilerin olduğu bir parti olsa herkes katılmak ister ama günü ve saati gelince üşengeçlikten yarın yapalım derler ve o yarınlar hiç bir zaman bitmez ( ELbet birgün olacak bu parti ) :) saygılarımla By Godoş

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...