Hastaydın nasıl oldun diye sormayan adama ne yapmalı?

sevgilime kaç gündür başım dönüyor bugün doktora gidicem demiştim öğlen.. akşamın 7 sine kadar ne mesaj attı ne aradı..akşam ben döndüm meşguldü telefonu..

"çok ilgisin sağol diye "kırgınlığımı belirten bir mesaj attımçç..cevabı şu oldu" bana öğlen demişki:müsait olunca dönersin bana demiş o yetrli olur diye düşünüp daha aramamış gün boyu"..ya müsait olmasam bile dönmedin nasıl oldun diye insan mesaj yazmazmıydı..bu dün yaşandı..çok kırgınım bugün hiç cevap atmadım ona günaydın falan dedi hala nasıl oldun bile demedi yani ne yapsam derdi ne sizce soğumuş mu ,o mu haklı kafam karışık ne yapsam ? tşeekkrler

• Adam haklı mı?
    6% (2)22% (2)10% (4)Oy Ver
  • Kız haklı mı dersiniz?yani ben?
    6% (2)0% (0)5% (2)Oy Ver
  • Adam soğumuş kendinden soğutmaya çalışıyor olabilir
    9% (3)22% (2)12% (5)Oy Ver
  • Adam kendi kafasında ilgilnediğni düşünyordur
    22% (7)11% (1)20% (8)Oy Ver
  • Kızı gerçekten sevseydi en önemli işi o olurdü çünkü sağlk bu
    57% (18)45% (4)53% (22)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sen soğumaktan mı bahsediyorsun hala? O erkekle eğlencelik olarak çıkıyorsan eğlencelik erkekler bir kıza hastalandığında ya da başlarına birşey geldiğinde değer vermezler. Bu çok normal, çok basit bişey, bu olayın kaderi bu. Yok eğer sen bu erkekle evlenmeyi düşünüyorsan, hastalığında yanında bitmesi gereken adam (ki zaten bu adam eğlencelik bir adam) seni arayıp sormuyorsa yüz bin kere ben bu adamdan vazgeç derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

0|0
    0|0
  • E: Kızı gerçekten sevseydi en önemli işi o olurdü çünkü sağlk bu

0|0
    0|0
  • minareden atmalı böyle bir öküzlük olamaz bence :D ya da önemsizsin onun için

0|0
    0|0
    • ne yapsam nasıl anlarım sence

• şöyle anlarsın sana karşı yaptıgı öküzlükleri başkasına yapmıyorsa veya sana yaptıgı öküzlükleri kabul etmiyip tartışma çıkarıyor ve seni suçlu çıkarmaya çalışıyorsa ya da seni bir ortamda hiç takmıyorsa umursamıyorsa gibi belirtilerden anlayabilirsin bunlar varsa seni hiç önemsemedigi umrunda bile olmadıgını gösterir

• ya musait değildir ya da takmıyordur sende aynen davran anlasın neler çektiğini

0|0
    0|0
    • o hasta olduğunda o kadar ilgilendim ki onlla sonra ben oldum böyle yaptı

• evet o vermiyor demekki dimi

• yanı benım sevgilim hasta oldugunda yanında olmaya calışırdım

• a bence.

müsait olunca ara demek, seni merak ediyorum demek. rahatsız etmek istemiyorum demek.

sen çok yanlış anlamışsın bacım. abartmışsın.

0|0
    0|0
    • merak eden akşama kadar nasıl durur ya.. rahatsızken unutmuştur,başına bişey gelmiştir.. diye düşünür bence gerçekten merak eden..

• ya alt tarafı bir doktora gitmişsin. ciddi bir şey olmadığını düşünmüştür. pek üzerine düşmemiştir o yüzden. ne acayip konulardan kavga çıkarıyorsunuz ya.

• ona hastalık bulaştır sonra sende onu arayıp sorma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• E: Kızı gerçekten sevseydi en önemli işi o olurdü çünkü sağlk bu

0|0
    0|0
  • d gibi gözüküyo

0|0
    0|0

Zorlamı ilgilendirceksin ki kendinle.

Bırak ne ara ne yaz hatta ararsa açma iyice merak etsin sen trip attıkça dahada umursamaz olur.

0|0
    0|0
    • bugün gece ye kadar bişey yazmadım o yazdı cevap atmadım yani yeterli mi sence

• hiç çıtını çıkarma bence bekle ve gör gerçekten odunlaşmış mı. eğer zorla düşündürtürsen gerçekleri göremezsin bu kez

0|0
    0|0
    • anlamadım nasıl yani zorla düşündürtme derken açman mümkün mü teşekkürlerr

• e içinden gelmiyosa zaten buluşma. hiçbir şey olmamış gibi davranırsan da bu kez hatasını fark etmez.

• evet normal davranırsam hatasını o zaman da farketmez.. ama trip yapsamda ben trip yapmıyım diye ilgilenmeye başlar bidahakine falan..gerçek halini nasıl anlarım bilemedim ki ..s

• d dedim.

0|0
    0|0
  • Kız haklı mı dersiniz? yani ben?

0|0
    0|0
  • İlgilenmiyor bence, mesaj atma iki gun burnu surtsun cevapta verme 3. Gun hastaydim cevap verecek durumda degildim dersin soguk davran

0|0
    0|0
  • erkekler bazı zamanlar ya unutuyorlar ya da ilgilenesileri gelmiyor, oluyor bazen.

0|0
    0|0
Yükleniyor...