Kas ve kuvvet hatta genetik?

Bazı kişiler var zayıf ama çok güçlü bazı kişilerde kaslı ve kof (protein-tozu-dopping) mesela ben göründüğümün 4 katı gücündeyim benim babam da öyleymiş tek farkımız onun kalp hastası olması ve benim sağlık probleminin olmaması.. yani nesil her zaman daha iyiye gider.. sizce kaslı iri yarı erkeklerdeki kuvvet mi yoksa zayıf erkeklerdeki kuvvet mi veya alakası yok mu?

• kilolu ve kaslı erkekler her zaman daha kuvvetlidir
    29% (2)80% (8)59% (10)Oy Ver
  • Kilo ile kas farklıdır zayıf erkeklerin kasları sıkı olduğundan daha kuvvetliler
    71% (5)20% (2)41% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kas ve kuvvet olayı farklı fizyolojıdır... kuvvet bütünüyle sinir sistemine bağlıdır.. sinir sistemin ne kadar gelişmiş ise okadar kuvvetlisindir.. çunku sinir sistemi kaslara kasılmayı emrediyor.. kaslar nekadar kasılırsa okadar kuvvet ortaya çıkıyor anladınmı.. örnek bir powerliftgingci ile bodbuilder görünüş olarak çok fark var bodybuildger daha kaslı parçalı ve iri durmasına ragmen powerliftingci çok daha kuvvetlidir bunun sebebi sinir sistemi antrenmanlarıdır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• 2 gr aklin var onuda bu yaziya dokmussun

0|0
    0|1
    • 3ay

Yılana sormuşlar neden sürünüyorsun diye fazla iddialıyım da ondan demiş..

• kilolu ve kaslı erkekler her zaman daha kuvvetlid

0|1
    0|0
  • Protein tozu kuvvet kazandırmaz. Kuvveti ne ile ölçtüğüne bağlı ağırlık kaldırma olarak dersen kaslı erkekler öndedir. Bilek güreşinde kuvvet ölçmek istiyosan pro bilekçi kaslı adamı yener. Dövüş olarak kuvvet dersen boksör kaslıyı yener

0|1
    0|0
    • 3ay

şunuda yazayım kilo da kuvvet verir. Yani yağlı adam zayıf adamdan daha kuvvetlidir

• 3ay

zorlanıyorlar veya kendilerini marvel karakteri falan zannediyorlar 😀

• 3ay

herkesin bide doğuştan gelen gücü var tabi

• dogru oranti var bir kiloya kadar

0|1
    0|0
Yükleniyor...