Hükümetimiz kadar halkını düşünen başka bir hükümet var mı?

kanserojen gıdaların satışına izin verip bağırsaklarına kadar biber gazı sıktıkları halkın sağlığını alkolden korumak için seferber oldular

0|0
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar antipati var ise bu adamlar her 2 kişinin birinden nasıl oy alıyor anlamıyorum :)))

işin esasına gelirsek eğer günümüzde en etkili insan beynine yerleşme modeli ağlayarak acındırmaktır. Çünkü bizim ülkemiz insanları çok duygusaldır. Bakınız malum partinin üst düzey yöneticileri , sürekli salya sümük ağlıyorlar...

E bunların hocasıda salya sümük ağlıyor !

Peki insanları ağlayarak kandırmak dinimizce nasıl karşılanır ?

Imam Gazâlî : "Eğer bir vaiz halkı ağlatmaya , yaka-paça yırttırmaya çalışıyorsa , bilinki o adam gafildir."

Sivri dilli bir din alimi olarak bilinen bu muhterem bile zamanında bu sözü kullanmışsa demekki ezelden beri bu yöntem insanlar üzerinde kullanılıyordur...

Hükümetimiz o kadar halkını düşünüyorki ; sağlık sistemini neredeyse tamamen paralı yaptı. Gerçek enflasyon 2 haneli rakamlarda iken kağıt üzerinde tek haneli gösteriyor. Muhalefetsen darbeci , tarafsan dini bütün ve efendi adamsın. Yandaş medya isen iyisin , gerçekleri yazar ve gösterirsen ülkeni düzenini bozmaya çalışansın. Akp li belediye isen para ile ihya olursun , başka belediyedeysen soruşturma manyağı olursun... vs. vs. saymakla bitmez bunlar...

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 12

• 18 yasin altına da sigara satılmaz ama el kadar bebeler ellerinde sigara pofur pofur. Olsun, içki içmedikleri sürece sorun yok. Çünkü, içki kötülüklerin anasıdır.

Ayrica yasaklamak da kökten çözmektir, kısa yoldur. Eğitecen de, bilinçlendireçen de.. O hooooo... uzun ış. Ya bu arada, gündüz vakti gençlerin kafalar kıyak dolaşmasını istemiyorlarmış da o zaman yasağın 22-06 değil de, 06 - 22 olması gerekmiyor mu? Azıcık mantık hatası var ama olsun, dusunen bir toplum olsak 10 senedir bu adamlar iktidarda olmaz zaten.

Aklıma gelmişken söylim, ayrandan da tiksindim ha. Kıyamlı pidenin yanına rakı söyleyesim geliyor.

Neyse...

2|1
    0|0
    • Ben hayatım boyunca hiç sigara içmedim, denemedim bile ama 16 yaşımdan beri alkol kullanıyorum, hiç kafayı bulup birine sataşmışlığım yok, at gibi de sağlıklıyım...içmemiş hali de beş para etmez insanlara bakıp herkesi yargılamayın lütfen

• Hah, oldu şimdi bak :) hahaha hükümet de olmasa neyle eğlenecektik biz yaa :D

• Haklılar tabi sigarada haramdır alkolde haramdır.Sigara haram değil mekruh diye demagoji yapanlarda var.Esad gibi soysuz sopsuz bir din muhalifi,İslam düşmanı ne idüğü belirsiz bir hainden daha mantıklı olduğu kesin başbakanın!

1|2
    4|3
    • Trakyadan böyle bir düşünce nasıl çıkar anlayabilmiş değilim. Acaba cümlenin sonundaki ünlem işaretini dikkate alarak akpyi eleştiri tarzında bir yazı olduğunu mu düşünmeliyim ?

• ARKADSIM dın adına bıseyler yapamya calısmak demek vatanına mılletıne hayırlı olmak demek.. Hanı nerde hayır.. Nerde hosgoru nerde sevgı saygı. Kandırılıyoruz.. Uyanın artık canım arkadslarım.. Dının adını kullanıpta Allah adına kandıranlara yazıklar olsun.

• Din mualifi ha? sana göre din yobazlık ona görede o :) aranızda pek fark yok

• link tamamen özendiriyorlar milleti , belli bir kural var yasak olan güzeldir yasak sa alkol alalım :)) benim gibi bir antialkol ü bile özendirdiler ya ne diyim şerefine tayyiiiiiiipppp

0|0
    0|0
  • tekırdag mılletvekılı emre köprülünün dediklerine katılıyorum...

link

1|1
    0|0
  • :):) arkadsım güzel arkadsım.. halkını o kadar dsunuyorda ınsanların ruh sağlıklarını neden düşünmüyor.. O kadar fakır ve ıssız varkii..O kadar namussuz adam toplanmış memleketın basına.. Ye babam ye.. Hortumladılar heryerı sattılar.. NE OLUR BIRAZ ARASTIRIN .. Bana da ınanmayın. BIr gun başka gazate alın ve okuyun nerede hata yaptıllarını gorun.. Bende ınsanları cok kolay kandırırım.. Ikı tane yardım yaparım.. Memleketı soyup soğana cevırdıler.. NE OLUR OKUYALIM BILINCLENELIM ARTIK..

0|1
    0|1
    • BENCE SEN OKU :kanserojen gıdaların satışına izin verip bağırsaklarına kadar biber gazı sıktıkları halkın sağlığını alkolden korumak için seferber oldular SORUSUNU KAÇIRMIŞ OLMALISIN :)

• ozur dılerım kendı adıma arkadsım.. ben dıgerlerını kastettım.. yoksa sana katılıyorum..:) ben soruyla karıstrdım.. aman yalnıs anlama:)

• tayyibe oy vermis biri olarak artik ondan iyice nefret ediyorum

muhalifetde is yok

kötünün iyisi yine

ama artik oy vermem

0|3
    0|3
    • kötünün iyisiymiş.Böyle mi teselli ediyorsunuz kendinizi?

• Ona oy veren birisinden bunu duyduğum için içime bir rahatlık geldi +1, bazıları onun yaptığı bazı numaralara hala kanıyor ama ileride anlarlar.

• gıdın MHP ya da chp ye verın daha ıyı.. bos atsan bıle sevapa gırersın arkadsım:D

• asdasdf :D

0|0
    0|2
  • böyle konulara dikkat çektiğin için tebrik ediyorum seni.çok haklısın

1|1
    0|1
  • Ben bile sizi daha çok düşünüyorum :)

0|1
    0|0
  • soru mükemmel bebeğim!

2|0
    0|1
  • çok güzel yazmışsın daha ne diyim

0|1
    0|1
  • a üstüne tanımam gdo'ya bu kadar karşı başka bir hükümet görmedim ve ayrıca yurt dışından giren bitki hastalıklarınıda çok önemsiyor. şu pirinç konusunu hiç açmıyorum. bide anguslar var, onlar getirtmeseydi ne yiyecektik ki

1|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Düşününce insanın aklına şu geliyor;

13 yaşındaki N.Ç'ye tecavüz edenler sarhoş muydu?

Deniz Feneri'nde halkın "Sadaka"sını çalanlar ne içmişlerdi?

Bir gemiciğe hangi kafa ile sahip olunuyor?

Medicalpark hastaneleri hangi bira kapağının altında saklanmıştı?

Kemal Unakıtan'ın oğlu mısır ithaliyle bir anda holding patronu olurken, masasında hangi içki vardı?

Terörle mücadeleye yılda harcanan para için milyar dolar ifadesini kullananlar, bir yılda kaç milyar dolarlık biber gazı ithal ettiklerini hatırlamamak için ne içtiler?

Her iki kişiden biri sabah akşam ne içiyor?

2|0
    0|1
  • Helal sana tamda aklımdaki konuya değindin, adamlar her gün televizyonda bu üründen dolayı şu kadar kişi öldü diyor adamlar hala satmaya devam ediyor. Geçende kadının birisi sahte güzellik uzmanı belgesi düzenlemiş lafta cerrahmış, bir klinik açmış oraya gelenlerin sağını solunu kesip yüzüne kağıt yapıştırır gibi yapıştırmış, sonra şikayet etmişler kadın hala iş yapıyordu şaka gibi, başka ülkede böyle yerlere mührü basıp o adamları da ceza evine kargoyla gönderirler. Polisler artık çok havalı adamlar sokakta millete ne bakıyorsun diyerek ağır abi havalarına gidip dolaşıyorlar, birisi kızlara bakar, birisi de sokak ortasında adam vurur geçenlerde izledim iyice devletten cesaret alıyorlar, illa o adamlarda milletvekili yeğeni filan mı olacak hani herkes eşitti. Lafta dindar adamlar dinin arkasına sığınıp, birde üstüne alkolü daha az içsinler diye fiyatları kabartıyorlar, ben alkol kullanmıyorum ama çok saçma şeyler yapıyorlar, millette hala cahillikten çıkamamış olanı biteni görmüyor.

1|0
    0|0
  • bence o biber gazını sıkılanların hangi düşünceyle olay çıkardıklarını biliyoruz.bu ülkede sandığınız gibi uyuyan insanlar yok.eğerki bu millet bu olanlara ses çıkarmıyorsa demekki bir şeylerişn farkına daha çok farkında..sen işçi bayramı adı altında kalk benim polisime benim esnafımın dükkanına taş at yağmalamaya çalış zarar ver ondan sonra yok biber gazı sıkıyorlar yok şöyle yapıyorlar de.az bile yapıyorlar.bence o jopu soksunlar onlara az bile..

Alkolede karşıyım.çok iyi yapıyorlar..gıdada kansorejen varda bindiğin arabanın plastiğinde gittiğin yolda kansorejen yokmu sanıyorsun.oturduğun sandalyede kanepede kansorejen yokmu sanıyorsun.millete gaz verme.zaten gaza gelecek kadar mal insanda yok zaten..

0|1
    2|0
    • .. hmm tayyıp bu kadar memleketı dusunuyorsa abd ye satmasaydı memleketı.. Issızlık fakırlık dız boyu uyanın sızde kardesım.. Kusura bakmayın ama gazeye kıtap okuyun.. Bıraz uyanık olun.. Her ınsana kanmayın. Bende çıkarım bende ağzı gzel ıkı laf yaparım kandırırım cok kolay yanı kandırmak..yakında bıleceksınız.

• lafla olacak şeyler değil.ülkede işsizlik yok.millet iş beğenmiyor..hemen çok para kazanayım istiyor.yok öyle bedava ekmek..

• Ne diyelim? Allahım yanına alır gibi yap uzay boşluğuna bırak :) aminnn :))

Benim içmeme laf edip AHLAKSIZ KAFASI KIYAK NESİL diyenin yiğeni esrarkeş 50 kg esrarla yakalandı herkes biliyor, biz kuru kullanmıyoruz en azından, ayrıca kendi milletinin ahlakına laf edecek kadar ahlaksız bir adam kendileri.

0|0
    0|0
  • Bu güne kadar ne zaman iktidar olmak isteseler ordu engel oldu, O yüzden Türk halkı bu hastalığa karşı "AŞISIZ" kaldı. Şimdi bu geçen 8 sene iyi bir aşı oldu, muhtemelen 1 kaç sene de ateşimiz çıkar sonra hastalığa bağışıklık kazanırız.

0|0
    0|0
  • Hitler de düşünüyordu bu kadar.

0|0
    0|0
  • Üstüne bir bardak soğuk ayran içeriz artık.

1|0
    0|0
  • sen bence o profil fotoğrafını önce bir kaldır :D yoksa 10dan sonra soru soramazsın :)))

2|0
    0|0
  • Şu alkolden kazanılan vergi gelirleri bir düşsün bakalım ne olacak :) Bir de su Rusya'nın sinek lavraları olduğu gerekçesiyle almadığı portakallara ne oldu onu merak edıyorum :D Ne çok düşünüyorlar bizleri :)

1|0
    0|0
  • ne alkol yasağı be adamlar en çok alkol ve sigaradan kazanıyorlar. bildiğin gibi vergisi filan hayvan gibi. bu olay tamamen Reyhanlı olayını gündemden çıkartmak için. Uludere olayındada kürtajı gündeme getirmişlerdi.

1|0
    0|0
  • Ya Bir Bırakın Şu Adamlar Dini Kullanıp Buraya Geldiler... Konuşmaya Bile Değmez Bunları

1|1
    0|0
  • Bu hükümet düşecek. Başka Yolu Yok !

2|2
    1|0
  • biçaklamaya gidenlerden biri bendim <3

0|0
    0|0
  • daha bır cok sey solemek gerekıyor da burası taşar almaz

1|0
    0|0
  • jopa itiraz ettiler gazı kendileri istediler ben olsam joplarım gaz neymiş vur ikitane ağzına bak birdaha taş atabiliyormu ?

alkol yasasının bokunu çıkardı önceden göz ardı edilen maddeler şimdi önem taşımaya başladı dindar kesimden oy toplamaya çalışıyor işte ucuz numaralarla zihniyetine koydumun partisi akp

kanserojen ürünlerde fazla bir bilgim yok maalesef

0|0
    1|0
  • Boğazımızdan bir lokma ekmek geçiise, onu da ağam veri.

0|0
    0|0
  • memleket eyiye gidiyi

0|0
    0|0
  • yorum yok

link

0|0
    0|0
  • Ülkemizi sattılar. Bunlara şaşmamak gerek.

1|0
    0|1
  • Devlet bize bakmir diyorlardı ya hani işte devlet ayranımızı gazımızı eksik bırakmıyor sağolsun

1|0
    0|0
  • tüm bitkisel yağlar palmiye yağından yapılır ve aşırı düzeyde kanserojendir

0|0
    0|0
  • yasak felan yok zor ulaşılır hale getirme var içecek olan bir gün önceden stoklar tıksırana kadar içer bu yasağın pek fayda getireceğini sanmıyorum.Ama bir sarhoşun evladınıza çarpıp öldürmesini düşünün sülalesini alkol değil yarr..k komasına sokarım o sarhosun.

0|0
    0|0
  • This is Türkiye. En kısa cevap bu ya da Oppan Toki Stail de olabilir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...