Fenerbahcelilerin ozan tufana destek olma şeklini nasıl buldunuz?

Ozan tufan bjklı tosıcın eşinin fotografını instagramda begendı dıye bir kac yerde bjknın stadında dayak yıyecegı konusuldu bunu tosıcın esıde paylasınca bütün fenerbahcelı oyuncular tosıcın eşinin fotografını begenmeye basladı :d bir süre sonra bu paylasımı kaldırdı. Sizce bu dogru bı hareket mı? Fenerbahcelilerin ozan tufana destek olma şeklini nasıl buldunuz ?

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• İlk defa buradan duydum. Ne de olsa twitter dışında sosyal medya takip etmiyorum belki ondandır
    Soruna gelirsek her beğeneni dövüyorlarsa ilk önce Tosic'in eşine laf atsınlar nasıl fotolar koyuyor diye

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o zaman fotoğraf atmasın. fotoğraflar beğenilmek içindir :D

0|2
    0|2
  • Çok abarttılar

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bizim milletimiz Nasıl insanlar oldu böyle, nerede şeref namus ve onur. Bugün buna alkış tutanlar daha önce Sneijderin karısına striptizci diyenlerdi

Ana bacı eş namustur bizde , avrupai kimin eli kimin eşinde belli olmayan durumları alkışlamak bize yakışmaz

0|3
    2|2
  • Bir grup sizin Eşinize bunu yapsa diyr düşünün karata varırsınız

0|3
    0|1
    • 3ay

Tosıcın karısı o fotografları begenılsın dıye yuklemıyor mu? Begenılıncede yaygara koparmıycak o zaman

• 3ay

Kardeş adamlar topluca taciz amaçlı beğeniyor ben ozan tufanın beğenmesine birşey demiyorum ama toplu beğenmeleri taciz resmen

• 3ay

Toplu begenmenın sebebi o kadının ozan dayak yıyıcek bjknın stadında dıye bı haberı paylaşması.

• Woooww HHjJ

0|0
    0|0
Yükleniyor...